Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema od Zse nista. Sigurnost i povjerenje su na samom dnu. Sad smo skuzili da ni mirovinci u dionicama nisu nikakva sigurnost. Ministar Maric dolazi iz te sive politike i sto vise reci. Dobro da se Gacicka uplasila za placu. Morat ce se i to rezat.



Ako Hrvatska kojim slučajem osvoji Svjetsko prvenstvo, CROBEX će dan kasnije to proslaviti s -2%…

Ne znam kakve veze ima svjetsko prvenstvo s dobiti kompanija, i laznim FI koji su ocito praksa na ZSE.
[/quote]
za lažna fi će sad biti odgovorna hanfa. napokon.
Vaš link …[/url]

who dares, wins

20 godina prekasno. Kako je uopče doslo do toga da su se, sada vec desetljecima, bez kazne moglo javno objavljivati neistinita izvjesca, a znamo da su upravo izvjesca osnova za analizu poslovanja svake kompanije.
Kako znati, na temelju cega odluciti, za sto se uhvatiti, ako ne znas jesu li objavljena izvjesca vjerodostojna ili izmisljena?
Zo znaci da se do sada pustila nekaznjena obmana ulagaca, a sada, kad je novac isisan i burza i ulagaci zgazeni, sad ce se kao nesto vise gledati izvjesca. Po meni je to premalo i prekasno.

Svaki 4. mali ulagač otišao 
s burze, gubitak 2,7 milijardi kuna



na redu za propasr su i buregdžinice, neće više biti ni za burek




Ako Hrvatska kojim slučajem osvoji Svjetsko prvenstvo, CROBEX će dan kasnije to proslaviti s -2%…

Ne znam kakve veze ima svjetsko prvenstvo s dobiti kompanija, i laznim FI koji su ocito praksa na ZSE.
[/quote]
za lažna fi će sad biti odgovorna hanfa. napokon.
Vaš link …[/url]
[/quote]

Hanfa sigurno neće biti odgovorna.


20 godina prekasno. Kako je uopče doslo do toga da su se, sada vec desetljecima, bez kazne moglo javno objavljivati neistinita izvjesca, a znamo da su upravo izvjesca osnova za analizu poslovanja svake kompanije.
Kako znati, na temelju cega odluciti, za sto se uhvatiti, ako ne znas jesu li objavljena izvjesca vjerodostojna ili izmisljena?
to znaci da se do sada pustila nekaznjena obmana ulagaca, a sada, kad je novac isisan i burza i ulagaci zgazeni, sad ce se kao nesto vise gledati izvjesca. Po meni je to premalo i prekasno.

Tako mi u Hrvatskoj živimo u svim segmentima društva, nemamo volje niti sposobnosti za angažiranje na razvoju društva nego samo pod prisilom napretka ostalih razvijenih zemalja kaskamo za njima…takvi smo.

da razjasnimo, da li se po zatvaranju burze ista obvezuje isplatiti dioničare i po kojim cijenama, samo da ne uzmu Ramljaka za prividnog upravitelja

Promet je slab, jer je konacno nestalo bud..a za potkradanje. Kad pogledas da je u 10 godini nestalo vise od 50% poduzeca , a sad s Todexom i 7-8 novih, sve ti je jasno.

Nema života na burzi, u turizmu, a gotovo ni u stvarnom životu dok traje svjetsko nogometno prvenstvo koje je sada vijest broj 1 u svim HR medijima već danima i tjednima. Ovo je postala najvažnija (sporedna moš mislit) stvar u životu svakog pojedinca u HR i svi pokušavaju naći put do Rusije na zadnje dvije utakmice kako god one prošle, pa tako i investitori na ZSE. U jesen bi se mogao početi dešavati lagani oporavak, ako ne dođe do neke nove katastrofe, ali otom potom…sutra je tekma, pa ćemo bar u tome uživati i navijati za repku…

Ajde bar netko raste, ali ček pa i mi smo u eu…pa ne rastemo…čak štoviše stojimo bez prometa…

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/eu-trzista-otvaranje-nastavak-dobrog-raspolozenja-na-burzama-52441

Gdje su pare od Gorenja?


Gdje su pare od Gorenja?

priznajte da se šalite, bi li vi mijenjali gotovinu za lažna izvješća ?

New Report

Close