Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Grebe se po dnu, već duže, a sad pogotovo.
Uskoro izvješća pa će malo živosti.
Streljački vod zvan nagodba / zrcalna društva je odradio svoje.
Mrtvi se skupljaju, kad se rasčisti možemo dalje.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

možda krene na bolje, kada Marić i Pavić vrate mirovincima novac, a po tome ispada da bi mogli gorjeti u vječnoj vatri


Eto gdje nas je dovelo nulovanje dioničara po Lexu.

mi koji nismo nulovani sjedimo na kešu i vrebamo trenutak za uletjeti prije nego krene rast…ali i dalje ne znam kako će to pomoći tebi nulovanom kad taj trenutak dođe?

mislim na 76 % plasiranih u obveznice, nikada to neće ugledati svjetlo plamena ove burze, to lagano izgara i tinja, daleko od očiju javnosti, malo ponekad dimi, malo zasmrdi i neće biti ni drvenog ugljena od njih

Svaka čast:
Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Eto gdje nas je dovelo nulovanje dioničara po Lexu.

koji si ti naivac
misliš li da bi danas stanje na burzi bilo iole drukčije da ste umjesto 0 dobili npr. zadnje cijene todeks dionica kojima se trgovalo na burzi?!? ne bi!
ti nikako ne shvaćaš da nije problem u nulovanju nego u psihozi koja se stvarala na ZSE zadnjih godinu dana pa su ulagači postali apatični, ali to neće trajati vječno jer kad se burza pokrene, svi će opet krenuti s kupovanjem i prodavanjem, pa i vi nulovani jer ćete željeti anulirati gubitke iz todeksa! dokaz za to je što ste i dalje ovdje, sve pratite i piskarate i čekate skupa s ostalima da se burza pokrene jer u protivnom biste odavno napustili i burzu i ovaj forum

VTS nistetnost valutne klauzule

ideš!

Pola sata bez ITI JEDNE transakcije. Obaramo sve rekorde, bejbe!!!

Vazno je da ima netko tko sve to JOS UVIJEK prati…….poput Vas kolega…….:)

Jednom kad vise nikoga ne bude ispred ekrana…….onda je gotovo…….

Što možemo očekivati slijedećih dana sa bankarskim dionicama,

nakon presude o ništetnosti ugovora vezanim uz tečaj švicarca!?

Procjena je da će banke popušiti 9 do 15 milijardi kuna.

Ugodan dan kolegama, vrijeme je za pripreme za tekmu!

Dok nam ne vrate novce koje su nam uzeli ne ide 1 kn na ZSE!

Je kolega, na jednom od ekrana mi se stalno vrti ova sramota od burze, bacim oko svakih sat vremena i u 90% slučajeva nemam što vidjeti pa se vratim drugim, važnijim stvarima, koje mi donose stvarni novac. Međutim, nisu mi jasni fondovi, zašto uopće imaju fond menadžere da “trguju” i “upravljaju portfeljem”, ti likovi valjda cijeli dan igraju Call of duty jer nemaju što raditi, naprave cijeli posao za 5 minuta dnevno. Ja prodam tebi 0,5mil.Kn Valamara, ti Mati 0,5mil.Kn HT-ja, a Mate meni 0,5mil.Kn Ericssona. I tako ukrug. Svaki dan ispočetka. Ludilo brale!

New Report

Close