Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo jedna stvar vrijedi u narednom razdoblju, a to je šljaker… i dakako IT, kao nasljeđe prošlosti.

even better than the real thing

Vani si i još uvijek kukaš? To ti je valjda u genetskom kodu. Misliš da si ih se riješio a kad ono evo ti njih po rvackim portalima sipaju žuć.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik



Da nije bilo todexa sad bi lizali 2800 bodova https://novac.jutarnji.hr/aktualno/prve-procjene-rast-bdp-a-u-drugom-tromjesecju-ubrzao-na-29-posto-na-godisnjoj-razini/7771482/
MINIMUM

mnogo ste razvijeni u Hrvatskoj, vidim ja.. gulite sirote gastarbajtere. i uspijete potrošiti više nego što pošaljemo.. doznake 4,5%, platni suficit 3% BDP-a. stoko, i onda ja čitam kako "mi" nemamo ništa od onih koji su otišli! oporezuj imovinu onima koji rade vani! najveći porez na rad u Njemačkoj i najveći PDV u Hrvatskoj,cijene skoro pa višlje u Hrvatskoj, ali nije dosta, daj još imovinu da ti uzmemo.. oćeš kad na vrbi rodi grožđe. mislim možeš, pa računaj koliko ti vrijedi..
[/quote]
A bome vidim da i gastarbajteri rado dodju ovdje popravljati zube i guraju knjizice, ne vracaju kredite dignute u hrvatskoj itd.
Ajmo malo biti objektivni i nepristrani za promjenu.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Danas nijedna dionica nije imala promet veći od pola milijuna kuna :).


Danas nijedna dionica nije imala promet veći od pola milijuna kuna :).

– ali jedna dionica je danas imala dividendu od cca 30%.
– meni na moj ulaz preko 36%.
– za 2-3g. od dividendnog prinosa biti će mi isplaćena glavnica.

– probajte pogoditi o kojoj se dionici radi.
– evo da vam bude lakše malo ću vam pripomoći, ne radi se o nijednoj dionici gospona Todorića.

– I love this game.
Pozdrav !

Ja sam mislio da ta dionica nije za investiranje .
Tj dionica za kockare i spekulante???



Danas nijedna dionica nije imala promet veći od pola milijuna kuna :).

– ali jedna dionica je danas imala dividendu od cca 30%.
– meni na moj ulaz preko 36%.
– za 2-3g. od dividendnog prinosa biti će mi isplaćena glavnica.

– probajte pogoditi o kojoj se dionici radi.
– evo da vam bude lakše malo ću vam pripomoći, ne radi se o nijednoj dionici gospona Todorića.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Dakle u prvih 10-tak minuta ukupni promet ZSE velikih 11k kn :))

Evo već 54k kn 🙂

valjda su i oni najzagriženiji trejderi odustali, jer samo izgube prebacivajući :))))

na svim burzama je cilj trgovanje, jedino na našoj netrgovanje, u nogometu smo drugi na svijetu, ali na tržištima kapitala smo sigurno svjetski prvaci


Dakle u prvih 10-tak minuta ukupni promet ZSE velikih 11k kn :))

– evo ja sam danima na kupnji na čak 5 dionica (manji nalozi),
– ali ovi mali dioničari takozvani pušioničari mi jednostavno ne žele prodati.
– najveći razlog malog prometa nisu mali dioničari tvz. pušioničari nego POREZ i PRIREZ.

– ja sam i noćas trgovala ali to vam nije ZSE.
– kupila sam malo zlata i eura i sve to sada prodala i zaradila malo eurića za danas dosta.

– I love this game.
Pozdrav !



Dakle u prvih 10-tak minuta ukupni promet ZSE velikih 11k kn :))

– evo ja sam danima na kupnji na čak 5 dionica (manji nalozi),
– ali ovi mali dioničari takozvani pušioničari mi jednostavno ne žele prodati.
– najveći razlog malog prometa nisu mali dioničari tvz. pušioničari nego POREZ i PRIREZ.

– ja sam i noćas trgovala ali to vam nije ZSE.
– kupila sam malo zlata i eura i sve to sada prodala i zaradila malo eurića za danas dosta.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Kolegice, pa vi ste profesionalac u investiranju, 100% ste u tome na svim platformama.
Meni je žao što nisam kupio dionice Apple-a kada je Buffet rekao da je to super dionica,
prije godinu ili više. Od onda je porasla više od duplo…za koje vrijeme je ovaj jad od zse
pala za 40 – 50%…

New Report

Close