Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


KOEI?

Bome i oni.

No respect

padaju i brodari, ma sve pada…zahvatilo nas crvenilo iz EU i SAD-a…bojim se da ćemo danas izgubiti sve što smo u proteklih par dana dobili…kada počne iskrcavanje po kupnji, ne da mi se to ni gledati…


padaju i brodari, ma sve pada…zahvatilo nas crvenilo iz EU i SAD-a…bojim se da ćemo danas izgubiti sve što smo u proteklih par dana dobili…kada počne iskrcavanje po kupnji, ne da mi se to ni gledati…

Moguće, ali ULPL ne pada, polubrodar LPLH je porastao, LKPC porastao…
To su moji, za druge ne znam.

No respect


padaju i brodari, ma sve pada…zahvatilo nas crvenilo iz EU i SAD-a…bojim se da ćemo danas izgubiti sve što smo u proteklih par dana dobili…kada počne iskrcavanje po kupnji, ne da mi se to ni gledati…

Daj ne širi paniku bez razloga…malo su lošiji FI i to ti je to…Većina će se vratiti kroz par dana…A možda neki kapitaliziraju dobit da bi ušli u INGRU prije nego ode na 50k…hi..hi..hi[smiley2]

Možda se mali već pripremaju za HT. Za velike su ovo premali prometi.

Trend is your friend.

ERNT,zasad se uredno čisti po prodaji[smiley2]


Možda se mali već pripremaju za HT. Za velike su ovo premali prometi.

Ovi padovi su isključivo vezani za poslovanje.

No respect


padaju i brodari, ma sve pada…zahvatilo nas crvenilo iz EU i SAD-a…bojim se da ćemo danas izgubiti sve što smo u proteklih par dana dobili…kada počne iskrcavanje po kupnji, ne da mi se to ni gledati…

za brodare je normalno da se malo skorigiraju nakon naglog rasta. ništa neobično. jadroplov – vjerojatno opet hypo štopa.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


beholder: ” padaju i brodari, ma sve pada…zahvatilo nas crvenilo iz EU i SAD-a…bojim se da ćemo danas izgubiti sve što smo u proteklih par dana dobili…kada počne iskrcavanje po kupnji, ne da mi se to ni gledati… ” Moguće, ali ULPL ne pada, polubrodar LPLH je porastao, LKPC porastao… To su moji, za druge ne znam.

još je dugi dan kolega…
bojim se da će oni ilegalni shorteri kao što je bubašpara danas omastiti brk i još malo potisnuti crobex prema dolje…


SLK:

beholder: ” padaju i brodari, ma sve pada…zahvatilo nas crvenilo iz EU i SAD-a…bojim se da ćemo danas izgubiti sve što smo u proteklih par dana dobili…kada počne iskrcavanje po kupnji, ne da mi se to ni gledati… ” Moguće, ali ULPL ne pada, polubrodar LPLH je porastao, LKPC porastao… To su moji, za druge ne znam.

još je dugi dan kolega…
bojim se da će oni ilegalni shorteri kao što je bubašpara danas omastiti brk i još malo potisnuti crobex prema dolje…

Dan je tek počeo, pa je teško prognozirati pad (ti) ili rast (ja). [smiley11]

Trenutno je ULPL malo u porast, tako da moj trio raste i dalje. Da li će nazat, vidjet ćemo. [smiley11]

No respect

BTW, Ina se vratila u plus, KOEI ide po prodajnoj…

No respect

ARNT,počiščeno do 585,šta se zbiva?[smiley7]

New Report

Close