Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čovjeku je dosta ovih uzbuđenja i stresa, te munjevitog trgovanja, pa se otišao malo odmoriti od svega, što bi i ostalima savjetovao…
Adio i mirno more!

Ako ima dionice na ZSE nema odmora.

Dovoljno je da dva tjedna ne gledate burzu i ostanete bez 50% vrijednosti portfelja.

Vrag nikad ne spava na ZSE.

O vješticama ćemo drugi put.

Pa zato kaj on nema prebite kinte, a moguće da je na Sozialamt. To je bar jasno.



Čovjeku je dosta ovih uzbuđenja i stresa, te munjevitog trgovanja, pa se otišao malo odmoriti od svega, što bi i ostalima savjetovao…
Adio i mirno more!

Ako ima dionice na ZSE nema odmora.

Dovoljno je da dva tjedna ne gledate burzu i ostanete bez 50% vrijednosti portfelja.

Vrag nikad ne spava na ZSE.

O vješticama ćemo drugi put.
[/quote]

Ako recimo ima Podravku i Adris onda imas +5% u tom razdoblju.
Ali da, vecina ZSE burekstitora ulaze u Thnk i slicno pa onda i ostanu bez pola imovine.

P.S.
Rekao sam nedavno da paljenje motora ide vrlo uskoro. Najesen slijedi vatromet, mark my words.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Jel ovo pozitivno za turizam?

Odgođen štrajk u Croatiji Airlines


Jel ovo pozitivno za turizam?

Odgođen štrajk u Croatiji Airlines


Katastrofa pd drzave. Ovako se ni komunisti nisu ponasali. Piloti i stjuardese bjezte odavde.
Kojoj brzinom sudovi donose odluke za ovu korumpiranu vlast.

Da se meni treba ista rjesit, bilo bi ih 99% na godisnjim odmorima.


Jel ovo pozitivno za turizam?

Odgođen štrajk u Croatiji Airlines


Je,pozitivno je.

Kad novinari krenu sa ovakvim naslovima, znamo što uskoro slijedi

U četiri dana CROBEX porastao 1,5 posto

U četiri dana CROBEX porastao 1,5 posto

Zagrebačka burza: Četvrti uzastopni rast CROBEX-a
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-cetvrti-uzastopni-rast-crobex-a/ar-179676/

Pad vjerovatno!? :)))

Sutra po meni pad Thnk, koji ce povuci i ostatak minimalno gradjevinaca u mali minus, ali to bi se trebalo stabilizirati kroz koji dan opet… Ostatak nit smrdi nit mirise, vec stagnira do daljnjega…


Čovjeku je dosta ovih uzbuđenja i stresa, te munjevitog trgovanja, pa se otišao malo odmoriti od svega, što bi i ostalima savjetovao…
Adio i mirno more!

ja si tako zamišljam prekšajni odjel u remetincu. tri tjedna bez interneta?! jedino gore od toga bi mi bila lepoglava…

who dares, wins

Evo tko je jučer kupovao:

„Na domaćem tržištu trgovanje je jučer nešto živnulo, vjerojatno pod utjecajem nešto veće aktivnosti investicijskih fondova.

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-otvaranje-u-fokusu-investitora-mogla-bi-biti-dionica-tehnike-52819


Evo tko je jučer kupovao:

„Na domaćem tržištu trgovanje je jučer nešto živnulo, vjerojatno pod utjecajem nešto veće aktivnosti investicijskih fondova.

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-otvaranje-u-fokusu-investitora-mogla-bi-biti-dionica-tehnike-52819

Pripreme za jesenski rally 👍

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close