Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega amarananab kasnite točno jedan dan, još jučer sam predložio razmjenu, ja bih imao Janaf za zamijeniti, ali ne znam za što, sve je još gore, jer mi dobre neće nitko dati


kladim se u čast i vječnu slavu da će ameri danas u plus. ako izgubim nikom ništa 😀

što više minusa to višlje ide 😀

even better than the real thing

evo prijedloga za vikend i malo opuštanja

https://www.kutjevo.com/hr/naslovnica-hr/kutjevo-d-d-puni-1300-butelja-festivalskog-vina-nismo-zaboravili-nasu-tradiciju-time-se-ponosimo


kladim se u čast i vječnu slavu da će ameri danas u plus. ako izgubim nikom ništa 😀

i know the mind of the globalist 😀

even better than the real thing

nevjerojatno je interesantno kako je nevjerojatno dosadno na burzi ovih dana …kako mrcvare blue čipove ..kako su ubili građevinare, dave brodare , država pobila todeksovce i ukrali prevarili sve ..kako ubijaju burzu čekanjem godoa …kako niko živ više nezna kud ovo ide…može u nebo , može u 3pm …čeka se svjetska kriza ..da nas ubije do kraja jer smo već ubijeni napol od 10 godišnjeg mrcvarenja dok se celi svet bikirao godinama …kaj dalje ..

Da imamo zakone, da se nisu pokrali Todexaši, da država ima pošteno sudstvo, da se provjeravaju financijska izvješća, da HANFA i ZSE rade išta, da se provjerava odgovornost uprava i nadzornih odbora i ista po potrebi kažnjava, bili bi na 3000. A ovako, može biti i gore.

Moj savjet je, rasprodajte sve prvom prilikom, što ću ja učiniti, i odite na svjetske burze, ovo je kladionica.

Eh, da je babi kujac.

mnoge dionice na ovoj burzi ne bi bile vrijedne ni zamjene za nekoliko sličica životinjskog carstva…


Evo dobra ideja ako netko ima želju da pokrene novi biznis. Platforma za razmjenu dionica, i tamo nek postavlja tko god što hoće razmjeniti.

A random walk down Wall Street...

Moze se otic na svjetske burze. Ali ako se i tamo primjeni isti stil ulaganja kao na zse tko garantira da se nece i tamo izgubit lovu?
Ima vam prilika i na domacem trzistu .
Zse nije kladionica.
Evo recimo od blue chipova Ad plastik fundamentalno je mozda najpodcjenjenija dionica na trzistu. Ima dividendu od 5 % . Rast poslovanja. Izvoznik. Likvidna. Transparentan management itd. Ali ne moze narast u kratkom vremenu 100 i vise posto kao neke stecajuse pa nije zanimljiva.
Imam adpl.
Nije investicijski savjet ni nagovor na kupovinu drzanje i prodaju već moje misljenje koje ne mora biti tocno.


Moj savjet je, rasprodajte sve prvom prilikom, što ću ja učiniti, i odite na svjetske burze, ovo je kladionica.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Imate pravo, burza s lažnim FI, gdje svake godine nestane nekoliko kompanija, gdje država silom preuzima kompanije i priznaje nezakonita jamstva kako joj pada napamet – ZSE daje mnogo manje i nepoštenije izglede od bilo koje kladionice.

To je vaše mišljenje s kojom se ne bi složio dio ulagača koji zarađuju na zse. A ima ih.
Svako dobro!

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/ivana-gazic-poslovni-rezultati-trebali-bi-privuci-ulagace-na-ulazak-u-burzovnu-elitu/777906

New Report

Close