Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaključak: Ne slušajte nikada sitne igrače…gledajte što rade veliki…

Koje je ovo navlačenje, ljudi… kao svojevremeno Tehnika… c c c c najbolje da ode u blokadu [smiley6]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Dobro, Aliena je iznenadio interes, kao ostalom i mene sa 23 milijuna redovnog prometa u samo dva sata.

Ne trebaš sad toliko likovat, svi mi imamo nekih izjava koji budu promašaji i kojih se nerado sjećamo… [smiley11]

No respect

Burza live 0 bodova![smiley1]

na ATPL-u ostalo 255 komada na prodaji. [smiley7]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

SLK, imaš pravo. Možda je najbolje, što kaže nick Tango, da netko pokupi još ovih 249 komada na prodaji, da ode u blokadu, pa da zaključimo trgovanje za danas. Previše je (pozitivnih) šokova na ATPL.
Ja više ne mogu ovako…


SLK, imaš pravo. Možda je najbolje, što kaže nick Tango, da netko pokupi još ovih 249 komada na prodaji, da ode u blokadu, pa da zaključimo trgovanje za danas. Previše je (pozitivnih) šokova na ATPL.
Ja više ne mogu ovako…

[smiley11]

Je, i meni se cijeli portfelj raspalio, isto me to čini nervoznim. Više volim polako, ali sigurno. Iako je trgovanje na dobroj likvidnosti i u velikim blokovima, što znači da veliki metu sitnariju, a to u cijelom svijetu znači samo jedno – cijene su bile na najnižem nivou, i sad je vrijeme povratka.

No respect

Haha najsmjesnije je sto sam samo spomenuo 2 veca naloga i odmah je to nekolicina vas prevela u teorije. Srecom da od vas nitko vjerojatno ne radi u USKOKU jer bi James Bond bio uspavanka za djecu kakve bi vi price i teorije slozili. [smiley1]

počelo gužvanje za TNPL

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

zaba se probudila. srce će me strefit danas.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


zaba se probudila. srce će me strefit danas.

Bilo je i vrijeme

I love this game

jel da.

inače, na TNPL na prodaji samo 173 komada [smiley7]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close