Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može. Samo treba dati nalog mailom ili telefonski.


@rambo5
min. kupovni nalog na Agramu vam je 1.000 kn, ne može niže od toga
dakle zaboravite kupnju jedne dionice OT-a

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

A kolika je naknada tada? Minimalna? U cjeniku je min. naknada za tel. nalog 150 kn. Možda je to bilo prije tako?


Može. Samo treba dati nalog mailom ili telefonski.


@rambo5
min. kupovni nalog na Agramu vam je 1.000 kn, ne može niže od toga
dakle zaboravite kupnju jedne dionice OT-a

[/quote]

Nema minimalne naknade na Agramu, samo morate nazvati telefonski i dati nalog za 1 dionicu ili više, naknada je u % ista kao i ona iznad 1.000 kn koja je zadana online.

KOji raspad burze. Prvi bih potegnuo po asku na jednoj dionici da znam da ima likvidnosti. Prestrašno. Gažićka ša ima kak si?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Pa osim mirovinaca i par dugoročnih civila s nečim sitnim nikog ni nema.
Trejderi su izduvali na todexu i to je to.
Mora se riješiti nagodba da se to makne, počisti, delistira i da tog rizika više nema.
A onda će stvari svojim prirodnim slijedom, u skladu s rezultatima.
Samo da se ova kuga makne što prije.

ZSE = burekdžinica

Ima li šanse da novi Agrokor bude izlistan na burzi tj. njegove sastavnice?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


KOji raspad burze. Prvi bih potegnuo po asku na jednoj dionici da znam da ima likvidnosti. Prestrašno. Gažićka ša ima kak si?

Kad vam je rečeno da će pljačka na Todexu ovo uzrokovati svi ste govorili da ce burza procvjetati. Ja sam vam rekao da ovdje nitko tko je opljačkan kunu vise nece uloziti.

Tko je bio u pravu ? Da ste bili pametni svi bi se borili da se Todex pravedno rjesi. Ovako, kako sijes, tako zenjes. Ovo sto se dogodilo na Todexu je gubitak za burzu, Hrvatsku, jer kapital i ljudi odlaze.


Ima li šanse da novi Agrokor bude izlistan na burzi tj. njegove sastavnice?

koliko sam shvati jučer iz Otvorenog, sve udjele tzv. zrcalnih društava Jamnice, Leda, Zvijezde… bit će raspodijeljene na holding, a udjeli u novom holdingu će pripaasti učesnicima nagodbe
holding će imati sjedište u Nizozemskoj kao i neka zaklada koja se spominje
tako da… male su šanse, za ZSE je to očito trajni gubitak kao i za male dioničare koji će morati u tužbe


KOji raspad burze. Prvi bih potegnuo po asku na jednoj dionici da znam da ima likvidnosti. Prestrašno. Gažićka ša ima kak si?

Koliko sam skuzio ima vas dosta koji se boje kupit jer radi duze vremenske stagnacije ne mozete odredit smijer pa cekate da se nesto desi sta ce vam ukazat smijer.

Tri su stvari koje ce definirat smijer vrlo vjerovatno nakon ljeta, rijesenje trakavice oko agrokora, dobra drustva koja izbace bolja fi izvjesca, a mislim da ce ih bit s obzirom na sezonu i kretanje svijetske ekonomije cijena ce morat pratit, te trece Maricevo izvjesce o promjenama porezne politike za sljedecu godinu za koju vec znamo da ide u smanjenje samo jos ne znamo u kojoj mjeri ce bit, ali po svemu sudeci ide se na neko poboljsanje koje ce dodatno utjecat da profitabilnost poduzeca

Ignore : renči


KOji raspad burze. Prvi bih potegnuo po asku na jednoj dionici da znam da ima likvidnosti. Prestrašno. Gažićka ša ima kak si?

I nije (samo) Gažićka kriva, svi su napravili sve da se zahebe mali investitor, kao i tržište kapitala u cjelini
stvarno je pitanje tko će uopće s ovakvom dozom pravne nesigurnosti ostati i trgovati na ZSE?
stranci ako su imalo upućeni u širokom luku će zaobilaziti ovaj dio balkana

Šteta. Pošto Sberbank misli prodavati svoje udjele, bilo bi famozno da to ide preko burze. Slučaj Gorenje golica maštu. Ali naravno sve naopako.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



KOji raspad burze. Prvi bih potegnuo po asku na jednoj dionici da znam da ima likvidnosti. Prestrašno. Gažićka ša ima kak si?

Koliko sam skuzio ima vas dosta koji se boje kupit jer radi duze vremenske stagnacije ne mozete odredit smijer pa cekate da se nesto desi sta ce vam ukazat smijer.

Tri su stvari koje ce definirat smijer vrlo vjerovatno nakon ljeta, rijesenje trakavice oko agrokora, dobra drustva koja izbace bolja fi izvjesca, a mislim da ce ih bit s obzirom na sezonu i kretanje svijetske ekonomije cijena ce morat pratit, te trece Maricevo izvjesce o promjenama porezne politike za sljedecu godinu za koju vec znamo da ide u smanjenje samo jos ne znamo u kojoj mjeri ce bit, ali po svemu sudeci ide se na neko poboljsanje koje ce dodatno utjecat da profitabilnost poduzeca
[/quote]
PoAskuBidu pita s razlogm to što pita… njegov stil trgovanja nije buy and hold već hvata kratkoročne bljeskove likvidnosti na dionicama, pa makar dionica bila čisti šrot tipa VDKT, THNK itd.
dakle njemu igra ulogu da li je koja dodatna milijardica kapitala dostupna da se ulije na ZSE
nama ostalima koji holdamo, mislim da ćemo od ove godine čekati malo duže na ‘otključavanje vrijednosti’

New Report

Close