Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dorh-se-oglasio-o-samoubojstvu-muskarca-u-splitu-tvrde-da-su-krivi-sudovi/1000575.aspx

Pa dok Bandić, Sanader, Mercel, Vidošević, Mamić i još gomila sličnih likova slobodno hoda okolo, točno je ovo što si napisao.
Hrvatskom definitivno vlada mreža odvjetnika, sudaca, banaka i javnih bilježnika. Ali i kojekakvih crkvenih udruga. I nitko im ništa ne može jer su sve ozakonili.

poštovani kolege
od kada na ovoj burzi niste pročitali neku
pravo pravu dobru vijest koja bi barem tjedan dana donijela rast
nekoj dionici
što je još tragičnije zadnji takav događaj se zbio na Agrokorkama
i to samo zato jer je povjerenik dao izjavu o nula kuna pa je sve previše palo
ovdje ne pomažu nikakvi regulatori jer burza ne počiva na umjetnim pravilima

THNK, IGH, DLKV….građevinari tonu jedan za drugim, ne miriše na sretan završetak

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ovdje također treba napraviti određenu reviziju jer su mnogi od ovih ispali iz TOP200
neki svojom krivnjom neki pošteniji zahvaljujući ZSE

https://www.express.hr/life/200-obitelji-koje-imaju-hrvatsku-i-kako-su-se-obogatile-575


Kad čovjek pročita samo par naslova sa vodećih dnevnih listova, portala i tjednika jednostavno dobiješ dojam da živimo u sveopćem pravnom haosu. To nas prati još od osnutka HR države jedina razlika je sada što je sve to tek sada, ali sve u istom momentu došlo na naplatu. Pravni haos oko ovrha, ulaganja u vrijednosnice, blokiranih, slučaj švicarskog franka, Lex Agrokor pun rupa i nedorečenosti, investicijea, poreza…..
Ludilo traje a narod se iseljava ne samo zbog ekonomske situacije nego upravo zbog takvog stanja u državi. Sve je premreženo vezama, spletkama, prevarama, politikantstvom, svaka pora društva ne da poštenom čovjeku da diše.
Hrvatskom vlada mreža odvjetnika, sudaca, banaka i javnih bilježnika. I nitko im ništa ne može jer su sve "legalizirali".

Ako neće pošteno suditi redovni sudovi sudit će jednog dana revolucionarni sudovi.
Svima njima.
A onda je samo pitanje: štrik ili metak?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

62 milijuna kuna OTC prometa obveznicama.
Burza 4 milijuna.


ovdje također treba napraviti određenu reviziju jer su mnogi od ovih ispali iz TOP200
neki svojom krivnjom neki pošteniji zahvaljujući ZSE

https://www.express.hr/life/200-obitelji-koje-imaju-hrvatsku-i-kako-su-se-obogatile-575

Dobro da li od tih 200 obitelji se itko obogatio na burzi bilo na ZSE bilo vani?

Ako nije, mislim da smo na krivom mjestu u krivo vrijeme.

I kako je to moguće?

Kakav je to kapitalizam a da se ne obogatiš na burzi?


Puno rijeci i floskula,a nimalo sadrzaja.Samo ogromni ego koji hoce "da njegova bude zadnja"!
Vi ste "ogledni primjer " kako se ne bi trebalo ulagati.
Vas cijeli "horizont ulaganja",zasniva se na nekakvom emocionalnom naboju i osobnoj fikciji,a to je najveci "neprijatelj" racionalnom ulaganju.
[/quote]

“sadržaj” vam je mogao biti prinos ali vam “ego” nije dao?
e sad ili to nisu bile “floskule” ili ste vi puni oportunimh rana?
meni moji prinosi vama vaši prinosi,oportuni gubitci ili što već i svi zadovoljni zar ne?
a svima nama po našem izboru.
p.s.
za vašu dobrobit nadam se da ste bolji investitor nego psihološki profiler.
sretno u investiranju neivestiranju ili čemu već…
vrijedi kao i za ostale kojima sam bio trn u oku ako je teško podnošljivo razmotrite 2klika,2s vremena
mali korak za čovječanstvo a veliki za čovjeka,investitora,neinvestitora,realnog pesimistu…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

da ispravim pogrešno citiranje

Puno rijeci i floskula,a nimalo sadrzaja.Samo ogromni ego koji hoce "da njegova bude zadnja"!
Vi ste "ogledni primjer " kako se ne bi trebalo ulagati.
Vas cijeli "horizont ulaganja",zasniva se na nekakvom emocionalnom naboju i osobnoj fikciji,a to je najveci "neprijatelj" racionalnom ulaganju.

“sadržaj” vam je mogao biti prinos ali vam “ego” nije dao?
e sad ili to nisu bile “floskule” ili ste vi puni oportunih rana?
meni moji prinosi vama vaši prinosi,oportuni gubitci ili što već i svi zadovoljni zar ne?
a svima nama po našem izboru.
p.s.
za vašu dobrobit nadam se da ste bolji investitor nego psihološki profiler.
sretno u investiranju neivestiranju ili čemu već…
vrijedi kao i za ostale kojima sam bio trn u oku ako je teško podnošljivo razmotrite 2klika,2s vremena
mali korak za čovječanstvo a veliki za čovjeka,investitora,neinvestitora,realnog pesimistu…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

sve bolje i bolje !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Milijun kuna prometa na Maistri, 300 000 kn na Rivpu, to je svo trgovanje jutros.
Ostatak sam mogla sama, kada bih vidjela smisla.

New Report

Close