Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovi sa burze fakat nisu normalni, ti ljudi su totalni, ali totalni idioti. i diiiiiiiiiiioooooooooooti.

ukidaju ce enter. nadaju se , pazi nadaju se da ce neki zatraziti uvrstenej an progress, novoj platformui. a a prethodno su bili u ozujku 2016 bili ukini mtpp platformu

od ceg ati ljudi zive, tko njima daje palcu, jeslu li ti ljudi normalni, pa to j estrasno, na ove promete, na ovu krizu sa ivcimo, oni posalju poak dionica u nenormalno trgovanje a sad jos delistaju 17 njih.

halo, burza, kratko i jasno – vi ste uhljebi najgore vrste, a mi smo idioti sto uopce jos trgujemo kod vas

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

A sto ako netko ne zeli biti na burzi i ako je tako odlučila većina dionicara? Sto s takvim društvima?



Ministar Zdravko Marić predstavlja mjere za oživljavanje tržišta kapitala (22.3.2018)

– porez na dividendu.
– prirez na dividendu.
– porez na kapitalnu dobit.
– gubitak vaš a dobitak dijelite s državom.

– gospon ministar Zdravko Marić ako stvarno misli oživiti tržište kapitala morao bi još povećati te poreze na dividendu i porez na kapitalnu dobit barem da budu u visini PDV-a.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Ma kakav porez povecati, kakvo TK, sutra sve prodam i ajd bok!



Ministar Zdravko Marić predstavlja mjere za oživljavanje tržišta kapitala (22.3.2018)

– porez na dividendu.
– prirez na dividendu.
– porez na kapitalnu dobit.
– gubitak vaš a dobitak dijelite s državom.

– gospon ministar Zdravko Marić ako stvarno misli oživiti tržište kapitala morao bi još povećati te poreze na dividendu i porez na kapitalnu dobit barem da budu u visini PDV-a.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Citiram…nek se čita
Pa on se diči sa dosad najvećim zakonom i 753 članaka zakona a ne vidi osnovno…
H A R A Č

Svako uvođenje reda prvo izazove pobunu.
Ipak je ovo Balkan.
Sjetimo se fiskalnih blagajni.
Pretukli čovjeka na placu koji se nije bunio s njima.
Pa na kraju ipak sasvim dobro klapa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zaboravili ste jos prirez na kapitalnu dobit !



Ministar Zdravko Marić predstavlja mjere za oživljavanje tržišta kapitala (22.3.2018)

– porez na dividendu.
– prirez na dividendu.
– porez na kapitalnu dobit.
– gubitak vaš a dobitak dijelite s državom.

– gospon ministar Zdravko Marić ako stvarno misli oživiti tržište kapitala morao bi još povećati te poreze na dividendu i porez na kapitalnu dobit barem da budu u visini PDV-a.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Dosadni ste, sve to postoji i vani…..
Sve smeta, svijet ide dalje, svijet napreduje….da, događa se neminovna promjena u globalnom liderstvu, Kina jednostavno grabi naprijed, SAD zaostaje u infrastrukturi, a ono najvažnije u ljudskom potencijalu….

sami biramo svoju sudbinu, a živimo hvala Bogu u vremenu kada možeš investirati od Novog Zelanda do USA(preko Azije:))



Ministar Zdravko Marić predstavlja mjere za oživljavanje tržišta kapitala (22.3.2018)

– porez na dividendu.
– prirez na dividendu.
– porez na kapitalnu dobit.
– gubitak vaš a dobitak dijelite s državom.

