Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nikada. Danas je to Agrokor, sutra ce biti Podravka, pa Atlantic itd.
U ovoj drzavi nikada nece biti bolje.
Previse korupcije i lopovluka


Tek ako nama manjincima u Todexu naše dionice budu vrijedile više od nule može doći do jačeg oživljavanja tržišta.Ali do konačne odluke će proći barem pet godina i do tada će Belje,Vupik,Zvijezda ,Ledo,
Jamnica kotirati na burzi.Da li ćemo već u ponedjeljak imati deblokirani Todex pa možemo nastaviti kockati.Tko misli sudjelovati u igri treba pripremiti keš.U trenutka kada bude jasno da počima novo izvlačenje listića Todexa bi mogla početi rasprodaja ostalih dionica,što bi trebalo dovesti do pada
cijena dionica.
Keš je zakon.Ali jasno je da oni koji žele sudjelovati u špekulativnom trgovanju moraju znati da je to rizična investiciju i ne bi se trebalo previše izlagati.Mislim da 5% u Todexu bi trebao biti maksimum.

Bit će opa ili tropa.


Da ubrzamo proces odmah prognoziram tropu. U novom nacrtu nagodbe se mali dioničari ni ne spominju. Ne kupuju su trenutno ni fundamentalno podcijenjene dionice koje čak i dividendu isplaćuju a kamo li da će netko uložiti zdravi keš u propali Todex.
Vama je teško i ovaj puta povjerovati da su Vas opljačkale lopine veće od Vas, isto kao i na Diokiju, Đakovštini, Kaštelanskim. Izgleda da Vas ni jedna od tih dionica nije promašila. Ako Vam je i Rokfeler otac onda će te i njega odvesti u bankrot.

Vatromet na otvaranju. Fondovi su toliko nezainteresirani da nisu u stanju ni milion kuna ‘žrtvovati’ za neku promjenu trenda. Plaća ide.

-0,25% 😀

使用を信頼し、あなた自身の能力の

-0,50%

Jel to netko izlazi iz protesta ili što… jedva čekam crkavanje naše burze jer dok postoji uvijek se čovjek nada nečemu. Ključ u bravu za miran san, ja sam za.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Uskoro preokret…😎

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Evo, na ATPL je vec krenulo…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Preokret bdi-a od jučer na atpl…

…fondovi se pale kasnije, a manageri su na produženom vikendu..
možda u pon vidimo preokret…ili kada najmanje budemo očekivali…
…oni vole tajnovitost i da nitko ne zna kada se upale kosilice…

Deja vu ili što..svi opet rastu osim nas:

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/eu-trzista-otvaranje-burze-porasle-u-fokusu-italija-51953

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-otvaranje-crobex-pred-prvim-gubitkom-nakon-sest-tjedana-rasta-51947

Ima ona od dubioze kolektiv: …Ovo himna je generacije, živimo od sekiracije…ovo himna je generacije u š…. civilizacije 🙂

Nakon nesto vise od godine dana vratio sam se malo jace na strani kupnje. Vidjet cemo jesam li pogrijesio.


Evo, na ATPL je vec krenulo…

Kao sto napisah… 😎

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Nema šta tražiti ispod 500 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close