Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa od kud će biti prometa! Ovu burzu netko želi uništiti,a zašto neznam. U redovnom trgovanju ima 40dionica.

Dok jedni pametuju da se razumiju u branšu i pametuju da ne valja, drugi koji "pojma nemaju" zarađuju na rastu. logika burze.

http://www.seebiz.eu/energetske-igre-sad-u-i-rusiji-odgovara-da-hrvatska-ostane-kvazitrzisna-kolonija/ar-171713/


Sad kad smo se riješili tereta Todexa smatram čak i da bi Crobex polagano mogao povući u plus u narednim danima. Vjerujem i da će nagodba biti uskoro dogovorena i potpisana čak i prije nego to mnogi očekuju. Zato što su najveći vjerovnici zaključili da im je to najbolji i najisplativiji pravac. Medvjedi su se probudili i žele što prije do svoga oplođenog novca. Kolateralne ih žrtve ne zanimaju. Gdje ima rata ima i žrtava, takav je njihov stav oduvijek bio kad je u pitanju novac.
Tražite kvalitetne firme, valjda ste nakon 10 godina gubitaka u stanju da ih prepoznate. Ugodno proljeće želim svim sudionicima ZSE ratišta.

Nemas pojma o cemu pricas, al stvarno. Nakon sto su ljudima oteli imovinu u Todexu povjerenje je na nuli. Ja te pitam opet, koja će sljedeća dionica nestati.

Tko ce ti to ulagati ? Prometi mogu samo dolje, skupa s indexom.

Dolac promet, a ne burza! Kolega ajmoopet za pet! Ali samo gdje su tih 40 dionica koje necemu valjaju? Ja mislim oko 10 ih ima ako nisam previse rekao.


Dolac promet, a ne burza! Kolega ajmoopet za pet! Ali samo gdje su tih 40 dionica koje necemu valjaju? Ja mislim oko 10 ih ima ako nisam previse rekao.

Previše ste rekli. A ono što valja je već sad precijenjeno.






Pa kakvi su ovo prometi….

Prometi su odlični kakvi će biti.
[/quote]

sve će biti bolje kad se ove toksične todex dionice trajno uklone s burze. živim za taj dan!
[/quote]

Potpisujem španac, ali to očito regulatori ne vide ili ne žele vidjeti, pa da stave u dražbu bilo bi bolje….
[/quote]

Pazljivo iscitavajuci rjesenje HANFA-e nekako se naginje prema tome da se trebaju steci uvjeti za informirano trgovanje, a to pak zvuci kao da se trebaju rascistiti vlasnicki odnosi odnosno smjer nagodbe iliti nagodba sama.
A to znaci da je blokada de facto trajna.
[/quote]

Čini se da si kolega serislav u pravu!
Vraćam se na pisanja od prije mjesec dana, da tdx treba maknuti s burze, ovo je možda nagovještaj!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Čini se da si kolega serislav u pravu!
Vraćam se na pisanja od prije mjesec dana, da tdx treba maknuti s burze, ovo je možda nagovještaj!!!

Maknut vam je Todex, a pazite ovu današnju vijesti. Kao što već rekoh, koliko vas je tu, trebali bi imati promet veći od dnevnog na ZSE. Po prometu se vidi tko pravo govori, ja ili vi.

Zagrebačka burza: Katastrofalan promet[/url]

Paulie, 01.03.2018. u 19:33
Datum objave: 01.03.2018. – 17:04:07
ZAGREB – Slično kao i u utorak, na Zagrebačkoj burzi i danas katastrofalan promet.

Pa fakat – tko piše ove naslove, članke…

“Valamar Riviera (ZSE:RIVP-R-A) bila je najtrgovanija sa 5450 tisuća kuna prometa uz korekciju cijene od 0,7 posto, na 41,60 kuna.”

Todex ide u zaborav.
A zaboravom todexa ne moze biti losije.
Onaj tko je ispusio na todexu ispusio je, a onaj tko nije zaradit ce.
Zakon ZSE-a.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Gledam Dnevnik, kako se spaljivao novac u Hrvatskoj…..N.Novine i projekt toalet papir…60 milijuna nečega. Dnevnik je samo za ljude jakih živaca.
Trebalo bi uvesti zabranu gledanja za djecu.
Dow roni 1,77%, sutra će i kod nas biti veselja.


Onaj tko je ispusio na todexu ispusio je, a onaj tko nije zaradit ce.
Zakon ZSE-a.

Ipak je to malo drugačije:
Onaj tko je ispušio na todexu – ispušio je, a onaj tko nije, doći će i on na red.
Zakon ZSE-a.

Ignore: KressoM, delux



Onaj tko je ispusio na todexu ispusio je, a onaj tko nije zaradit ce.
Zakon ZSE-a.

Ipak je to malo drugačije:
Onaj tko je ispušio na todexu – ispušio je, a onaj tko nije, doći će i on na red.
Zakon ZSE-a.
[/quote]
Skidam kapu onome tko nije popusio niti na jednoj poziciji do sada, a biti ce toga jos i vise!

New Report

Close