– gospon ministar Zdravko Marić ako stvarno misli oživiti tržište kapitala morao bi još povećati te poreze na dividendu i porez na kapitalnu dobit barem da budu u visini PDV-a.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Ja bi samo podsjetio da je Marić jedan glavnih krivaca za Agrokor.
Jer morao je znati.
I sada će taj tip pisati novi zakon da nove male dioničare opljačkaju.
Mene ovo već vrijeđa koliko nas ulagače u hrvatske firme smatraju i.di.otima.


ovi sa burze fakat nisu normalni, ti ljudi su totalni, ali totalni idioti. i diiiiiiiiiiioooooooooooti.

ukidaju ce enter. nadaju se , pazi nadaju se da ce neki zatraziti uvrstenej an progress, novoj platformui. a a prethodno su bili u ozujku 2016 bili ukini mtpp platformu

od ceg ati ljudi zive, tko njima daje palcu, jeslu li ti ljudi normalni, pa to j estrasno, na ove promete, na ovu krizu sa ivcimo, oni posalju poak dionica u nenormalno trgovanje a sad jos delistaju 17 njih.

halo, burza, kratko i jasno – vi ste uhljebi najgore vrste, a mi smo idioti sto uopce jos trgujemo kod vas

Ajde da si i ti napokon shvatio o čemu ja trubim već dvije godine.
Njima uopće mali ulagači ne trebaju dok imaju razne fondove koje u talu prže naše penzije i ušteđevine.

I nisu oni iìiiiiidiooootii vec smo svi mi.

Što to prije shvatimo imati ćemo manje gubitaka.

A za penzije je kasno.
To su nam već ukrali što smo zaradili i dali svojim uhljebima i rođama iz BiH i dijaspore.

Jedina šansa da imaš penziju da otiđeš van iz Hrvatske i zaradiš nekaj za starost.
Uopće ne sumnjam da će nam i nato lupiti poreze.
Ovi koji rade te treba posebno kažnjavati.
Jer nisu njihovi!
Nisu čisti Hrvati….
Mi smo konji koji moramo raditi dok ne crknemo.
Jer budimo realni.
120% imovine i love koje je Hrvatska nasljedila od SRH su popalili i zapili, spalili,uništili.

Nemamo tvornice,, nemamo poljoprivredu, nemamo obrazovni i zdrastveni sustav.

Ali zato imamo lo.pove i mafiju koji i s optužnicama se lijepo Šeću i još nam se smiju u lice.

I da ne zaboravim Austrijanci ne daju Hrvatima da rade u Austriji i Sloveniji dok mi uvozimo Bosance, Ukrajince… poljake Tajlanđanke da ne bi slučajno veliki poduzetnici podigli plaće i spriječili daljne iseljavanje.

Bravo Vlada! Hrvatska sigurno nisi!

“Situacija je veoma ozbiljna. Neprijatelj nikada ne spava.”
Ipak mislim da je vaša paranoja malo pretjerana.
I btw, nisu nas presudno uništili Hercegovci nego naši domaći, udbaši lijeve i desne polovice.
Hercegovci su bili šlepački epizodisti koji su danas uglavnom po zatvorima i u bijegu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


"Situacija je veoma ozbiljna. Neprijatelj nikada ne spava."
Ipak mislim da je vaša paranoja malo pretjerana.
I btw, nisu nas presudno uništili Hercegovci nego naši domaći, udbaši lijeve i desne polovice.
Hercegovci su bili šlepački epizodisti koji su danas uglavnom po zatvorima i u bijegu.

Al ga kenj-reš



"Situacija je veoma ozbiljna. Neprijatelj nikada ne spava."
Ipak mislim da je vaša paranoja malo pretjerana.
I btw, nisu nas presudno uništili Hercegovci nego naši domaći, udbaši lijeve i desne polovice.
Hercegovci su bili šlepački epizodisti koji su danas uglavnom po zatvorima i u bijegu.

Al ga kenj-reš
[/quote]

“Tehnomenadžerska” struja HDZ-a, čitaj udbaši, su uzeli najveće firme i banke.
Kutle i banda su dobili hrpu firmi iz drugog ešalona, pomuzli pare i pobjegli.
Koji dio nije istina?
To je općepoznata stvar iz hrvatske tranzicije.
Ravnoteža snaga po konceptu dr.Fr.Tu-a.
Pomirba lopova.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close