Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema vise GAME OVER!!!!!!
Pokrali ste s HDZ 17.000 ljudi halooooo
Volio bi vidjeti hoce li barem doci 1.700 novih
Braco propali ste svi i liva je zarobljena te nemozete do nje: I LOVE THIS GAME

Ma bit ce ekipe, zasto ne kupiti firme ako cijena dionice bude nikakva u odnosu na dobit koju naprave…. samo treba imat hebacke zivce i vrijeme to docekati 🙂

Koliko vidim pesimizam je na vrhuncu. Odlican znak da rujemo po dnu. Imali smo letargiju 2g pa onda 2016.g. eksploziju Crobexa do 2200.
Mislim da je za nekih 20-30 dana vrijeme za novu eksploziju i rast.

Otprilike, isto mislim …
Optimista minimalno, dno je tu negdje a onda preokret valjda.

Brokerske kuće na aparatima. Ni infuzija im ne može pomoći. Svi redom u gubitku u prvom kvartalu 2018, osim ovih Borgovaca sa povlaštenim informacijama!
https://www.index.hr/vijesti/clanak/samo-brokeri-iz-grupe-borg-poslovali-u-plusu/2005555.aspx

“Grupa Borg, sretan Vam Uskrs! Ponosan sam što jašem s vama!”, napisao je Ramljak 16. travnja prošle godine. Među primateljima bio je i Tonći Korunić, prokurist investicijskog društva koje je, sada se ispostavilo, jedino poslovalo u plusu na kraju prvog kvartala ove godine.

“Bravo-svaka čast! Na kraju je to bilo ipak jedno lijepo iskustvo. Ja se nadam da će Rusi kupiti barem 3 mjeseca vremena da nam prođe jedan IPO-čić (kad već nije HEP) u svibnju. A onda nakon toga, neka ljeto započme u bojama našeg zakona”, napisao je Tonći Korunić u mailu koji je poslao Borg grupi 31. ožujka.

Zbog ovakvih stvari za koje i USKOK kaže da su u redu nitko neće 1 kn uložiti na ZSE.

Pesimizam je dotaknuo novo dno, ili vrh ovisno kako gledas. Da nema repke i pobjede nad Argentinom bio bi kolektivan harakiri… Mislim da je na trzistu po prometima zavladala ona stara: Ako ne znas sto da radis ne radi nista…jedino za jos jednu takvu godinu necemo vise imati brokera preko kojih cemo trgovati ili ce doci neki novi strani… Jedino se za upravitelje zse ne brinem, oni su potpisali sporazum sa argentincima, pa ce nakon poraza u nogometu isti poceti milijune ulagati na zse… placetine sjedaju, platforma nikad losija sa besmislenim poravnanjima u 12:00 itd.. stede na krivim stvarima, dok su na placama izdasni i jos su ih povecali pocetkom godine, valjda za super rezultate trgovanja u kojem svi gube osim njih petnaestak…

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/bikini-statistika-inflacija-raste-a-realni-prinosi-na-stednju-tonu-sve-dublje/7514874/

Iako se štednja u bankama ne isplati već dulje vrijeme, oživljavanjem inflacije, realni prinosi na kamatne stope dublje su zaronili u negativni teritorij. Posljednji podaci govore da je rast cijena u svibnju iznosio 1,9 posto na godišnjoj razini, a prosječne su kamatne stope na kratkoročno oročene devizne depozite stanovništva u travnju iznosile 0,30 posto. Usporedbe radi, u srpnju 2016. godine te su kamatne stope iznosile 1,09 posto, ali umjesto inflacije, tada je vladala deflacija i u tom je mjesecu iznosila -1,5 posto.

tko oroči novac, gubi pare. krasno.

tko ulozi u div dionice od 4 ili 5 posto, a takvih ima lijep btoj na burzi, uvećava svoj novac .

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Vise se isplati uloziti u dividendu nego drzat u banci


https://novac.jutarnji.hr/aktualno/bikini-statistika-inflacija-raste-a-realni-prinosi-na-stednju-tonu-sve-dublje/7514874/

Iako se štednja u bankama ne isplati već dulje vrijeme, oživljavanjem inflacije, realni prinosi na kamatne stope dublje su zaronili u negativni teritorij. Posljednji podaci govore da je rast cijena u svibnju iznosio 1,9 posto na godišnjoj razini, a prosječne su kamatne stope na kratkoročno oročene devizne depozite stanovništva u travnju iznosile 0,30 posto. Usporedbe radi, u srpnju 2016. godine te su kamatne stope iznosile 1,09 posto, ali umjesto inflacije, tada je vladala deflacija i u tom je mjesecu iznosila -1,5 posto.

tko oroči novac, gubi pare. krasno.

tko ulozi u div dionice od 4 ili 5 posto, a takvih ima lijep btoj na burzi, uvećava svoj novac .

Ulagali smo mi u Blue chip dividende dionice LEDO i JAMNICA pa su nas restrukturirali i sad imamo 0 kn.


Kolega, trebali bi znati da je rimčeva firma d.o.o. i kao takva ne podliježe ZSE. Može se prodati i preko njuškala ako baš želi …

Kolega bio sam ironičan.

Postavlja se pitanje zbog čega nije na ZSE.

Kad slušam g. Rimca kako se plaće da je svaki mjesec samo razmišljao kako da nađe novac za plin i plaće i da je samo o tome mislio.

Mogao je izaći s firmom na ZSE i prodati 25% firme na burzi pa bi već izmislio samopunjujuću bateriju umjesto da gubi vrijeme na ovakve p.izdarije.

Mogao je Ramljaka unajmiti da mu vodi firmu.

Magla s primjesom BORGA i z6vjezdanih staza.


Nikad više burze u Hrvata, mrtvi- opljačkani 17.000 ljudi koji su bili na burzi( vise ih nema),
molim nađite novih bedaka i ja vam skidam kapu
GAME OVER

17 000 nije sigurno. U tih 17 000 ima barem par tisuća špekulanata koji su ušli unatoč tome što je Ramljak rekao da kupuju bezvrijedne papire. Takve ne treba žaliti.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik


17 000 nije sigurno. U tih 17 000 ima barem par tisuća špekulanata koji su ušli unatoč tome što je Ramljak rekao da kupuju bezvrijedne papire. Takve ne treba žaliti.

Zašto “špekulanti” Todexa u drugim državama zadržavaju sve, a u Hrvatskoj ništa ? Pjesniče zbog čega je dioničar Leda gori od dioničara Mercatora ?

Upravo zbog toga ova burza propada, i vas koji to podržavate, a ljudi ostaju ogorčeni i opljačkani.

New Report

Close