Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijep je dan, biometeorološka prognoza je pozitivna, proljeće je, djevojke su u ljetnim haljinama i sex je u zraku, trava miriše, ptičice pjevaju na drveću – a ZSE se zeleni!!! Nadam se da je ovo početak jednog lijepog trenda koji će zamijeniti dosadašnju zimsku depresiju i crvenilo na gledalici…
Živjeli!!!


blagodarim, vedronebo, preenseno sa game jer je mjerodavno z asve – AKO OVO IKADA PRORADI DA NAPOKON IMAMO NEKO IZLISTAVANJE A NE SAMO PUST EDELISTE

Pejić nam iznosi računicu: “Naknada za prijem u trgovinu na Progressu iznosit će 11.000 kuna i pokriva prvu godinu trgovanja, a kasnija godišnja naknada iznosi 6.000 kuna. To je sav trošak koji poduzeća imaju prema Progress tržištu, dok je trošak savjetnika, kojeg se mora angažirati prilikom priprema za izlazak na platformu, stvar međusobnog ugovora društva i savjetnika.

Tko su potencijalni ulagači

Na pitanje tko su potencijalni ulagači u domaća mala i srednja poduzeća, u Zagrebačkoj burzi kažu da su ulagatelji praktički svi koji imaju slobodnih sredstava i žele aktivno ulagati u razvoj domaćeg gospodarstva. Uvjereni su da će ulagatelja itekako biti s obzirom na to da je štednja građana na povijesno visokim razinama, a s druge strane, među potencijalnim kandidatima za Progress tržište ima doista izuzetno zanimljivih poduzeća.

https://prviplan.hr/poduzetnistvo/progress-spreman-cekaju-se-prva-poduzeca-za-listanje-na-mini-burzi/

šta nisu naveli koja su to društva, bar iz kojeg sektora? ako bude kao i na FBeamu, tri-četiri društva, kako misle opravdati trošak plaće za ovu gđu Plejić?
ah oprostite, to nije bitno… to se ne gleda, oni ne pravdaju svoje troškove nikome

Zadnjih dana mi se mota po glavi da bih i ja otišao u Irsku.
Pogledajte šta se nudi, koja su zanimanja i u kojim sektorima tražena i koje su godišnje plaće, pa usporedite sa zanimanjima koja su tražena u Hrvatskoj (trgovci, kuhari, konobari, spremačice, berači jabuka, zidari, armirači itd.).
Nakon kraćeg pretraživanja bit će vam jasno na kojim granama počiva gospodarstvo u Irskoj, a na kojim u Hrvatskoj.

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Zadnjih dana mi se mota po glavi da bih i ja otišao u Irsku.
Pogledajte šta se nudi, koja su zanimanja i u kojim sektorima tražena i koje su godišnje plaće, pa usporedite sa zanimanjima koja su tražena u Hrvatskoj (trgovci, kuhari, konobari, spremačice, berači jabuka, zidari, armirači itd.).
Nakon kraćeg pretraživanja bit će vam jasno na kojim granama počiva gospodarstvo u Irskoj, a na kojim u Hrvatskoj.

Vaš link …


vrtić ti je +1.000 EUR po djetetu
auto osiguranje preskupo
sve drugo ok, ako radi i supruga (ili imaš cimera)

accountant, ne može se ipak tek tako isplaljivati imena – ipak mora sve biti potpisano prvo.

Ali, dosita cijene nisu pretjerane – uzmit ejedan spin valis ili sl. – vrhunska tvrtaka, a banke ih deru kao najmnajeg majmuna, rade samo za banke

zasto ne uzeti zdrav novac, 10 ili 50 miljuna kuna, ima u rh tvrtki dobrih i rastućih u koje se iplati uložiti, to je vani standard, vani gotovo pol pola ide banke i trziste kapitala, ovdje koda nas mnogi poduztenici i ne znaju da postoji burza, to ej groteskno

tko j epspreman biti transparentan, moz edobiti nekamatonosni novac, to uopće nij emala stvar, dobiti recimo 20 milj akn za 0, 00 kn. sve što zaradiš , ostaje vlasnicima.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Danas skroman promet na burzi,vidi se da su svi u dionicama,keša nema što znači samo jedno,nema tko kupovati i moglo bi biti padanja

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Po čemu se vidi da su svi u dionicama? Rekla bih da je baš suprotno. Većina drži novac u banci.


Danas skroman promet na burzi,vidi se da su svi u dionicama,keša nema što znači samo jedno,nema tko kupovati i moglo bi biti padanja

Da, baš se vidi da su svi u dionicama, svi su se od 10 travnja 2017 naovamo toliko nakupovali daim je sad muka od dionica – miljuni i miljarde u rh dionicama.

Bože moj, al ljudi vole bajke i vole vjerovati u bajke.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Zadnjih dana mi se mota po glavi da bih i ja otišao u Irsku.
Pogledajte šta se nudi, koja su zanimanja i u kojim sektorima tražena i koje su godišnje plaće, pa usporedite sa zanimanjima koja su tražena u Hrvatskoj (trgovci, kuhari, konobari, spremačice, berači jabuka, zidari, armirači itd.).
Nakon kraćeg pretraživanja bit će vam jasno na kojim granama počiva gospodarstvo u Irskoj, a na kojim u Hrvatskoj.

Vaš link …


vrtić ti je +1.000 EUR po djetetu
auto osiguranje preskupo
sve drugo ok, ako radi i supruga (ili imaš cimera)
[/quote]
Svi gledaju samo primanja a rashode ne žele čuti. Samo dajte, kišurina i kostobolja vas čeka. Dobra je HR ni ne znamo koliko je dobra.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Svi gledaju samo primanja a rashode ne žele čuti. Samo dajte, kišurina i kostobolja vas čeka. Dobra je HR ni ne znamo koliko je dobra.

Nekima da, povlaštenima u ministarstvima, i raznoraznim uhljebima, u biti većini kojima je država poslodavac. Čovjeku koji radi u privatnom sektoru je sve nego dobra, bio on obični radnik ili poslodavac.

ima li tko suvislo objašnjenje čemu služi ovo 10-minutno dražbovanje bez trgovanja u 12 sati??!
to je toliko besmisleno i iracionalno da čovjek na to može samo reći : zse

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Svi gledaju samo primanja a rashode ne žele čuti. Samo dajte, kišurina i kostobolja vas čeka. Dobra je HR ni ne znamo koliko je dobra.

Nekima da, povlaštenima u ministarstvima, i raznoraznim uhljebima, u biti većini kojima je država poslodavac. Čovjeku koji radi u privatnom sektoru je sve nego dobra, bio on obični radnik ili poslodavac.
[/quote]Ja sam nezaposlen. A ti odi zgrči pare gore i obavezno u grob s njima.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close