Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Burzu ne može više ništa oživjet. Ova burza je klinički mrtva nakon brojnih kriminalnih radnji koje su se događale u brojnim sastavnicama, a da ni porezna, ni HANFA ni burza nisu prstom makle.

Ja ni sad ne vjerujem da je iti 50% FI ispravno. Nema više lipe koju ću ovdje ubaciti u ovaj bunar.

Ja imam 400 000 koje čekaju… a znam da je puno jačih igrača koji su se sklonili i čekaju bolja vremena.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Samo čekam da konačno izadje ponuda za VLEN da pobjegnem odavde glavom bez obzira……..a vi uzivajte i dalje u svima čarima ZSE……

Blago onome tko mema nista na ZSE ili ima nesto malo.
Mi koji smo do grla umoceni moramo pomalo izlaziti kako nebi srusili sve za 10-ak%.
Zivim za dan kada cu prodati i zadnju dionicu.

@noviulagac

Snivamo iste snove.

Ja se slazem sa vecinom vas koji kazete da ovakva burza (ZSE) nema smisla.
Bolje da se pripoje nekom vecem i da se trguje na nekom normalnom trzistu.
Ja imam dosta veliki portfelj, ali sam veliku vecinu vec prebacio na NYSE i ovaj preostali manji dio isto cu eliminirat do kraja 2019.sigurno, necu vjerojatno ostaviti ni lipe na ZSE.
Cekam da sve dionice postanu neoporezive, to je jedini razlog da ih drzim na ZSE (uz to sto cekam odgovrajucu valuaciju da prodam)

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Blago onome tko mema nista na ZSE ili ima nesto malo.
Mi koji smo do grla umoceni moramo pomalo izlaziti kako nebi srusili sve za 10-ak%.
Zivim za dan kada cu prodati i zadnju dionicu.
Krasan život.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Bilo bi najbolje da ZSE uzme dva mjeseca kolektivnog godišnjeg.
Manji su troškovi.

A na jesen s novim idejama, mijenjanjem poreznog zakona i maksimalne zaštite malih dioničara.

i naravno nove dionice odnosno tvrtke na ZSE.

inače razmislite o gašenju ZSE-a.

LP

Redovni promet dionice:
1.300.829,42 kn

Ha, nis……..izgleda da ce se trebat primit motike……:)

Nema podataka prije 08/2008, tako da se ne moze decidirano reći da je ovo danas najnizi promet u povijesti ove burze……

Osim toga, stvarno su odabrali pravi dan za to……:)

trener svih trenera i rekor dvih rekorda – ovo nika dnij ebilo – jel bilo kad ovako malo ili mozda cak i ispod miljun kn. na burzi medu pov podacima en nalazim – izgleda da nika ovako malo prometa nije bilo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nema podataka prije 08/2008, tako da se ne moze decidirano reći da je ovo danas najnizi promet u povijesti ove burze……

jel je najniži – i meni se tako čini gledajući arhivu burze

bem ti, gledajući sad 2011 i 2012 kad je isto sve bilo u čabru, pa to su bili sjajni dani naspram ovoga sada.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close