Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako bude tako onda ću sam to da uduplam.

Pa gdje ste onda sada, koliko vas piše hvalospjeve o ZSE samo bi vi forumaši ostvarivali veće promete.



ZSE je nakon ovakve nagodbe u Agrokru gotov, ja ne znam sto se svi tome čudite. Kako ste posijali i podržavali nagodbu, tako ćete i požeti.

Zašto bi ZSE bio gotov? Ja ne vidim nikakve razlike u odnosu na prije nagodbe, osim što su oni koji su se kockali kupujući visokorizične dionice izgubili novac. Koji je btw netko drugi dobio, i možda čak vratio na ZSE. Znači, sve isto osim što vaš novac ima netko drugi.
[/quote]

Što je s tobom čovječe?
Zar si prespavao zadnjih godinu dana?
Uska grupica ljudi je podvalila Lex Agrokor isisala lovu kroz savjetničke usluge i isporučila strancima tvrtku od sistemskog značaja za RH.
Zar nije indikativno da samo dioničari u U Hrvatskoj koje ti nazivaš kockarima gube SVE dok u drugim državama ne gube ništa!




ZSE je nakon ovakve nagodbe u Agrokru gotov, ja ne znam sto se svi tome čudite. Kako ste posijali i podržavali nagodbu, tako ćete i požeti.

Zašto bi ZSE bio gotov? Ja ne vidim nikakve razlike u odnosu na prije nagodbe, osim što su oni koji su se kockali kupujući visokorizične dionice izgubili novac. Koji je btw netko drugi dobio, i možda čak vratio na ZSE. Znači, sve isto osim što vaš novac ima netko drugi.
[/quote]

Što je s tobom čovječe?
Zar si prespavao zadnjih godinu dana?
Uska grupica ljudi je podvalila Lex Agrokor isisala lovu kroz savjetničke usluge i isporučila strancima tvrtku od sistemskog značaja za RH.
Zar nije indikativno da samo dioničari u U Hrvatskoj koje ti nazivaš kockarima gube SVE dok u drugim državama ne gube ništa!

[/quote]

+ sve dionice Agrokora odlaze sa ZSE.

Možete trgovati s njima na nizozemskoj burzi.
Čisti “hrvatski ” proizvod.

ZSE se može pokrenuti ali ne na ovaj način, ni sa ovom ekipom koja nema ni znanja, ni mašte, a uopće bez vizije.


ZSE je već gotov, imali ste prošli petak najmanji dionički promet u zadnjih 12 godina.

Eto, sutra, s obzirom na pobjedu reprezentacije mozemo proslaviti sa prometom od cca 2 mil. kuna…….čisto tek tako da ne bude novi negativni rekord, što se prometa tiče…….

Ajd





ZSE je nakon ovakve nagodbe u Agrokru gotov, ja ne znam sto se svi tome čudite. Kako ste posijali i podržavali nagodbu, tako ćete i požeti.

Zašto bi ZSE bio gotov? Ja ne vidim nikakve razlike u odnosu na prije nagodbe, osim što su oni koji su se kockali kupujući visokorizične dionice izgubili novac. Koji je btw netko drugi dobio, i možda čak vratio na ZSE. Znači, sve isto osim što vaš novac ima netko drugi.
[/quote]

Što je s tobom čovječe?
Zar si prespavao zadnjih godinu dana?
Uska grupica ljudi je podvalila Lex Agrokor isisala lovu kroz savjetničke usluge i isporučila strancima tvrtku od sistemskog značaja za RH.
Zar nije indikativno da samo dioničari u U Hrvatskoj koje ti nazivaš kockarima gube SVE dok u drugim državama ne gube ništa!

[/quote]

+ sve dionice Agrokora odlaze sa ZSE.

Možete trgovati s njima na nizozemskoj burzi.
Čisti "hrvatski " proizvod.
[/quote]

Dionice Agrokora su davno otišle s burze. Problem je u tome sto neki to nisu na vrijeme shvatili. I sto su trgovali malovrijednim papirima. Zato sad tu i polemiziramo. Agrokor je zbog insolventnosti i prezaduženosti propao. Da je nagodba bila korektna gubici bi bili nešto manji. Dakle, dionicari bi vjerojatno kroz razvodnjavanje izgubili 80-90 posto. Ovako su izgubili sve. Ne treba se zanositi idejom da postoji varijanta nagodbe u kojoj bi oni vrijednosno gledano sačuvali svoje uloge.

5Da je ovo normalna država / burza, sutra bi na valu optimizma iz Rusije trebali imati CROBEX na +2%…

Pa dovoljno je da si par mirovinaca medjusobno prebaci dionice svojih perjanica par puta i moze se lagano i na +10%…….
HANFI se tak i tak zivo fucka za ono sto se tu dogadja, tak da……što se toga tiče, mirni su…….

Još jedan apsurd ove slučajne države !!! Da je nema, trebalo bi ju izmisliti. I sad nakon ovog rješenja poslati ljudima ovrhu za naplatu 🤣🤣🤣🤣

Od radnika bez plaće traže porez na dohodak

Poštovani,

Društvu STANOVI JADRAN d.d. za poslovanje nekretninama sa sjedištem u Splitu, Kralja Zvonimira 14/IX, odobreno je uvrštenje 381.240 dionica, pojedinačnog nominalnog iznosa od 200,00 HRK, oznake: STJD, ISIN: HRSTJDRA0006, na Službeno tržište Zagrebačke burze.

Prvi dan trgovanja navedenim financijskim instrumentima je 2. srpnja 2018. godine.

Molim da se otvori nova tema , hvala

nema još prodaje STJD, ali tema može svakako

New Report

Close