Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da se I.stock krca domaćim dionicama.

Uu a još fondova kad dođe….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Probio je i 2%

Danas je MA 10 presao MA20, MA5 ga je presao u petak. Imamo promjenu trenda…


Crobex +1,99% Promet cca.63 milje kunica[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

2,56%
i raste..
upravo 2,63%

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

VIRO,3045 protrgovano pio 1290,00,možda kupuje taj novi stock?

nominiram ADPL za najdosadniju dionicu mjeseca [smiley6]

Sve u svemu super dan,77 milja dionica i 10 milja obveznica. Za ponedjeljak dobro..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

mravak:

Crobex +1,99% Promet cca.63 milje kunica[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

2,56%

2.73%. pa dobro, što ćemo sutra raditi?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Isuse ode preko 3%

Pi, 3.14

No respect


mravak: ” Crobex +1,99% Promet cca.63 milje kunica[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] ” 2,56% i raste.. upravo 2,63%

Goni li ga ,goni!!!!!+3,14% uf,uf,uf……………kraj!!!!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Lejzer: ” mravak: ” Crobex +1,99% Promet cca.63 milje kunica[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] ” 2,56% ” 2.73%. pa dobro, što ćemo sutra raditi?

Jesti chewape with onion and kajmak,and ajwar

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

3,14% i kraj.
Kaj je ovo bilo u zadnjim minutama?
1% prema gore..?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

PI, 3.14 [smiley2]
kakav dan!!!

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close