Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opasno se cisti na Mlinarju

opasno i na tehnici…..pokupljeno cca 120 komada sve do 12000….[smiley2]

Scio me nihil scire


Kak su super ovi online nalozi..
Netko pokupi sve na HDELu do i na 1450 te je prva prodaja na 1461 i onda nakon dvije minute dode nalog na 1448,80. Prethodno je prva prodaja bila na 1448,90.
Zivio online.

ma to su oni koji nemaju mostich – nije to zbog online naloga – jer ne znaju trenutno stanje pa lupaju po prijašnjim cijenama koju su vidjeli na limunu ili drugdje… a koje kasne ohohooo – svojevremeno sam se i ja ćudio.[smiley2]


opasno i na tehnici…..pokupljeno cca 120 komada sve do 12000….[smiley2]

još će tehnika prestići IGH – samo danas je blokada na 12.071,62

Ajoj.
Ovo mi je dan za pamcenje.
VART na 290.
TNPL blokada,
INGR 40,000
JDPL isto tako.
Samo mi elka malo steka.
Napokon plovidbe a drvili smo par nas o njima prije mjesec dana kad nas nije nitko slusao…

TNPL moze jos gore.
Samo sto je mali free float

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

INGRA počišćena do 40k….strava…preko 12 miliona…[smiley2]

Nevjerojatno koliko novaca se upumpava u ATPL !!!
Prošlo već 5,8 milijuna kuna i vjerojatno će do kraja trgovanja biti oboren jučerašnji rekord.
Sve što se stavilo na prodaju na 2.220 kn – otišlo je.


Nevjerojatno koliko novaca se upumpava u ATPL !!! Prošlo već 5,8 milijuna kuna i vjerojatno će do kraja trgovanja biti oboren jučerašnji rekord.
Da citiram samog sebe. [color=blue]Rekord je već oboren [/color]i već u ovom trenutku iznosi 7,3 milijuna kuna. Ako se ovako nastavi, sutra ćemo možda gledati i 2.500 kn !!!

Mislim da su se neki sektori već iscrpili pa sutra tipujem na prehrambenjake. Najprije na Žitnjak, a koliko vidim slaže se lijepa kupnja a prodaje nestaje. Ja danas kupio a preporučam (ne savjetujem) i drugima.[smiley1]

kad će više ta izvješća?

malo masovnija objava polugodišnjaka bi stvarno mogla uzburkati trgovinu

za sada stižu samo na kapaljku

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

istopio se crobex na 0,07% [smiley10]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

…brodari novi gradjevinari…ali sa pokricem…sa radoscu a ne sa strahom cekaju se polugodisnji izvjestaji…

New Report

Close