Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK:

Vidim da. Ništa posebno se nije događalo, valjda su se svi ispucali tijekom dana. Anyway, i danas u pristojnom plusu, a to je nakon onog jučerašnjeg Top10 rasta Crobexa svih vremena dobar rezultat.

PA nemoj zezati, za kraj je netko Ingru završio na 40 500, cjeli dan se trgovalona 40 praktički.
Mislim da je to Ok, ti ne?[smiley2]

Kako ne. A jesi vesel, ko mali… [smiley2]

Neka, tako i treba. I mene su ULPL i LKPC vrlo oraspoložile danas.

BTW, treba li spominjati koliko je dobar današnji redovni promet od 87 milijuna…

No respect

Svi ste veseli. Neka neka.
Međutim, mene ovaj ADPL u portfelju ubija. Već mjesecima ništa. [smiley16]
Valjda će i to jednom doći na red…
Ajd’ bar su mi neke druge dionice potegnule.

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

Ko pada jutros? Ode indeks.

No respect

Vidim Viadukt Ina

No respect

Nekako mi se čini da polugodišnji rezultati nisu baš impresivni.

I love the Smell of Profits in the Morning


Nekako mi se čini da polugodišnji rezultati nisu baš impresivni.

Kako koji

No respect


fazan: ” Nekako mi se čini da polugodišnji rezultati nisu baš impresivni. ” Kako koji

Onako općenito …

I love the Smell of Profits in the Morning

fazan:

Nekako mi se čini da polugodišnji rezultati nisu baš impresivni.

Kako koji

Vidjet ćeš kad dođu Elkini. Neće biti bitno ćim se bavi…I za jednog čovjeka iz ulice nitko nezna čim se bavi ali vozi najskuplja kola i jahtu. A da ne govorim kakve komade ima i nijedna ga ne pita čim se bave i sve mu daju![smiley16]

De ljudi, šta još pada… Viadukt, Ina, malo Ericson.. šta još?

No respect

Vidjet ćeš kad dođu Elkini. Neće biti bitno ćim se bavi…I za jednog čovjeka iz ulice nitko nezna čim se bavi ali vozi najskuplja kola i jahtu. A da ne govorim kakve komade ima i nijedna ga ne pita čim se bave i sve mu daju![smiley16]

Svatko ima pravo birati (dioničko) društvo. Ja sam svoje izabrao, ali me svejedno tuđa nesposobnost ruši, jer ruši indeks. [smiley6]

No respect


Nekako mi se čini da polugodišnji rezultati nisu baš impresivni.

jedva čekam jadroplovov. baš me zanima koliko stotina posto se može povećati rezultat [smiley2]
(ovo ja lupetam, da ne bi netko to shvatio kao preporuku za kupnju)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


De ljudi, šta još pada… Viadukt, Ina, malo Ericson.. šta još?

KOEI?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close