Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma nema tu srece ljudi prije jeseni,malo gore malo dole. A pitanje je dali cemo i tada krenuti prema gore. Ljudi su pogubili ogromne novce,ne zele vise ulagati ovdje,pa ovo je rizicnije postalo od kladionice i kocke..povjerenje ulagaca je unisteno do kraja,i tu spasa nema!

Sta mislite koliko pocetak sezone ima utjecana na kretanje cijena na ZSE…. tj, dali ekipa prodaje dionice pred pocetak sezone kako bi napravili pripremu sezone…. a tamo 7-8 mjesec… se vracaju nazad. Cisto me zanima dali ima neki veci utjecaj na kretanje cijene, ne bi trebalo, ne vjerujem da su to iznosi koji bi mogli vise utjecati?.

Investitor kojem je najvaznije da je svjetsko prvenstvo tu. Ludilo. Ti ces sam dignut burzu bar za 20%

Obicno rast krene kada i zadnji optimist odluci prodati i otici sa burze… Cesto ispadne da je prodao na samom dnu. Ovo je igra za strpljive sa stabilnim emocijama..

pa kad nitko ne zna tko je taj zadnji, a ispada neki izdržljiv tip

To i je čar ove igre.. Kad bi svi znali kada je dno i vrh samo bi tada kupovali i prodavali i bili bi milijarderi, ali…čak je i Warren Buffet rekao da obično zna kada treba kupiti, ali trenutak kada treba prodati je malo teže skužiti jer je jako maglovito gore :-). Možda se samo treba držati njegova dva pravila:
1. Nemoj gubiti novac
2. sjeti se pravila broj 1


To i je čar ove igre.. Kad bi svi znali kada je dno i vrh samo bi tada kupovali i prodavali i bili bi milijarderi, ali…čak je i Warren Buffet rekao da obično zna kada treba kupiti, ali trenutak kada treba prodati je malo teže skužiti jer je jako maglovito gore :-). Možda se samo treba držati njegova dva pravila:
1. Nemoj gubiti novac
2. sjeti se pravila broj 1
Istina, ja jos uvijek znam kad treba uci ali izaci bas i ne,zbog toga sto sam postao pohlepan kod ulaza vec imam zacrtan cilj izlaza ali kad dodem do cilja onda mislim ma potegnuti ce to jos i ne prodam i u vecini slucajeva pogrijesim.

get rich or die tryin'


Hita digla provizije http://www.hita.hr/files/DokumentiHITA/HITA_Brokerskenaknade_2018_Final.pdf

samo da kažem, meni je sve ostalo isto kao i ranije, ista provizija jer mnogo trgujem a oni očito prate, meni i dalje odlična provizija. pohvala za to.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Na zaradi od 1000 kn..100 kn ode brokeru ( 50 kn kod kupnje/50 kn kod prodaje )..pa 12% drzavi ili 120 kn..tako da onome tko je jedini riskirao i stavio svoja jaja u kosaru..ostane 780 kn …Bas super motivacija da jos vise trgujemo i ostvarujemo sto vise transkacija..likvidnosti..zarade…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Meni je i dalje veoma povoljno, samo to želim reći. Onaj koji trguje jednom godišnje taj nek ima i visoke provizije, ja ih nemam.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kolega o cemu pricate..!?!?..onaj tko u kvartalu trguje vise od 500 000 tis kuna ( pola mil kuna) placa 20 kn po nalogu !?!?..koliko je do sad bilo ?..Onaj koji trguje do 30 000 kn..placa 50 kn po nalogu !..Koliko je do sad bilo ??
Fondovi zaobilaze zse u velikom luku..do sad su sitni spekulanti nekako drzali likvidnost…sad ce i oni otic..Tko ce ostat..Vi i ja ?..Prodavat jedan drugom i glumit da je to super ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Kolega o cemu pricate..!?!?..onaj tko u kvartalu trguje vise od 500 000 tis kuna ( pola mil kuna) placa 20 kn po nalogu !?!?..koliko je do sad bilo ?..Onaj koji trguje do 30 000 kn..placa 50 kn po nalogu !..Koliko je do sad bilo ??
Fondovi zaobilaze zse u velikom luku..do sad su sitni spekulanti nekako drzali likvidnost…sad ce i oni otic..Tko ce ostat..Vi i ja ?..Prodavat jedan drugom i glumit da je to super ?

Pozdrav

stvarno treba biti udaren u tintaru pa u ovakvoj situaciji gdje se na burzi mjesecima skoro ni ne trguje tako drastično dići provizije i time otjerati u konkurentske brokerske kuće još ono malo klijenata koji preko njih trguju na ZSE!?!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close