Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa jel moguce da nema prometa?


danas ce izgleda biti i manje no neki dan – mozda manje i od milje. po prvi put. a jucer 6 milja. tko je tu lud.

Uopće nije važno tko je lud, već da Mediki plaćaju.

I tu je problem.

Nisu svi ludi.

@Paulie
Kolega skupite sve ove svoje postove u jedan dokument i posaljite u vidu podneska VTS-s. Siguran sam kad suci VTS-a vide vase argumente da ne mogu nikako drugacije sudit nego odbacit nagodbu.

Pa evidentno je po trgovanju da cijelo trziste stoji do pravomocnosti nagodbe, koja ce po meni vrlo vjerojatno biti potvrdjena. Iduci tjedan se nastavlja ljetna letargija jer su sada udarni ljetnu tjedni i vecina je podalje od pc-a

@Axelrod
Mislim da ste u potpunosti u krivu…sva drustva koja ostvaruju rast u prihodima i dobiti ce biti jako dobro nagradena do kraja godine

Da kolega, u krivu sam, a vi ste u potpunosti u pravu, kao i na većini vaših postova…

Vrhunski promet poslije FI, upravo onako kako su optimisti predviđali.

Potop na građevinarima…

Ignore: KressoM, delux

Sve mi se cini da bi kroz par godina mogli ostat bez gradjevinara, secerana i brodara.
Tesko za gledat, a kamoli imat u portfelju…

Rastimo zajedno...

građevinari u fokusu 🙁

gospodarstvo se ubrzano urušava, a naši pokazatelji sve bolji


Sve mi se cini da bi kroz par godina mogli ostat bez gradjevinara, secerana i brodara.
Tesko za gledat, a kamoli imat u portfelju…

To traje vec dugo medjutim onaj koji prezivi ce zasigurno imat strelovit rast u trenutku kada se stvari preokrenu samo evo vec se preokrecu ohoho godina, a nikako da stvarno to i naprave pogadjanje dna dobru vecinu je dobro stajalo kapitala. Jednom ce se preokret i desit pa ce baza bit niska, a povrat bajan samo pitanje tko ce jos od tih bit tu da o tome prica kako izgleda do danas 2 od 100 prezivjelih ne izgleda pesimisicno pa ti onda diverzificiraj i zaradi na takvoj vjerovatnosti.

Ignore : renči

New Report

Close