Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Fond manageri su danas u Moskvi, ima se para, zaslužilo se, teško se radi, pa je danas malo skromniji promet.

Hrvatski investitori da vas vidim danas jeste p… ili investitori. Više vrijedi ljevica Šime Vrsaljka nego sva vaša kapitalizacija. Nemojte danas opet taljigati plusminus 0.1% nego barem +5%. Nek se zna tko je u finalu svjetskog prvenstva.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Ajmo Hrvatska.
Vise Hrvatski nogometasi napravili u jednom mjesecu za promociju Hrvatske i Hrvatskog turizma u svijetu nego ministarstvo turizma u zadnjih 20 godina.

Naime, citav svijet trenutno pretrazuje Croatia a kad u google upisete Croatia izbaci more, plaze, povijesne gradevine…

čestitke reprezentaciji na pobjedi, ali burza neće mrdnuti nikauda radi toga, možda tek blago dolje ispod 1800


Što možemo očekivati slijedećih dana sa bankarskim dionicama,

nakon presude o ništetnosti ugovora vezanim uz tečaj švicarca!?

Procjena je da će banke popušiti 9 do 15 milijardi kuna.

Ugodan dan kolegama, vrijeme je za pripreme za tekmu!

Počeo iskrcaj na Zabi!

Hoće li već danas u negativnu blokadu?

Možda i neće, jer se ekipa tek budi i trijezni!

Na PBZ-u, samo jedan nalog na kupnji.

Tko će prvi i ujedno i zadnji?

Još je malo ostalo za istresanje po 62,00 Kn, što je odličan izlazak za većinu malih dioničara, a onda ……

Moram priznati da mi je sad jedina briga kako sve prodati, a da ne rusim cijene, i nestati s ove burze. Cekam jesen, u nadi post turistickih rezultata, izac a nekom nulom odavde i nikad više.

Ja sam u švicarcu i bio bi spreman svu lovu stavit na burzu, al nakon Agrokora vise nece ni 1 kn na trziste lopova

Ja sam u švicarcu i bio bi spreman svu lovu stavit na burzu, al nakon Agrokora vise nece ni 1 kn na trziste lopova

nećeš ti, hoće drugi. i opet dobro.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ima burzi širom svijeta, ne vidim zašto bi na ZSE itko više ulagao. Najveca greska mi je bila sto sam na 18 000 mislio da je amerika prenapuhana, a sad su na 25 000. Za ZSE sam mislio da ima potencijala za rast, pa nova pljacka, novi padovi. Lekcija koju necu zaboravit.

Neće vam biti sreće dok ne budu cijene dionica dovoljni(drastično) pale da opravdaju rizik i ulaz svježeg kapitala.
Ako niste primjetili i vani je ove godine zaustavljen rast,i zašto bi sad netko tu ulagao?
I dalje smo na začelju EU,koruptivni,skupi,mali,nelikvidni i nezanimljivi,sad i bez Todexa.
Domaće ljude uopće ne zanima ZSE,trend je skoro u potpunosti,kao i kod iseljavanja usmjeren prema bijelom svijetu.
Pa i u EU je blizu kraj jeftinog novca,što je bio okidač za rast proteklih godina,Poljski je market recimo solidno u minusu ove godine,koliko vidim dividenda prosječna oko 6%,tu je i Engleska nakon Brexita koja ne izgleda preskupo…nema ni poreza na dividendu.

"Only dead fish swim with the stream"

New Report

Close