Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

heh popolo,,, na koliko su pale cijene pojedinih dionica, kad bi promet bio nekoliko desetaka miliona kuna čas posla bi netko preuzeo većinu kompanija, pa trzisne kapitalizacije su na vecini dionica upravo toliko :)))

a da… ovo je stvarno smijurija od trgovanja, ali šta je to čudno za ovaj apsurdistan gdje živimo, kad jedan todorić se zeza sa cijelom ekipom ovdje, nitko ne odgovara iz fondova i komapnija šta su sve dopustili da im todorić uradi,, tko uopće pita gdje su spržene milijarde od mirovina???

tolike prilike za kupnju:
VLEN (egzodus kad su čuli da ništa od divke)
ARNT (cijena niža sada nego u zadnjem dokapu)
ADRS (kupili HUPZ, CROSu raste book po 10% godišnje, doduše otpisat će dio Agrokora…)
OPTE (uskoro po 1,5 kn)

HPB, GAMA, RIVP… cijelo tržište kad roni onda li ga roni!


Bas krasno

Nadzorni odbor je na sjednici odrzanoj dana 25.04.2018. godine donio odluku o
imenovanju gde. Ivane Gazic za predsjednicu Uprave Drustva na jos jedan mandat od 4 (cetiri) godine
pocevsi od dana 03.05.2018. godine


da su imenovali nekoga drugog koji je jednako nesposoban to bi se moglo protumačiti kao mali tračak nade. ovako sve znamo. i dalje luk i voda.

who dares, wins

nisam baš neko obožavatelj podravke ali me veseli njihovo dobro izvješće. samo me čudi što ju nisu nakon toga zatukli u minus barem 10% ?!

who dares, wins


nisam baš neko obožavatelj podravke ali me veseli njihovo dobro izvješće. samo me čudi što ju nisu nakon toga zatukli u minus barem 10% ?!

On a long enough time line… Samo pričekaj i ZSE te neće razočarati.:-)

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Prema pisanju u Nlistu očekuje nas druge godine recesija veća nego je bila 2008
Sedam znakova približavanja krize
– Rast gospodarstva u eurozoni u prvom tromjesečju prepolovio se u odnosu na prošli kvartal (izvor: JP Morgan)

– Pada potražnja za prijevozom brodskog tereta u svijetu, jer je indeks Baltic Dry ove godine pao više od 40 posto (izvor: Telegraph)

– Izgledi za recesiju u Njemačkoj danas su znatno veći nego u ožujku 2008. godine, kada se rađala tadašnja recesija (izvor: Institut IMK)

– Najveće središnje banke provode monetarno stezanje, pa u financijskom krvotoku ima sve manje raspoloživog novca ( izvor: Saxo Bank)

– Libor je od počeka godine skočio na 0,6 posto, što znači da se banke boje međusobno posuđivati novac (izvor: Telegraph)

– Krediti poduzećima, u najvećim gospodarstvima u svijetu, gotovo su prestali rasti (izvor: Saxo Bank)

– Kamate na kratkoročni javni dug rastu i približavaju se kamatama na dugoročni dug, što je paradoks koji ukazuje na financijski stres (izvor: mediji)

Novi list je bas relevantan :))))))) ali jedne godine će pogoditi, samo tko zna koliko do tada još ode u plus 🙂

Opet ponavljam: top10 kupuje. Stalno. Svugdje.
I lijepo pise u kojim dionicama.
Ako netko misli da je to nevazno sretno mu bilo s investicijskim odlukama.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Prihodi pod pritiskom
Takav rezultat posljedica je pada dioničkog prometa za 65 posto što je dovelo do 40 posto nižeg prihoda od provizija

Njemačko tehnološko čudo ublažilo gubitak burze

čestitam burzi. samo dečki, slabo radite – ZABORVILI STE NEKE DIOICE ZABITI U POSEBNI REZIM. POPRAVITE TE MOILIM, E MOZE TAMO NEKI HT ILI ERICSON SE TRGOVATI PO CIJEL DANE, TO JE BEZOBRAZNO, ODMNAH U PR S NJIMA, SUNCE IM LJUBIM

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Opet ponavljam: top10 kupuje. Stalno. Svugdje.
I lijepo pise u kojim dionicama.
Ako netko misli da je to nevazno sretno mu bilo s investicijskim odlukama.

Ako top 10 kupuje stalno, zašto burza ne raste?

Meni se više čini da se za te dionice zanima samo top 10 i nitko drugi.

I onda si međusobno prodaju dionice da ne ispadnu iz redovnog režima.

I to bi trebalo biti važna vijest.

Pa sta nije bolje da je letargija i laganini cekas da ti upadne sta planiras, pogotovo na ovim razinama ?….

@bugs

ne.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close