Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ah, danas nije bio baš prekrasan dan, ali ne žalimo se previše.[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Meni je porastao portfelj danas za oko 1.5%. Sad sam na 3% do ATH, prije korekcije.

Za slijedeća tri tjedna pretpostavljam da će imati najmanju likvidnost jer ulazimo u sam špic sezone. To ne znači da cijene neće gore, jer se zapravo preko ljeta poprilično smanjuje free float, zbog odsutnosti dioničara. [smiley11]

No respect

Očekivanje izlaska izvješća, kao i mogući dobri rezultati podignut će Crobex više od 5% u idućih 30 dana.
Mislim da će se i promet povećati, kao i likvidnost pojedinih slabo likvidnih dionica.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Od jutros sam na putu u ZG i evo me sad nazad.Lijepo i veselo Vam je bilo danas baš mi je žal šta nisam pratija trgovinu i nadokupio ADPL na 247 i z.
Vidim da su moje uzdanice dobro poskočile ali nažalost na Abacusu se neda otvoriti Abac trade baš me nervira 10 puta sam pokušava ali izgleda da im je opet nešto ” ciknulo”[smiley9][smiley11][smiley10][smiley9]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ims na njihovim stranicama objasnjenje..sutra popodne bi trebalo proradit..nest popravljaju…

... otišli su bikovi uzalud ...


Od jutros sam na putu u ZG i evo me sad nazad.Lijepo i veselo Vam je bilo danas baš mi je žal šta nisam pratija trgovinu i nadokupio ADPL na 247 i z.
Vidim da su moje uzdanice dobro poskočile ali nažalost na Abacusu se neda otvoriti Abac trade baš me nervira 10 puta sam pokušava ali izgleda da im je opet nešto ” ciknulo”[smiley9][smiley11][smiley10][smiley9]

Mozda je do tvoje veze. Meni je radio sasvim normalno.

” Mozda je do tvoje veze. Meni je radio sasvim normalno.

Da sigurno je do moje veze bilo.
Puno je lijepo kad ti potf.poskoči za cca 2.4% u jednom danu možda čak i malo previše za moj ukus.[smiley11][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

I meni je radio ABAC trade super u petak, zapravo predobro,………hehe
10 sec od naloga do pojavljivanja na mostichu…hehehe

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


I meni je radio ABAC trade super u petak, zapravo predobro,………hehe
10 sec od naloga do pojavljivanja na mostichu…hehehe

i meni,a prilično sam ih izmaltretirao sa liparenjem po bidu 🙂

I love this game

Reko bi neko ovde na forumu”””ode jadroplov””””[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

i ja gledam bas….[smiley2]

Tečaj valuta

Kamatne stope

Obveznice

Podaci se objavljuju s odgodom od 15 minuta
ZSE – dionice (zadnji update 10:15) 23.07.2007
Oznaka Najniža Najviša Zadnja Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
HDEL-R-A 1.342,11 1.438,99 1.438,99 1.405,45 1.400,00 1.438,99 841 1.181.984,71 4,27%

Na kojoj je ovo burzi??????? meni mostic ne pokazuje ništa osim transakcije na 1420kn.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close