Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na opte je sprajd 4 lipe cijeli dan. znači niti ozbiljnog prodavač a još manje kupca.

who dares, wins

ne znam da li je netko primjetio juče je data ponuda od strane kineza za gorenje po duplo većoj cijeni od tržišne. ako taj gigant završi u kineskim rukama (preuzima ga kompanija sa godišnjim prometom od 15-20 B$), a hoće šta onda reći o našim kompanijicama tipa ,petrokemija, ina i td. što prije završe u ozbiljnim privatnim rukama ili u vlasništvu ozbiljnijih država to prije će na zelenu granu. samim time više uhljebi neće moći raditi štetu u realnom sektoru. sasvim dovoljno i previše je što vrše devastaciju u državnom i javnom sektoru pa bi im trebalo izbiti iz ruku i ovaj adut.

who dares, wins

Dosada na burzi kao da smo usred ljeta….

Ignore: KressoM, delux

kad ti 5% portfelja čini Gorenje (ZB aktiv)

Čini se da su vladajući dali signale mirovincima za akciju, vidljivo je na KOEI, ADRS, PODR da ne spominjem..

Sada kada je ponovno ugrožena vladajuća većina ide se u protunapad…. zna se tko dirigira…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

a ispod njih moja kd viktorija. moš misliti da ove godine imaju bolji prinos nego ja sam. to su stvarno retki svetki. u ponedjeljak nastavak u revijalnom tonu zbog telekom sl. i petrola. tako još par godina pa me možda i stignu.

who dares, wins

Ja sam zadnji profit imao u siječnju ove godine. Od tad mučenje i neki blaži minus… dakle u plusu sam ove godine ali to je sve zanemarivo. Uludo bačena godina kako se čini 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Dobro je povuklo tržište danas uz 7 mil prometa.. Već četvrti tjedan crobi u plusu. Dolazi li napokon proljeće…

Ja vam i dalje velim ljudi bjezite od Zse-a, ovaj Zse je cista piramidalna prevara koja bi po svakom zakonu trebala biti zabranjena, malo se protrguje, te se uklope miljuni na drzavnim obveznicama. Ako bas morate trgovati na Zse i zelite se igrati, ulupajte nesto sitno cisto da postavite gornju granicu i onda birajte taktiku ukljucujuci i na mogucnost satiranja nekih od vp koje je moguce satrati, pomalo kao i sam Zse…ali oni ionako zive od države, tako da nije toliko bitno…

Pao novi rekord. 4 transakcije u sat vremena. 10 000 kn prometa u zemlji clanici EU 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Mislis da ce burza pozdraviti ostavku vlade i nove izbore ?

Ajd da i to vidimo…….

Dovoljno je da nakon ovoga izgubi podrsku onih par ruku u saboru koje su mi ključne…….i onda ide ponovno izglasavanje povjerenja, odnosno nepovjerenja……i cica-mica, gotova je konačno priča…..

New Report

Close