Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nogomet teško može biti alibi za mršav turistički start srpnja

Šok i nevjerica, zemlja koja živi samo od turizma ima manje gostiju nego lani.

Meni je fascinantna indolentnost igrača na burzi, OIF-a, ZB, MF-a, brokerskih kuća, svih. Još malo pa će 90% dionica biti prebačeno na dražbu. Možda im na to treba ukazati jer su prezauzeti drugim aktivnostima…trošenju naših novaca npr.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Eto vidite kako se lijepo prometi povećavaju…….u padu indexa, naravno.

A ovo je tek početak……


Nogomet teško može biti alibi za mršav turistički start srpnja

Šok i nevjerica, zemlja koja živi samo od turizma ima manje gostiju nego lani.

A jbga, oporavljaju se Egipat, Turska, Tunis…
Hrvatska treba iskoristiti situaciju sa nogometasima, i promovirati Hrvatsku na bogatijim trzistima tipa Japan, USA…, ovo je idealna situacija
Mislim da nema brige za turizam u HR, samo ga treba dignuti na vecu razinu, povecati sadrzaj i okrenuti se bogatoj klijanteli.

Vrhunski si stručnjak nema što

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Predlažem da s obzirom na naše rezultate u tamo-vamo šutanju lopte, Nijemci shvate da kompletnu proizvodnju Mercedesa, BMW-a i WV-a trebaju preseliti u Rvacku. I naravno, ne smiju ići nigdje drugdje na godišnji, osim u Rvacku. Ipak smo mi drugi u Nogometu. 🙂


Nogomet teško može biti alibi za mršav turistički start srpnja

Šok i nevjerica, zemlja koja živi samo od turizma ima manje gostiju nego lani.

Svakako je jedan od razloga ovome Svjetsko nogometno prvenstvo, ali također i neprestano dizanje cijena naših hotelijera, te s druge strane konkurencija koja se oporavlja i nudi ne malo, nego duplo niže cijene za istu uslugu…

Paulie
Nogomet teško može biti alibi za mršav turistički start srpnja [poslovni.hr]

Šok i nevjerica, zemlja koja živi samo od turizma ima manje gostiju nego lani.

I VIŠE NOĆENJA. ŠOK I NEVJERICA.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@Axelrod

Koja konkurencija? Eventualno Turska, sve drugo je skuplje ako se gleda vanpansionska potrošnja.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik



Nogomet teško može biti alibi za mršav turistički start srpnja

Šok i nevjerica, zemlja koja živi samo od turizma ima manje gostiju nego lani.

A jbga, oporavljaju se Egipat, Turska, Tunis…
Hrvatska treba iskoristiti situaciju sa nogometasima, i promovirati Hrvatsku na bogatijim trzistima tipa Japan, USA…, ovo je idealna situacija
Mislim da nema brige za turizam u HR, samo ga treba dignuti na vecu razinu, povecati sadrzaj i okrenuti se bogatoj klijanteli.
[/quote]

Uopće se ne čudim što ima manje turista nego lani u ovo doba, ako je to točno, a vjerojatno jest.
Naime vrijeme je koma ovaj mjesec! Skoro svaki dan kiša pada u Istri i na Sjevernom Jadranu, a bilo je dana kad mi je ujutro bilo hladno.
More je hladnije sada nego što je bilo krajem svibnja i u lipnju.
A vjerovali ili ne, naši turisti i dalje najviše dolaze zbog mora i sunca. Pogledaš prognozu na Intrenetu, vidiš da je u tjedan dana predviđeno četiri kišna i oblačna dana i odeš drugdje.
Lani je bilo pakleno ljeto bez kiše.

halfte trinken, halfte Šarcu geben




Nogomet teško može biti alibi za mršav turistički start srpnja

Šok i nevjerica, zemlja koja živi samo od turizma ima manje gostiju nego lani.

A jbga, oporavljaju se Egipat, Turska, Tunis…
Hrvatska treba iskoristiti situaciju sa nogometasima, i promovirati Hrvatsku na bogatijim trzistima tipa Japan, USA…, ovo je idealna situacija
Mislim da nema brige za turizam u HR, samo ga treba dignuti na vecu razinu, povecati sadrzaj i okrenuti se bogatoj klijanteli.
[/quote]

Uopće se ne čudim što ima manje turista nego lani u ovo doba, ako je to točno, a vjerojatno jest.
Naime vrijeme je koma ovaj mjesec! Skoro svaki dan kiša pada u Istri i na Sjevernom Jadranu, a bilo je dana kad mi je ujutro bilo hladno.
More je hladnije sada nego što je bilo krajem svibnja i u lipnju.
A vjerovali ili ne, naši turisti i dalje najviše dolaze zbog mora i sunca. Pogledaš prognozu na Intrenetu, vidiš da je u tjedan dana predviđeno četiri kišna i oblačna dana i odeš drugdje.
Lani je bilo pakleno ljeto bez kiše.
[/quote]

da, a osim toga i voda je mokra. i jako slana. to kad čuju turisti, odmah pobjegnu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

A ima pravo jubito, vrijeme je koma za more i kupanje, ovi koji su uplatili prije ce doci ili otkazati rezervaciju… ali oni koji gledaju vrijeme sigurno nisu dolazili…

kao i ja kad idem na skijanje, gledam prognozu za 3-4 dana i ako je super idem, ako ne bolje mi je ostati doma, nisam od onih koji će unaprijed uplatiti imotići, makar 3 dana bilo loše vrijeme

New Report

Close