Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko visite na gledalici i forumu dnevno?
Ja trenutno na to potrosim oko 5min dnevno. Prije 4-5 god sam znao visiti po 8h.

24h dnevno.. nadam se da ću uspjeti pročitati nešto pametno, ali ništa od toga

you're fired!

Izgleda da ode vlada…….konačno…….


Stanje u državi i okruženje u kojem trgujemo je najbolje ilustrirano na ovoj karikaturi u prilogu!

ako želi reći da je narod g*up?…slažem se

Koja komedija ova ZSE…. ono transakcija 1-2-5 komada malo po kupnji, pa prodaji, heh stvarno netko nema pametnijeg posla pa da pošteno kupi ili proda.

Nikad nisam kupio ili prodao ispod par milja kn, a da bi se zaje..vao sa nalogom ili dva to stvarno bi morao otić u kupus :)))


Izgleda da ode vlada…….konačno…….

a vlada bi trebala valjda pasti zbog dalićkinih mailova? možeš misliti koliko je to realno očekivati…
a srušiti vladu će tko? vrdoljak i hns koji su se napokon dočepali vlasti i pozicija i koji znaju da su gotovi na novim izborima?
ti si pravi hlebinac :-)))

Meni je osobno LKRI vrhunac Zagrebačke burze. Članica najvažnijeg indeksa je u posebnom režimu trgovanja?! Pa šta pametno (ili ne pametno) da čovjek kaže na to? Nemam dionice dotične firme, ali to mi je apsolutno nevjerojatno

Trgovanje na visini. Ne rješi li se Agrokor kako spada ovdje slijedi potonuće epskih proporcija.

Slažem se. Ne postigne li se nagodba biti će pad.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Trgovanje na visini. Ne rješi li se Agrokor kako spada ovdje slijedi potonuće epskih proporcija.

žešća glupost. ništa se neće promijeniti u odnosu na sadašnje mrtvilo, tj. mrtvilo će se produžiti još mjesec-dva dok ne dođe neki pozitivan impuls koji će pokrenuti burzu, a obzirom da dolazi ljetno mrtvilo neće biti nikakve razlike prema lani

Riješena nagodba je pozitivan impuls sam po sebi jer miče neizvjesnost oko ponovnog trgovanja todeksom i eventualnih sistemskih poremećaja.
Tko to ne razumije taj ništa ne razumije.
Sad je produljena akumulativna faza, a fond manageri MORAJU kad nagodba prođe pokazati pozitivan rezultat ili neće moći braniti svoju poziciju od propitivanja tipa “a koliko ste ono izgubili na Agrokoru?”. Moraju reći ne da nisu ništa izgubili već su i zaradili, a to znači Crobex bar 2200 u najkraćem roku najesen.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Hehe…Crobex, KAKO TO GORDO ZVUČI..

A tko zna što će ostati ( stati ) u njega, već sada ništa ne znači, može biti i 3000… kad je većina na groblju

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Trgovanje na visini. Ne rješi li se Agrokor kako spada ovdje slijedi potonuće epskih proporcija.

heh ako crobex i većina sastavnica nije već epski potonuo od 2008. onda još samo čekamo da dođe sve na nulu : ))))))
ali nikako da prodate i to spustite na tu nulu, sve ni nore, ni dolje zadnjih mjeseci 🙂

New Report

Close