Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li se to samo meni čini ili se burza nekako budi iz sna…promet do sada je 8.6 mil kn, bez blok transakcija koje se koliko znam ne broje u redovan promet…

Prva tri po prometu:

RIVP 4.4 mil. kn
ADRS2 4.3
HT 3.9

Zauzimaju se pozicije

kako prodati dionice kojima je likvidnost jedna velika nula i kome?

pred reli…


Da li se to samo meni čini ili se burza nekako budi iz sna…promet do sada je 8.6 mil kn, bez blok transakcija koje se koliko znam ne broje u redovan promet…

Prva tri po prometu:

RIVP 4.4 mil. kn
ADRS2 4.3
HT 3.9

Fondovska prebacivanja…….95%……a ostalih 5% burza za bedake, kao što kaze lopina……i to je cijela priča…..

Gdje smo mi?

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/rekord-na-vidiku-wall-street-je-na-pragu-najduljeg-razdoblja-uzleta-u-svojoj-povijesti/7744848/


Ps burza što je to?

– na ZSE padaju rekordi,
– investitori optimistični.

– I love this game.
Pozdrav !

Koje ruganje je ova ZSE.
Strašno.


Koje ruganje je ova ZSE.
Strašno.


gdje ste zadnji puta čuli da netko spomene burzu, nije to slučajno, ovdje se sve namjerno uništava, kao da nitko ne vidi što se događa s gospodarstvom, samo žele da što više ljudi iseli, nabavljaju avione, helikoptere i pokreću novi rusko-američki poligon, najveći dio velikih hrvatskih tvrtki je uništeno i postaju ruglo a s njima i burza


Gdje smo mi?

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/rekord-na-vidiku-wall-street-je-na-pragu-najduljeg-razdoblja-uzleta-u-svojoj-povijesti/7744848/

pa otprilike tu negdje… samo na kontra strani rekorda, mi smo uvijek posebni :))

Kad misle vratiti lovu malim dioničarima zbog Lex Agrokor?

Mislim stvarno .
Bez uvrede, ali zasto niste izasli kad ste imali priliku?
Tocno se sjećam,čudio sam se, imali ste priliku spasit dio kapitala a vi ste dokupljivali umjesto da ste spasili glavu…


Kad misle vratiti lovu malim dioničarima zbog Lex Agrokor?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

New Report

Close