Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ubi ovo današnje otvaranje LOL

mi smo ipak zemlja slučaj


Razni ljudi dolaze i prolaze ovim forumom, svakakvih je bilo.
Neki mjenjaju nickove i stil pisanja, drugi nestanu zauvijek, treći kratkoročno liječe svoje frustracije, četvrti pljuju, peti hvale, šesti su po zadatku ….

Eto, nema više ni Migre koji nas je svakodnevno zatrpavao suludim optimizmom i očekivanjem Godota, nema više niti serislava koji je svaki dan pisao na puno tema, a bilo je takvih na kariole od kad sam tu.

A ima ovdje puno mladaca koji su popili svu mudrost ovog svijeta.
Evo ih na temi Agrokor koliko hoćeš.

Sudbina im je sasvim predvidljiva. Njihov novac postati će tuđi!

Treba imati na umu da dosta ljudi se bavi turizmom ili vezano za turizam pa je i njihova aktivnost manja tijekom sezone.

Ignore : renči


Ne razumijem zasto brisat nickove, kaj smo rekli , rekli smo ….
svi imamo pogotke i promasaje.

Da nitko nije imun na brzopleto iznosenje misljenja i da pri tom pogrijesi, ukljucujuci i investicijske odluke svi se mi opecemo tu i tamo netko vise netko manje, ali ovi sta brisu su ocito toliko pogrijesili da njihovo pisanje pod istim imenom jednostavno nema tezinu, mislim kad netko otvori novi nick vidi se iz prve jel tu tek dosao ili je vec odavno imao iskustva ovdje kao i ovaj remorker pa taj je vec godinama tu to se ne moze falit koliko je ocito, uostalom ove godine barem meni se cini da ima zamjetno novih profila koji pisu mislim da to nije ni malo slucajno.

Ignore : renči

Todex rješen, a slab promet. Baš čudno, ja mislio investitori će navaliti.

Neko kupuje Dlkv za 130 tis kn na 13,35 . Za ovu nelikvidnost nije ništa.


Todex rješen, a slab promet. Baš čudno, ja mislio investitori će navaliti.

ne lupetaj, još nije održano ni sudsko ročište za potvrdu nagodbe niti je sigurno da će sud prihvatiti nagodbu

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

za tri dana završava 2Q, a pomaka nigdje


Todex rješen, a slab promet. Baš čudno, ja mislio investitori će navaliti.

ma kakav promet, baš gledam PTKM sa 1.250kn ubili cijenu -10% haahahahaha,, sad će sa sljedeći 500 kn dignuti na +15% 🙂

ovdje su takvi prometi da nitko, nemože ući izaći da ne digne ili spusti cijenu sa dosta % čak i na rivp, HTu…

Ide drugi stup proć
dugo je i izdržao



Todex rješen, a slab promet. Baš čudno, ja mislio investitori će navaliti.

ne lupetaj, još nije održano ni sudsko ročište za potvrdu nagodbe niti je sigurno da će sud prihvatiti nagodbu
[/quote]

A tek onda počinju sudske tužbe. Biti će dugogodišnje veselje.

I dalje nije jasno zbog čega mirovinski fondovi šute oko lex Agrokora?

Što će biti s našim mirovinama koje su zahvaljujući RH restrukturirane a recimo srpske ili slovenske nisu?


I dalje nije jasno zbog čega mirovinski fondovi šute oko lex Agrokora?

Što će biti s našim mirovinama koje su zahvaljujući RH restrukturirane a recimo srpske ili slovenske nisu?

Mirovinci imaju drugih briga jer prođe li ovaj nakaradan Pavićev prijedlog mirovinske reforme kojim se de facto gasi II.mirovinski stup, ZSE je definitivno i zauvijek gotova jer mirovinci su jedini veći ulagači na ZSE! Ako prođe ovakva mirovinska “reforma” kojim se računa 70-100 milijardi kuna oteti od mirovinaca iz II. stupa i vratiti u proračun, kapitala na ZSE više uopće neće biti, čak niti za dionice poput adrisa, HT i slične “mirovinske” dionice i burza će se, bez ikakvog pretjerivanja, ugasiti jer će u II. stupu ostati možda 5% sadašnjeg kapitala!
Ne znam jesu li ulagači svjesni ovoga što prijeti ZSE???

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close