Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda oni koji ne rade sa svojim novcem otkupljuju dionice od nekih u slučaju da dođe do nove situacije oko nagodbe.

Nagodba? Sta jos netko gleda sta sa tim? Agrogor inace strasno utjece na rad ostatak kompanija :))) mozes misliti :)))

nešto gledam u zadnjih par godina proljetno/ljetno razdoblje nije ni bilo tako loše za burzu. osim prošle godine kad nas je gazda toda shjebo. je li moguće da je prošao todomor pa ćemo malo gore? i neki dan mi se to učinilo pa sam se odmah sutra bio ohladio.

who dares, wins

Svjedočimo pravom vatrometu. Uvijek se pitam može li gore od ovog. Pretpostavljam da bi gore od ovog značio stečaj burze?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Svjedočimo pravom vatrometu. Uvijek se pitam može li gore od ovog. Pretpostavljam da bi gore od ovog značio stečaj burze?

pitam se i ja. već sam sve nade pogubio. jedino što sad ozbiljno čekam je prodaja optime. do tad ako se nešto desi biti će mi preko kruha pogače. znam da je drugima i gore nego meni.

who dares, wins

Sada imamo paradoks na burzi, evidentan manjak i egzodus ulagača…

Fondovi podigli nekoliko dionica – fondovskih, one narasle od 5 -15 %, a ostatak tržišta i manje likvidne nemaju interesa padaju ili stoje u mjestu…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

160 bodova nas dijeli od magičnih 2000 bodova… nije to ni puno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nakon silovitog rasta od 1,7 % čini se da je CROBI spreman na hlađenje… brrrrrrrrrr

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


A kako će kapital igdje kad evo fudbalski dr ekonomije koči investiciju od pola mlrd eura jer traži da kapitalist piati deponij smeća kao da je elitna lokacija. Pola mlrd€ investicije na šikari i smetlištu, a on umjesto da ustupi zemljište za kunu ponavlja natječaj. Otkaz isti tren.

Gotovo sličnu situaciju imao i u DU – Srđ.

Kada naši autohtoni homo dalmo vole, šikare, smeće i zmijurine .. pa tko bi razuman išao tamo investirati

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/foto-drzava-stopirala-dalmatinski-las-vegas-projekt-vrijedan-vise-od-pola-milijarde-eura-propada-zbog-cuvene-hrvatske-birokracije-ovo-je-ludost/7313841/

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

a šta se ima i komentirati prometi kao u malo boljem kafiću, sa par jačih prebacivanja čisto da se malo stvori dojam da se nešto i trguje

Koliko visite na gledalici i forumu dnevno?
Ja trenutno na to potrosim oko 5min dnevno. Prije 4-5 god sam znao visiti po 8h.

Stanje u državi i okruženje u kojem trgujemo je najbolje ilustrirano na ovoj karikaturi u prilogu!

New Report

Close