Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mmstanic: ” Ja ću čim mi se upiše BPBA biti 15 % preko ATH..cca mjesec dana. a do kraja listopada očekujem da ću biti na 110%..naravno očekujem,ne mora značiti da će tako i biti. faliti će mi kroz mjesec dana do 100% nekih 10-ak %… Uf što su mi lijepi planovi…[smiley2] ” Šta 100, 110%… Govoriš od početka godine ili uvaljuješ svježu lovu unutra?

Od početka godine sam izvodio raznorazne vratolomije…postotak se odnosi na vrijeme od 01.01.2007. Nakdnadno ništa nije dodavano,samo nešto malo izvučeno (što sam uračunao kao da ih još uvijek imam,a jaaa ih više nemam…..[smiley3])

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Nekako mi se cini da ce od sljedeceg tjedna biti “vatrometa” na solidnom broju dionica. [smiley1]

He, nisam li bio u pravu u petak??? [smiley1][smiley1][smiley1]

skype - ivek1234


ivek123: ” Nekako mi se cini da ce od sljedeceg tjedna biti “vatrometa” na solidnom broju dionica. [smiley1] ” He, nisam li bio u pravu u petak??? [smiley1][smiley1][smiley1]

Je,u pravu si…a kad će na Janafu vatromet.Kad iziđe izvještaj ili moramo čekati godišnji?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


A da nije ovo razlog za današnji rast i promet??
http://www.net.hr/vijesti/page/2007/07/23/0160006.html

Onako početnički, ja bi rekao da je današnji promet i rast posljedica povratka novaca uplaćenih za magmu. [smiley4]

čak je i na zvcv bilo trgovine [smiley2]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Danas mi je drago da mi JDPL i DDJH čine 90 % portfeljčića. Dobar dan [smiley11]


Interesantno, nedavno ste me većina vas pljuvala dok sam pisao da korekcije više neće biti nego obratno.[smiley10]

Dakle, na osnovu 1 dana ti predviđaš da je gotova korekcija?

I love the Smell of Profits in the Morning

Opet vi o korekciji?! Pa prave korekcije nije ni bilo, to su bile normalne burzovne oscilacije, ljetna letargija i stagnacija, prometi minimalni. Kad bude opalila jedna prava korekcija, mislim da će dosta ulagača stvarno početi škrgutati zubima kako je netko ovdje nedavno pisao i preći na apaurine [smiley1]

Ignore: KressoM, delux



cbw:

koja je sad to fora pa su brodari aktualni i raste im cijena,? nisam baš u toku

Točno. Indeksi vozarina za rasuti teret rastu, cijene dionica brodara koji ga prevoze u svijetu rastu pa se to odražava (i odrazit će se još više u narednom razdoblju) na dobit naših brodara tj. na sve one koji imaju brodove za prijevoz “suhog” tereta. ATPL od toga može najviše profitirati…

Pogledaj što se događa u zadnje vrijeme s indeksom (= vozarinama) za panamax brodove kakve ima ATPL

hvala na objašnjenju Strawinsky

Inace, cijeli svijet se zeleni [smiley2]. Dobar vam dan gospodo, u nadi da cemo i danas rasti.

ANASTASIA JE OTISLA!


Opet vi o korekciji?! Pa prave korekcije nije ni bilo, to su bile normalne burzovne oscilacije, ljetna letargija i stagnacija, prometi minimalni. Kad bude opalila jedna prava korekcija, mislim da će dosta ulagača stvarno početi škrgutati zubima kako je netko ovdje nedavno pisao i preći na apaurine [smiley1]

Slažem se. Svi koji su proteklo razdoblje nazivali “korekcija” (a zapravo se može okarakterizirati kao “stagnacija”) su ili početnici ili amateri jer očito nisu osjetili što znači pravi pad od kojeg te danima, tjednima ili mjesecima može boljeti glava. Nisu osjetili pad sa 100 na 50 ili čak s 100 na 10.

Ali korekcija, ona prava, će doći. Kada, to se ne zna. Za sada ne izgleda da će se to dogoditi tako ubrzo. Što kasnije to bolje. Međutim, što kasnije, to će pad biti snažniji. Za sada uživajmo. 🙂

Hoce li i danas crobex preko 3% up? [smiley1]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Hoce li i danas crobex preko 3% up? [smiley1]

Naravno da nece.

ANASTASIA JE OTISLA!

New Report

Close