Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tek ako nama manjincima u Todexu naše dionice budu vrijedile više od nule može doći do jačeg oživljavanja tržišta.Ali do konačne odluke će proći barem pet godina i do tada će Belje,Vupik,Zvijezda ,Ledo,
Jamnica kotirati na burzi.Da li ćemo već u ponedjeljak imati deblokirani Todex pa možemo nastaviti kockati.Tko misli sudjelovati u igri treba pripremiti keš.U trenutka kada bude jasno da počima novo izvlačenje listića Todexa bi mogla početi rasprodaja ostalih dionica,što bi trebalo dovesti do pada
cijena dionica.
Keš je zakon.Ali jasno je da oni koji žele sudjelovati u špekulativnom trgovanju moraju znati da je to rizična investiciju i ne bi se trebalo previše izlagati.Mislim da 5% u Todexu bi trebao biti maksimum.

Bit će opa ili tropa.

Zašto bi trebalo odblokirati u ponedjeljak? Ne pratim pa pitam…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

lopina
Deblokada trgovanja? Ma daj se uozbiljite.
Tržište ne ovisi o vašem todex trade-u već o odluci fondova.
A dok se vaši papirići ne izdeletaju odluka je sit still.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ja ne znam zbog čega se uopće više spominje Agrokor.

Očito je uplitanje Vlade izazvalo pravi debakl, a pravi lopine u sjeni se i dalje šeću.

industrijska proizvodnja pada tri mjeseca zaredom, a još nije dostigla prije krize.

To mi govori da BDP opet raste na zaduživanju i potrošnji koja nema realne podloge.

Čista jugoslavenska ekonomija.

Sljedeće je štampanje kuna.

Što i ne bi toliko bilo loše.

Uglavnom završiti ćemo kao Italija i Grčka.

Samo čekam da Talijani počnu dolaziti raditi kod nas.

PaAskuBidu,
Ne pratis, ali uredno komentiras na temi Agrokor.
Zasto?

@novi ulagač

povremeno dođem tu da vidim u kojem smjeru idete. naletio sam ovo za ponedjeljak pa reko da pitam. inače me zaboli za agrokor. samo nek prođe nagodba.

tek sad kužim da je ovo tema komentari trgovanja… popušta koncentracija. i ne komentiram stalno na temi agrokor nego samo kad mi dignete živac.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Lopina, koje vi konstrukcije imate pa to je nevjerovatno.
Trgovanja nece biti dok ne zavrsi postupak IU i ne vide se crno na bijelo njegovi rezultati.
Ja sam medju prvima rekao da direktore treba smijeniti i postaviti nove direktore s GK, za dve pive i cevose. Odavno.
Drustva ce se ostakliti vrlo brzo jer imovine nema dovoljno i nikome ne pada na pamet davati ista dionicarima. Ide i bez izvjesca, ne brinite.
PIK obveznicari neka si zapiknu to smece u pedu.
Nagodba vozi jer HDZ mora ostati na vlasti. Ne moze biti jasnije i jednostavnije. Koji dio nije jasan?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@ serislave

Vama je samo jasno da HDZ mora ostati na vlasti.
To je točno jer zbog korupcije i kr.iminala svi bi završili u zatvoru.

Mene zanimaju dvije stvari
1. Kako je Agrokor nastao. Prema zadnjim informacijama u nastanak tajkuna zaslužna je UDBA koja je zajedno s direktorima socijalnih poduzeća i tadašnjih banaka u vlasništvu SRH omogućila svojim predstavnicima da pomoću jeftinih kredita tadašnjih banaka jeftino kupe ta ista poduzeća i formalno ozakone svoju imovinu koju su pribavili 70-ih i 80-ih godina kao direktori i rukovoditelji tih poduzeća.

2. Tko stoji iza pljačke hrvatskih malih dioničara i dobavljača u slučaju agrokor.
Da li su to isti ti ljudi?

Da li je ovo plan preuzimanja svih firmi Agrokora za male novce, a da se iz njih isključe mali dioničari.
Kako povjerenik Vlade može prihvatiti argument da se zrcalne firme ponovno osnivaju u Nizozemskoj zbog pravne sigurnosti?

Što hrvatska Vlada na čelu s HDZ-om priznaje da je hrvatsko sudstvo korumpirano?

i tko će biti vlasnici novog Agrokora?

Da li će to biti jedni te isti ljudi za koje je radio Todorić, uključujući i njega?

A riješili su se dugova i malih dioničara.

Banke su te iste koje su u dogovoru s Udbom i stvarale Agrokor kao izvor sredstava da se održe na vlasti.

Čitaj HDZ i ostale korumpirane stranke.

Da HDZ ne smije pasti.

Nije vezano za trgovanje ali zrcali pa ako može neka moderator ostavi.

Prilog u podnevnom dnevniku

Nekakvi poduzetnički poslovni inkubatori ali državni predstavljaju rezultate za 2017. Poslovna zona čini mi se Solin, nije bitno, dala slijedeće izviješće:

U prošloj godini napravili smo vatromet i ispekli janjetinu (ili pečenje, nebitno).

Dakle ovo država financira.

Je li ovo vrh ludila ili ima još. Mućke su mala beba za ove, mislim serija.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


Lopina, koje vi konstrukcije imate pa to je nevjerovatno.
Trgovanja nece biti dok ne zavrsi postupak IU i ne vide se crno na bijelo njegovi rezultati.
Ja sam medju prvima rekao da direktore treba smijeniti i postaviti nove direktore s GK, za dve pive i cevose. Odavno.
Drustva ce se ostakliti vrlo brzo jer imovine nema dovoljno i nikome ne pada na pamet davati ista dionicarima. Ide i bez izvjesca, ne brinite.
PIK obveznicari neka si zapiknu to smece u pedu.
Nagodba vozi jer HDZ mora ostati na vlasti. Ne moze biti jasnije i jednostavnije. Koji dio nije jasan?

Nisam baš siguran da Franck misli tako.

Hita digla provizije http://www.hita.hr/files/DokumentiHITA/HITA_Brokerskenaknade_2018_Final.pdf

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kazu da je nagodba dogovorena i da se sljedeci tjedan ocekuje potvrda TS.

New Report

Close