Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajme meni, aaaaa, ljudi nemote se tužakati. Nemate šanse ljudi, izgubiti ćete i ovo što vam je preostalo.

Tužbe slijeduju, Franak je dobio svoje i mi ćemo naše!

evo iđe korekcija na zse rasla je inače šest mjeseci uzastopno

mi smo ipak zemlja slučaj

Kome je burza dobra nek kupuje.

Njega ne brine !!!

Ovaj i dalje zagovara daljnje dizanje cijena. Navodno podizanjem kvalitete usluge, za koju ne zna kako to izvesti. Umjesto da zagovara podizanje kvalitete i spuštanje cijena, ne bi li privukao turiste, on ih rastjeruje. Valjda misli da je Hrvatska milijunašima destinacija, a ne običnim turistima, običnim ljudima. A ministra. Takovg samo ADZ može izmisliti.

http://www.seebiz.eu/cappelli-ne-brine-me-sto-ima-manje-turista-nego-lani/ar-179041/

Neka za ministra turizma zovu nekog Adrisovog ili Valamarovog direktora, jer ovi uhljebi koji nisu vidjeli realnog sektora ne mogu biti dobri ministri.

Samo netko s prakticnim znanjima moze biti dobar ministar.

prava predlaže dioničarima odluku da se lanjski gubitak nakon oporezivanja u iznosu od 1,24 milijarde kuna pokrije u visini od 33,96 milijuna kuna iz ostalih rezervi, a 216,56 milijuna kuna iz kapitalnih rezervi. Ostatak nepokrivenog gubitka od 995,9 milijuna kuna prenio bi se u sljedeću godinu.

http://www.seebiz.eu/dionicari-uljanika-31-kolovoza-odlucuju-o-pokricu-gubitaka/ar-179061/

čestitam dioničarima i upravi uljanika – JA MISLIM DA JE OVO NAJGOR GODIŠNJI REZULTAT U POVIJESTI BILO KOJ ERH TVRTKE. BRAVO MOMCI, TAKO NI PETRICA NE PRŽI.

Ivice vrati se, nisi ti toliko novca spržio, barem ne u jednoj godini.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@investimire

Ima još jedna jača ekipa. HNB ekipa koja je spržila 2,5 milijardi kuna u jednoj godini.


prava predlaže dioničarima odluku da se lanjski gubitak nakon oporezivanja u iznosu od 1,24 milijarde kuna pokrije u visini od 33,96 milijuna kuna iz ostalih rezervi, a 216,56 milijuna kuna iz kapitalnih rezervi. Ostatak nepokrivenog gubitka od 995,9 milijuna kuna prenio bi se u sljedeću godinu.

http://www.seebiz.eu/dionicari-uljanika-31-kolovoza-odlucuju-o-pokricu-gubitaka/ar-179061/

čestitam dioničarima i upravi uljanika – JA MISLIM DA JE OVO NAJGOR GODIŠNJI REZULTAT U POVIJESTI BILO KOJ ERH TVRTKE. BRAVO MOMCI, TAKO NI PETRICA NE PRŽI.

Ivice vrati se, nisi ti toliko novca spržio, barem ne u jednoj godini.

Ova uprava Uljanika, koja je postigla takve rekordne rezultate uz bok Agrokoru, da ima imalo pristojnosti i obraza sama bi podnijela ostavke.. Ali to se nece dogoditi jer pretpostavljam da smatraju da nisu oni krivi, a vjerojatno i nisu krivi sto su NESPOSOBNI. Dragi porezni obveznici ce to sanirati, dok ce nama pasti bdp i rejting.. Na kraju ce sve to platiti raja sa visim porezima… dok svi ne odu u Irsku i Njemacku…


Tužbe slijeduju, Franak je dobio svoje i mi ćemo naše!

Tooo. Sad ce svi [porezni obveznici platit svoj dio u franku kao da su digli kredite. Svaka cast.!!! Ma ja bi otpisao sve kredite i dugove. Uvest u Ustav da gradjani Hrvatske nikom ne mogu biti duzni.


Tooo. Sad ce svi [porezni obveznici platit svoj dio u franku kao da su digli kredite. Svaka cast.!!! Ma ja bi otpisao sve kredite i dugove. Uvest u Ustav da gradjani Hrvatske nikom ne mogu biti duzni.

Koje ti gluposti pišeš ovdje, da ti objasnim temeljnu razliku:
1) članovi udruge Franak su digli kredite, dakle imaju dug
2) U Todexu je ukradena imovina malih dioničara

Jedino što je zajedničko u oba slučaja jest, da udruga može predstavljati svoje članove.
Neće nitko nama vraćati nikakav dug, već ćete samo vratit imovinu koja je kriminalno oteta.


1) članovi udruge Franak su digli kredite, dakle imaju dug
2) U Todexu je ukradena imovina malih dioničara

opet laprdaš i lupetaš jer firme todeksa i te kako imaju dug jer su prihvatile jamstva za maticu koja su nekoliko puta iznad ukupne imovine tih firmi, a to znači da i svi udjeli malih u tvrtkama kćerima imaju razmjerno taj dug pa je taj dug (a ne država!) poništio imovinu malih dioničara (a i velikog gazde).
u dubini duše znaš i sam da je to tako, ali tvrdoglavo odbijaš prihvatiti vlastite teške investicijske greške pa je lakše prepucavati se i junačiti se na forumu

New Report

Close