Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Blago onome tko mema nista na ZSE ili ima nesto malo.
Mi koji smo do grla umoceni moramo pomalo izlaziti kako nebi srusili sve za 10-ak%.
Zivim za dan kada cu prodati i zadnju dionicu.

lupali bi vi todeksovci po bidu da imate čime, ali nemate.
samo gorčina kipti u vama


Nema podataka prije 08/2008, tako da se ne moze decidirano reći da je ovo danas najnizi promet u povijesti ove burze……

jel je najniži – i meni se tako čini gledajući arhivu burze

bem ti, gledajući sad 2011 i 2012 kad je isto sve bilo u čabru, pa to su bili sjajni dani naspram ovoga sada.

Naravno da je najniži. Već nekoliko dana pada rekord najnižeg prometa ikad.

a nista sutra smo oko milje prometa samo tako

Bas mi je drago što ste svi propali zajedno samnom, a rekao vam je Smranader jos 2008 da smo u banani, a mi mu nismo vjerovali

Svakog čuda tri dana dosta – u tijeke je probavljanje i varenje todomora. bit će teško, gadan je zalogaj, ali ide polako dolje i onda opet van.

kad to bude, počet će oporavak jer todex jest mrtav , ali cros nije, a nije ni atgr, a nije ni adpl, a nije ni lrhc a nije ni jdgt, a nije ni lencac, a nije ni podr, a nije ni kras. zapravo, ima tu jako po dobrih tvrtki, bit će tu još trgovine

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Sto se cudite za danasnji promet, pa 300k ljudi je na ulicama Zg…ukljucujuci i moju malenkost…i to ne samo iz Zg, vec iz cijele Hrvatske i regije koliko sam uspio skuziti po naglascima…a ima nas i sa dalekog istoka u HR dresovima…trenutno je nogomet vijest broj 1 u HR…nek se ljudi vesele…doci ce i ovo na svoje, samo treba biti strpljiv…

Je li moguć stečaj burze?

Sutra ce biti jos manji promet:)
U inat BORGOVCIMA

A kad bi pola nas koji smo se danas skockali na trgu; priupitali političare dokle ćemo biti najgora ekonomija EU. I ekipu promptno poslali na odmor u Remetinec …
Čim je šmrkavac zapalio u Međugorje i ekipa skinula šape s …. dečki doneli SREBRO.
ŠVICARSKA BI BRZO BILI


Blago onome tko mema nista na ZSE ili ima nesto malo.
Mi koji smo do grla umoceni moramo pomalo izlaziti kako nebi srusili sve za 10-ak%.
Zivim za dan kada cu prodati i zadnju dionicu.

Todex neces morat prodavat tako da si ti miran.

I prije nogometne euforije PDV-a milijardu kuna više

Već sada milijardu kuna viška od planiranog, do kraja godine znači 2 milijarde mašale.

Bilo bi lijepo da ukinu ovaj porez na kapitalnu dobit od kojeg prihoda baš i nema, a
samo je dodatno urušio broj transakcija i trgovanje, te destimulirao male ulagače.
Samo od goriva će se skupiti desetke milijuna + veća potrošnja od više turista +
ojačana kupovna moć građana radi većih plaća.


do kraja 2019.sigurno, necu vjerojatno ostaviti ni lipe na ZSE.

nije kriva igra, nego igrač.

kvalitetni burzovni igrači uzimaju svake godine 30-50% na burzi neovisno o vanjskim poremećajima,

ključ je adaptibilnost i fleksibilnost,

https://www.mojedionice.com/portfelj/IzvNajPortfelji.aspx?god=2017

🙂

New Report

Close