Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iz Rijeke sam, nezaposlen i želim da ova zemlja krene naprijed pa da bude više posla za sve, ako ste iz Istre sjetite se halabuke oko Pićna i danskog Rockwoola koliko je pak tamo halabuke bilo kako će se uništiti okoliš, jadni danci malo im je falilo da se pokupe ali srećom nisu ali ne srećom po njih nego srećom po iste te isprane mozgove koji dan danas rade u istom tom Rockwoolu. Sad se nitko ne buni. Hebe se meni za adeze i tvoj ezdepe ja sam za razvoj i baš zato jer su svi uvijek protiv ja sam kontra takvih nazadnjakovića. Stoga puna podrška LNG-u.

evo link na budale https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/66088/pican-vise-od-300-prosvjednika-blokiralo-ulaz-u-rockwool

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Redovni promet u 14:40 = 1.685.523,59 kn

Tragikomedija.

Promijeniti će se i to kad tad. Ne može ovako dovijeka, do tad jediničari i defetisti uživaju lijepiti jedinice. Ne znam šta uopće vise po forumu kad žele propast svijeta a posebno Hrvatske.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

kako stvari stoje, danas ćemo imati rekordni promet.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Najveca zamjerka vladi po anketiranom stanovnistvu je najava prodaja HEPa znaci ne prodaja nego NAJAVA. Od svih fijaska koje smo dozivjeli od sadasnje vlade stanovnistvo u najvecoj mjeri kritizira jedan od rijetkih dobrih prijedloga. Ovo je dobar orijent za sve nas koji se nadamo nekom pomaku i svježem kapitalu na burzi i reality check da jos uvijek zivimo u socijalizmu.

Posljedni Đurin ratnik

i ovdje krenula najavljena blokada prometa radi visokih cijena goriva


Najveca zamjerka vladi po anketiranom stanovnistvu je najava prodaja HEPa znaci ne prodaja nego NAJAVA. Od svih fijaska koje smo dozivjeli od sadasnje vlade stanovnistvo u najvecoj mjeri kritizira jedan od rijetkih dobrih prijedloga. Ovo je dobar orijent za sve nas koji se nadamo nekom pomaku i svježem kapitalu na burzi i reality check da jos uvijek zivimo u socijalizmu.

Nisu ljudi protiv kapitalizma, ali jesu protiv borg kapitalizma – u svakoj Vladinoj najavi bilo čega njuše prevaru, harač i pogodovanje – iskutvo ih uči tome

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

još mjesec dana pa ćemo imati nagodbu i todeks će biti skinut s dnevnog reda. onda još mjesec-dva da todeks crnilo ishlapi iz sjećanja normalnih ulagača (koji nisu kontaminirani kupnjom todeksa) i krenut će ZSE opet gore


još mjesec dana pa ćemo imati nagodbu i todeks će biti skinut s dnevnog reda. onda još mjesec-dva da todeks crnilo ishlapi iz sjećanja normalnih ulagača (koji nisu kontaminirani kupnjom todeksa) i krenut će ZSE opet gore

Veliki kapital bi tako ishlapio, a to se pamti !
Još veća pravna nesigurnost budućih ulagača bi se javila !

Više nitko neće biti siguran u financijske izvještaje, mogućnosti noćnog bankrota, daljnje zadovoljavanje stranih interesa preko naše Vlade na štetu domaćih tvrtki i ulagača.

Ova pljačka Leda, Jamnice, Belja, Konzuma……, dugo, dugo će zvoniti na uzbunu i oprez.


Iz Rijeke sam, nezaposlen i želim da ova zemlja krene naprijed pa da bude više posla za sve, ako ste iz Istre sjetite se halabuke oko Pićna i danskog Rockwoola koliko je pak tamo halabuke bilo kako će se uništiti okoliš, jadni danci malo im je falilo da se pokupe ali srećom nisu ali ne srećom po njih nego srećom po iste te isprane mozgove koji dan danas rade u istom tom Rockwoolu. Sad se nitko ne buni. Hebe se meni za adeze i tvoj ezdepe ja sam za razvoj i baš zato jer su svi uvijek protiv ja sam kontra takvih nazadnjakovića. Stoga puna podrška LNG-u.

evo link na budale https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/66088/pican-vise-od-300-prosvjednika-blokiralo-ulaz-u-rockwool


Najbolji su mi ovi koji su za LNG terminal,a svu razliku u cijeni će još generacije iza nas plaćati,na stranu ekološka komponenta.Korist za prosječnog građanina hrvatske 0 kn.
Nemam ja ništa protiv LNG-a,neka ga sami naprave i nađu kupce ako mogu,ovako će ga samo kupovati još skuplje PTKM,čije će održavanje na životu također i dalje plaćati porezni obveznici.
Kupce naravno,bez miješanja politike i poticaja neće naći,jer ih jednostavno nema,ovo je dobar primjer za nedavnu raspravu kad smo govorili o velikim korporacijama,normalna vlada bi uzela LNG da ima koristi od toga,naša je uzela jer je sve samo ne normalna a koristi će imati samo pojedinci.

"Only dead fish swim with the stream"

Grga, ništa takvoga se neće dogoditi. U Americi su dioničari Enrona i City Bank izgubili sve, u Italiji Parmalata, u Britaniji Barclaysa – shit happens, a svijet ide dalje. Važno je jedino da svi odgovorni završe po zatvorima i ostanu bez licenci i privatne imovine kako bi se vratila vjera u sistem.


Grga, ništa takvoga se neće dogoditi. U Americi su dioničari Enrona i City Bank izgubili sve, u Italiji Parmalata, u Britaniji Barclaysa – shit happens, a svijet ide dalje. Važno je jedino da svi odgovorni završe po zatvorima i ostanu bez licenci i privatne imovine kako bi se vratila vjera u sistem.

ovdje se radi o više od 50% kapitala na ZSE
osim toga, izgleda sve ovo samo za koju Kunu HDZu ( Sanaderizacija živi )

Rusi dolaze: Direktorica Migrita Oksana Dvinskykh donatorica HDZ-a preuzima Agrokor u ponedjeljak

New Report

Close