Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto godišnji? Jer će do tada netko na ZSE valjda biti najuren zbog uništenja TK, vjerojatno ona Gažićka, uhljeb samo takav… zatim će se riješiti situacija oko agrokora i onda će se dizati prometi pa će sve one silne dijonice iz dražbe konačno preseliti u redovno trgovanje, e tek onda možemo krenuti u zdravi rast… do tad žabokrečina. Sve ovo navedeno uzeti će oko pola godine minimum, dakle ide se na produženi godišnji do daljnjeg. Vani o recesijama nema govora, sigurni smo još par godina, dakle i dalje postoji ta šansa da se zavrti crobex barem do 3000 bodova kroz godinu i pol dve.

kad-tad će joj se postaviti pitanje za loše fin. rezultate, pad prihoda i daljnji gubitak, način poslovanja .
znači da nešto ne štima , a onda je najčešće ili mijenjaj tu ekipu koja ne radi dobro svoj posao ili modelitet poslovanja .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Za početak novim pravilnikom sve dionice iz dražbe prebaciti u redovno trgovanje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


kad-tad će joj se postaviti pitanje za loše fin. rezultate, pad prihoda i daljnji gubitak, način poslovanja .
znači da nešto ne štima , a onda je najčešće ili mijenjaj tu ekipu koja ne radi dobro svoj posao ili modelitet poslovanja .

Dok imaju “alibi” agrokora neće biti posljedica.


Meni je zanimljivo kako neki ovdje još uvijek očekuju izvješće, nakon što je empirijski dokazano da su izvješća na ZSE krivotvorena.
To je isto kao da ja čekam izvješće od psihijatrice da li sam taj mjesec bio lud ili geniJALAN!

To što ne idete psihijatru, ne znači da niste ludi.

Ipak ulažete na ZSE, pa bi se ja na Vašem mjestu zabrinuo.

Problem kod luđaka je što ne znaju da su ludi.
Drugi vide simptome.
Recimo čekanje izvješća na ZSE.


Dobra!!! 🙂 Tako su i ovi iz Todexa godinama ulagali na temelju “dobrih” izvješća. Mudraci iz fondova su čak i dokapitalizirali Ledo po 8000 na temelju izvješća, čak su se i dividende tamo isplaćivale na temelju izvješća. A na kraju firma dužna 50 – 60 milijardi kuna – barem na temelju Ramljakovih izvješća.
Izvješća se krivotvorila i prije Lexa i u toku Lexa a možda i poslije Lexa.


Zašto godišnji? Jer će do tada netko na ZSE valjda biti najuren zbog uništenja TK, vjerojatno ona Gažićka, uhljeb samo takav… zatim će se riješiti situacija oko agrokora i onda će se dizati prometi pa će sve one silne dijonice iz dražbe konačno preseliti u redovno trgovanje, e tek onda možemo krenuti u zdravi rast… do tad žabokrečina. Sve ovo navedeno uzeti će oko pola godine minimum, dakle ide se na produženi godišnji do daljnjeg. Vani o recesijama nema govora, sigurni smo još par godina, dakle i dalje postoji ta šansa da se zavrti crobex barem do 3000 bodova kroz godinu i pol dve.

kako se smanjuje broj dionica na tržištu, tako će biti lakše onih par napucati , i dignuti Crobex na 300000….

kad razmislim, najbolje da bude samo jedna dionica , i to u specijalnom režimu … pa da vidiš rasta

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Reci ti njima da ova burza nije gnoj nego gnjoj.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Zašto godišnji? Jer će do tada netko na ZSE valjda biti najuren zbog uništenja TK, vjerojatno ona Gažićka, uhljeb samo takav… zatim će se riješiti situacija oko agrokora i onda će se dizati prometi pa će sve one silne dijonice iz dražbe konačno preseliti u redovno trgovanje, e tek onda možemo krenuti u zdravi rast… do tad žabokrečina. Sve ovo navedeno uzeti će oko pola godine minimum, dakle ide se na produženi godišnji do daljnjeg. Vani o recesijama nema govora, sigurni smo još par godina, dakle i dalje postoji ta šansa da se zavrti crobex barem do 3000 bodova kroz godinu i pol dve.

kako se smanjuje broj dionica na tržištu, tako će biti lakše onih par napucati , i dignuti Crobex na 300000….

kad razmislim, najbolje da bude samo jedna dionica , i to u specijalnom režimu … pa da vidiš rasta
[/quote]
Slažem se..
Evo prijedlog…najbolje bi bilo da se sve dionice delistiraju….a ostanu samo one od Zagrebačke burze….lijepe oznake ZB-R-A…
I da lijepo svi zajedno trgujemo samo tom kednom dionicom…
Ej…zamisli…2-3 mil kuna svaki dan na jednoj dionici….oa to bi bila apsolutno super prilika za ulaganje i zaradu….bez obzira na fundamente i slične gluparije…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.



