Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidi se da su naveliko počele raditi insajderske informacije … [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Vidi se da su naveliko počele raditi insajderske informacije … [smiley2]

Nema toga kod nas…[smiley2][smiley2]

Biti će dobri izvještaji…nou fir

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Vidi se da su naveliko počele raditi insajderske informacije … [smiley2]

da ti pravo kažem, dok se ja prije dobro postavim – baš me briga [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Vidi se da su naveliko počele raditi insajderske informacije … [smiley2]

Istina, HDEL se dobro drzi 🙂 i kupuje..[smiley2][smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Vidi se da su naveliko počele raditi insajderske informacije … [smiley2]

Ne raditi…………….. već curiti[smiley4]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

…mama mia…stampedo [smiley1]…crobex +3,14…
…bojim se da netkom ne samo da skrgucu zubi, nego je vjerovatno i jezik pregrizao…[smiley1]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Ipak polako… pa tek je srpanj…

ANASTASIA JE OTISLA!


…mama mia…stampedo [smiley1]…crobex +3,14…
…bojim se da netkom ne samo da skrgucu zubi, nego je vjerovatno i jezik pregrizao…[smiley1]

Nesto nam se utisao Apoksiomen zadnjih dana. [smiley2]

Ne dirajte mi Apoksa.
Pa valjda je i on omastio brka[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


feki: ” …mama mia…stampedo [smiley1]…crobex +3,14… …bojim se da netkom ne samo da skrgucu zubi, nego je vjerovatno i jezik pregrizao…[smiley1] ” Nesto nam se utisao Apoksiomen zadnjih dana. [smiley2]

Ma je### ga koliku stopu poreza na kapitalnu dobit da predloži šefu.
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

I danas nastavak rasta INGRE + 1,56 uz promet od 8,7 miliona!!
Prosječna trgovana cijena danas je bila 38 900 kuna , zadnja 38 999.
Izvjesno je dad bi sutra trebali nastaviti rast.
kao što sam i na temi INGR upozoravao ovo su smiješne cijene za tu dionicu.
Prije nekoliko dana mi mali smo dokupljivali i kupovali na 35 000 i 36 000, zadnjih dana fondovi kupuju na 37 000 , 38 000, evo danas i na 39 000. Mislim da je to OK.
Nakon silnih prometa zadnjih dana ovom dionicom treba očekivati i promjene u top 10.

I za kraj treba napomenujti da je logika stvari nalagala da ćemo danas malo pasti sa cijenom , jer petak je bio zadnji dan kada se ostvarilo pravo na razliku od 100 kuna za dividendu.
Kad ono danas spetkakl sa skoro 9 milja prometa..

MOŽE LI BOLJE?

[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A da nije ovo razlog za današnji rast i promet??

Počeo je rad Međuvladine konferencije koja nakon nedavnog dogovora vrha EU treba sastaviti Reformni ugovor, novi temeljni dokument EU. To će Hrvatskoj otvoriti vrata da postane članica.
Uoči odlaska na godišnje odmore, ministri vanjskih poslova Europske unije okupili su se u ponedjeljak u Bruxellesu na otvaranju službenih pregovora o novom Ugovoru EU.

Portugalsko predsjedništvo želi okončati rad Međuvladine konferencije do izvanrednog okupljanja šefova država ili vlada EU 18. i 19. listopada u Lisabonu, nadajući se da bi novi ugovor mogao biti potpisan na summitu u prosincu. Nakon toga bi se pristupilo procesu ratifikacije u zemljama članicama, kako bi Ugovor mogao stupiti na snagu prije idućih izbora za Europski parlament u lipnju 2009. godine.

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/07/23/0160006.html

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close