Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koja je sad to fora pa su brodari aktualni i raste im cijena,?
nisam baš u toku


koja je sad to fora pa su brodari aktualni i raste im cijena,?
nisam baš u toku

Eto zašto volim hrvatsko tržište,ima puno igrača koji nisu u tijeku :))

I love this game


koja je sad to fora pa su brodari aktualni i raste im cijena,? nisam baš u toku
Točno. Indeksi vozarina za rasuti teret rastu, cijene dionica brodara koji ga prevoze u svijetu rastu pa se to odražava (i odrazit će se još više u narednom razdoblju) na dobit naših brodara tj. na sve one koji imaju brodove za prijevoz “suhog” tereta. ATPL od toga može najviše profitirati…

Pogledaj što se događa u zadnje vrijeme s indeksom (= vozarinama) za panamax brodove kakve ima ATPL

mislim da se netko od malih koji se postavio na ATPL na prodaju na 2.200 postavio iznad limita za blokadu. teško će danas prodati po toj cijeni, osim ako ode u blokadu.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


mislim da se netko od malih koji se postavio na ATPL na prodaju na 2.200 postavio iznad limita za blokadu. teško će danas prodati po toj cijeni, osim ako ode u blokadu.

Blokada na 2115,25

No respect

uf, na ATPL prolaze paketići od 100 komada na 2.115 ko da su krumpiri.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


uf, na ATPL prolaze paketići od 100 komada na 2.115 ko da su krumpiri.

ne razumijem zasto odmah ne stave svu kolicinu koju imaju vec ubacuju 100 po 100 komada. ne zele uplasiti nikoga? upravo je pala kupnja, ocito se neko zadovoljio kupljenim ili je ostao bez sredstava.

pilar

Crobex +1,99%
Promet cca.63 milje kunica[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Probio je i 2%

No respect

Sapunjara se probudila …

I love the Smell of Profits in the Morning

Mislim da se I.stock krca domaćim dionicama.

ANASTASIA JE OTISLA!


ne razumijem zasto odmah ne stave svu kolicinu koju imaju vec ubacuju 100 po 100 komada. ne zele uplasiti nikoga? upravo je pala kupnja, ocito se neko zadovoljio kupljenim ili je ostao bez sredstava.

ne znam ni ja, ali vidim da oni znadu prodavati.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close