Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

inače, baš me zanima da li će ULPLovci ove godine opet u dokap.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

tnpl blok

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Na LKPC prva prodaja 65 lipa ispod blokade. [smiley11]

No respect

Ajme ludila danas, pa što se ovo odjednom dogodilo, ljudi… opet daytrading, evo sad na DLKV?!? [smiley8]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Liznuo Crobex peticu…

No respect

crobex probio 5000 bodova, sad je na 5010 uz 0,76[smiley2]

Scio me nihil scire

vidim mislimo na isto SLK……

Scio me nihil scire

e, na KOEI zanimljiva situacija….. sad je vrijeme da netko veliki počisti ono smeće na 1280…tamo je 1045 komada….

Scio me nihil scire


vidim mislimo na isto SLK……

Na čašu hladnog piva u 16:01? [smiley11]

No respect


Sonniboy: ” vidim mislimo na isto SLK…… ” Na čašu hladnog piva u 16:01? [smiley11]

Upravo to je najracionalniji ishod današnjega dana……..
Ugodan dan majstore.

Scio me nihil scire

Kak su super ovi online nalozi..
Netko pokupi sve na HDELu do i na 1450 te je prva prodaja na 1461 i onda nakon dvije minute dode nalog na 1448,80. Prethodno je prva prodaja bila na 1448,90.
Zivio online.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

izgleda da na DLKV, KOEI i JDPL opet imamo Hypo prodavače.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close