Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uvesti trgovanje od 10-13h

Trebaju na mjesec dana svi povuci sve naloge, nek Gazicka sama trguje!

Poslije 16 sati postaje sve “mracno”, stvarno nam to pomaze pri trgovanju.


Uvesti trgovanje od 10-13h

pa što bismo radili puna 3 sata?!? 10 minuta dnevno je uvrh glave

U svakom slučaju dionice su jače pale i stvarno kad se stvari pokrenu moći će se zaraditi. Do 2200 ćemo doći… kad tad.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Serislave,jeftinija kupnja .To bi bilo super da nema i protustavku tj.prodaju.
Imam ideju.Neka se dogovore vjerovnici i nas male dioničare Todexa uključe u nagodbu.Kakav bi to bio
vatromet.Naravno ,todex bi skočio na stotine posto,a i ostali bi imali rast.A ovako samo nula ili minus
Gore ne može.
Likvidna izdanja padajuu manje Crobex10 -0,40%,Crobex -,o45, Crobex plus -1,80.
A oni koji su u kotacijama bez Indexa padaju sve više.
Nije dobro,a izgleda da će biti lošije.Ali ovo je vrijeme za ulov kapitalaca!

1. gazda ivica
2. ramljak i peruško
3. gažićka i njena ekipa

3 sastojka = ovo što imamo.

Predlažem burzi da podignu naknade 860 posto kao z anautičare, to će zacijelo oživjeti tržište. da sam ja uhljeb i da se natječem z anaslov anj uhljeba, ja bih to odmah napravio.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Serislave,jeftinija kupnja .To bi bilo super da nema i protustavku tj.prodaju.
Imam ideju.Neka se dogovore vjerovnici i nas male dioničare Todexa uključe u nagodbu.Kakav bi to bio
vatromet.Naravno ,todex bi skočio na stotine posto,a i ostali bi imali rast.A ovako samo nula ili minus
Gore ne može.
Likvidna izdanja padajuu manje Crobex10 -0,40%,Crobex -,o45, Crobex plus -1,80.
A oni koji su u kotacijama bez Indexa padaju sve više.
Nije dobro,a izgleda da će biti lošije.Ali ovo je vrijeme za ulov kapitalaca!

Pa da, prodaja pristaje na sve jeftinije.

Što se tiče todexa, ono što vama treba je ne uključenje u nagodbu, jer u tom slučaju vam ponude kiflu, nekoliko %, nego naprosto izmjena modela.
Vjerovnici neka se naplate od Agrokora d.d. te od ovisnih društava koliko mogu po legalnim papirima. U tom slučaj bi preostala vrijednost za dioničare bila bitno veća, odnosno ostali bi im udjeli u firmama, d.d.-ovima kakvi sada jesu. OK, ti d.d.-ovi bi dugovali neke novce, imali manji book, ali P/E je kakav jest i to bi bilo ok.
Jedino to je ispravno ako se pokaže da im papiri ne štimaju.
Ne pristajati na nikakva uključenja u nagodbu.
Jer to nijevaša nagodba!! Neka se nagodbaruju vjerovnici oko imovine Agrokora d.d.

A trgovanje neka se otvori kad se izborite za ovo gore.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Serislave,jeftinija kupnja .To bi bilo super da nema i protustavku tj.prodaju.
Imam ideju.Neka se dogovore vjerovnici i nas male dioničare Todexa uključe u nagodbu.Kakav bi to bio
vatromet.Naravno ,todex bi skočio na stotine posto,a i ostali bi imali rast.A ovako samo nula ili minus
Gore ne može.
Likvidna izdanja padajuu manje Crobex10 -0,40%,Crobex -,o45, Crobex plus -1,80.
A oni koji su u kotacijama bez Indexa padaju sve više.
Nije dobro,a izgleda da će biti lošije.Ali ovo je vrijeme za ulov kapitalaca!

Ima li uopce “kapitalaca” u ovoj kaljuzi.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/rijetko-videno-odusevljenje-jelenicem-i-struka-i-politika-vjeruju-da-ce-ostati-neovisan-foto-20180417

Da li će pošteni državni odvjetnik uzrokovati rast burze zbog porasta povjerenja u institucije ili pad zbog masovne bežanije svih onih koji se ne žele suočiti s pravdom?
Je li ovo pitanje retoričko?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/rijetko-videno-odusevljenje-jelenicem-i-struka-i-politika-vjeruju-da-ce-ostati-neovisan-foto-20180417

Da li će pošteni državni odvjetnik uzrokovati rast burze zbog porasta povjerenja u institucije ili pad

nebitno…to neće imati baš nikakvog utjecaja na zse…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

blagodarim, vedronebo, preenseno sa game jer je mjerodavno z asve – AKO OVO IKADA PRORADI DA NAPOKON IMAMO NEKO IZLISTAVANJE A NE SAMO PUST EDELISTE

Pejić nam iznosi računicu: “Naknada za prijem u trgovinu na Progressu iznosit će 11.000 kuna i pokriva prvu godinu trgovanja, a kasnija godišnja naknada iznosi 6.000 kuna. To je sav trošak koji poduzeća imaju prema Progress tržištu, dok je trošak savjetnika, kojeg se mora angažirati prilikom priprema za izlazak na platformu, stvar međusobnog ugovora društva i savjetnika.

Tko su potencijalni ulagači

Na pitanje tko su potencijalni ulagači u domaća mala i srednja poduzeća, u Zagrebačkoj burzi kažu da su ulagatelji praktički svi koji imaju slobodnih sredstava i žele aktivno ulagati u razvoj domaćeg gospodarstva. Uvjereni su da će ulagatelja itekako biti s obzirom na to da je štednja građana na povijesno visokim razinama, a s druge strane, među potencijalnim kandidatima za Progress tržište ima doista izuzetno zanimljivih poduzeća.

https://prviplan.hr/poduzetnistvo/progress-spreman-cekaju-se-prva-poduzeca-za-listanje-na-mini-burzi/

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ma dobro je to.
Iako sam skeptican prema inicijalnom uspjehu izdanja, ali odnekud se mora krenuti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close