Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam nezaposlen. A ti odi zgrči pare gore i obavezno u grob s njima.

Pravi primjer domoljuba i ZSE investitora. Ti zaista ne moraš iseliti.

24 min. Bez transakcije. Koma.



Ja sam nezaposlen. A ti odi zgrči pare gore i obavezno u grob s njima.

Pravi primjer domoljuba i ZSE investitora. Ti zaista ne moraš iseliti.
[/quote]apsolutno ne moram. dionice + BTC donijele mi više u godini dana nego jadniku koji se kičma po irskoj 5 godina.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


apsolutno ne moram. dionice + BTC donijele mi više u godini dana nego jadniku koji se kičma po irskoj 5 godina.

Morate gledati malo dalje od samog sebe. Vecina se nije obogatila na dionicama i Bitcoinu. A takvima je zasigurno Irska bolja od Hrvatske.

Je, većina je završila trgovačku i sad su im drugi krivi. Uzdaj se use i svoje kljuse. I ja sam nezaposlen jer nam je zemlja koma ali se snalazim i više nego dobro s obzirom na situaciju. Drugi nek isele da se ne kuka više, depru širite.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Je, većina je završila trgovačku i sad su im drugi krivi. Uzdaj se use i svoje kljuse. I ja sam nezaposlen jer nam je zemlja koma ali se snalazim i više nego dobro s obzirom na situaciju. Drugi nek isele da se ne kuka više, depru širite.

Da, a ja koji radim ti placam zdravstveno dok se tu hvališ kako ne radiš. Oni u Irskoj mi bar ne sjedaju na pleća, a ti jesi.

Ne plaćaš ni lipu za zdravstveno. To plaća tvoj poslodavac…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Strašno koliko ne razmijete ništa.

Prvo i osnovno ja jesam svoj poslodavac. Drugo, da nema radnika koji radi, bi li poslodavac placao zdravstveno.

Daj dečko… umiri se malo…
Ako si poslodavac, uplaćuješ zdravstveno kako za sebe tako i za radnike ako ih zapošljavaš.
Ak si “samo” radnik, ne plaćaš za zdravstveno ni lipu… to je obveza tvog poslodavca…
Meni se cini da tebi nekaj nije jasno. Naravno da ako nije zasnovan radni odnos da ne postoji ni obveza plaćanja doprinosa za zdravstveno osiguranje…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Dečko ti osnove ne razumiješ. Onaj tko radi, taj zaradi zdravstveno za sebe, ali i za druge koji me rade. A @PoAskuBidu uzima zdravstveno od onog tko radi.

Pa nije ovaj koncept tesko shvatiti, decko dragi. Kad pocnes placat poreze, shvatit ces.

Maratonac je u pravu.
Ali i Paulie u ovom slucaju jer po asku bidu placa zdravstveno min.financija koje se financira iz proracuna koji smo svi punitelji pa tako i Paulie

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Daj dečko umiri se malo… jesi li to prvi napisao ili ne. Pa sad poslušaj svoj savjet.

New Report

Close