Meni je zanimljivo kako neki ovdje još uvijek očekuju izvješće, nakon što je empirijski dokazano da su izvješća na ZSE krivotvorena.
To je isto kao da ja čekam izvješće od psihijatrice da li sam taj mjesec bio lud ili geniJALAN!

To što ne idete psihijatru, ne znači da niste ludi.

Ipak ulažete na ZSE, pa bi se ja na Vašem mjestu zabrinuo.

Problem kod luđaka je što ne znaju da su ludi.
Drugi vide simptome.
Recimo čekanje izvješća na ZSE.


Dobra!!! 🙂 Tako su i ovi iz Todexa godinama ulagali na temelju "dobrih" izvješća. Mudraci iz fondova su čak i dokapitalizirali Ledo po 8000 na temelju izvješća, čak su se i dividende tamo isplaćivale na temelju izvješća. A na kraju firma dužna 50 – 60 milijardi kuna – barem na temelju Ramljakovih izvješća.
Izvješća se krivotvorila i prije Lexa i u toku Lexa a možda i poslije Lexa.
[/quote]

I Pojeo vuk magare, nema nikakvih sankcija za lažna izvješća, welcome to Croatia




Zašto godišnji? Jer će do tada netko na ZSE valjda biti najuren zbog uništenja TK, vjerojatno ona Gažićka, uhljeb samo takav… zatim će se riješiti situacija oko agrokora i onda će se dizati prometi pa će sve one silne dijonice iz dražbe konačno preseliti u redovno trgovanje, e tek onda možemo krenuti u zdravi rast… do tad žabokrečina. Sve ovo navedeno uzeti će oko pola godine minimum, dakle ide se na produženi godišnji do daljnjeg. Vani o recesijama nema govora, sigurni smo još par godina, dakle i dalje postoji ta šansa da se zavrti crobex barem do 3000 bodova kroz godinu i pol dve.

kako se smanjuje broj dionica na tržištu, tako će biti lakše onih par napucati , i dignuti Crobex na 300000….

kad razmislim, najbolje da bude samo jedna dionica , i to u specijalnom režimu … pa da vidiš rasta
[/quote]
Slažem se..
Evo prijedlog…najbolje bi bilo da se sve dionice delistiraju….a ostanu samo one od Zagrebačke burze….lijepe oznake ZB-R-A…
I da lijepo svi zajedno trgujemo samo tom kednom dionicom…
Ej…zamisli…2-3 mil kuna svaki dan na jednoj dionici….oa to bi bila apsolutno super prilika za ulaganje i zaradu….bez obzira na fundamente i slične gluparije…
[/quote]
napredak je očit

Gubitak Zagrebačke burze 3,7 milijuna kuna, 17% manji


rast i poboljšanje već od 17% i to nije sve, plan je u ovoj godini smanjiti ovaj gubitak za 15%
stranci su im sigurno zavidni


napredak je očit

Gubitak Zagrebačke burze 3,7 milijuna kuna, 17% manji


rast i poboljšanje već od 17% i to nije sve, plan je u ovoj godini smanjiti ovaj gubitak za 15%
stranci su im sigurno zavidni

puno je zanimljivije “….najveći udio u rashodima sa 34 posto udjela čine troškovi osoblja koji su uvećani za 11 posto” , a jesu se jadni naradili ,mo’š mislit

Evo primjera Kras-a kao dionice gdje kazete da je ZSE zabokrecina. Znaci Kras prihodivno ne raste, tj raste oko 5%. Ima problema s najvecim partnerom(Agrokorom), PE je 20, divka siromasna, i jos k tome imate 2 kupca koja ne posustaju….

sto bi trebala dionica ici na PE 40, ko da je jd.com?, FCF je tak tak

Rast BDP-a krajem 2017. usporio na 2%, slovenski BDP ubrzao rast na 6 posto

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close