Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lopina
Tko vam je kriv kad se bavite todexom.
Ja recimo tih problema nemam.
Niti planiram imati.
Jer nisam todeksni obrtnik.
Nije vam bilo dosta što ste izgubili djedovinu na todeksu onomad nego se sad još i vadite.
Sramota.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

nije uopće bitno čime lopina trguje, neka čovjek kupuje što želi, ali ovo je katastrofa i teški kriminal da mu brokerska kuća odbija prihvatiti opoziv naloga?? ovo je van svake pameti, sumrak razuma, teško bezakonje!

@Kardinal

Kako ne shvaćaš da svim našim populističarima nije važno koliko se nabralo od poreza na dobit, njima je samo važno dodvoriti se većini rvackog maloumnog građanstva koji pojma nemaju o TK i koji se slažu s drugom Komadinom da svaki profit koji je veći od kamate na banci treba oporezovati. Tih 14 miliona ne vrijedi ništa ali zakon kojim se oporezuje dobit zlih kapitalista na burzama VRIJEDI čuda malom frustriranom čovjeku, glasaču i mrzitelju svih ljudi koji mogu kešom kupiti Dacciu Logan. Zato će taj zakon ostati jer se naše populističke vlade samo dodvoravaju stoci sitnog zuba koja ne vidi dalje od ustaša i partizana. Hebo ih ja SVE 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ma koja to brokerska kuce ne zeli prihvatiti opoziv naloga? Zar i toga ima kod nas? Nevjerojatno!

Haha, pa to oni trejdaju s tudim novcima!



nemogućnost povlačenja naloga u blokadi trgovanja je totalno nepotrebno,,nelogično,nepravedno,stvara nejednakosti u trgovanju.
definitivno umanjuje želju za trgovanjem jer je moguće ostvariti gubitak samo iz činjenice da nisi u mugućnosti ili ako ne želiš neprekidno pratiti trgovanje.
kako ono ide EU=sloboda kretanja kapitala..?
di je tu sloboda?demokracija?prije diktatura ili nešto iz te kategorije…
a nije nekad tako bilo,tako da novom sutavu trgovanja po ovom pitanju velika negativna ocjena.
veliki korak nazad za čovječanstvo i za čovjeka.
pitanja koja se nameću sama od sebe:
tko od toga ima koristi?
tko će i kada snositi posljedice?
razmišlja li se o promjeni?
time will tell

Šta se stvarn9 ne moze povuci nalog? Zajebavate se? ono blokiraju trgovanje na par mjeseci i tebi lova ostane razervirana za taj nalog, hebate pa ovo je ludnica u ovom apsurdistanu
[/quote]
nemam iskustva sa todexom koji je često blokiran a i na bio na duže ali zadnje moje iskustvo je bilo na hupz gdje nisam mogao povući nalog niti telefonski(objašnjenje je da nova platforma ne pordžava) do prekida blokade i tada je usljedilo kratko predotvaranje i početak trgovanja u nejavljeno vrijeme,znači ne možeš se maknuti od ekrana.
praktično nemaš mogućnost u svakom trenutku raspolagati svojim nalozima,već samo kada ti se to omogućava.
živjela sloboda kretanja kapitala.
kakve koristi oni imaju od toga da zarobljavaju naloge bilo bi interesantno za čuti odgovor.
možda bi još i donekle razumio da se svi nalozi automatski povuku ali da ih ne možeš sam povući dok ti ne dozvole?
to su ipak bili standardi i u 20 st.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Iskreno, to je potpuno nevjerovatno.
Ako se radi o softverskoj grešci / nepredviđenosti onda ju trebaju otkloniti.
Naprosto bypassirati i bok.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Novi ATL ZSE

po trenutnim kriterijima za slijedeće razdoblje ostaju 4 dionice u redovitom režimu .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Koji su to uopće kriteriji? Jesu li ti kriteriji napisani od strane ZSE ili je to neka EU direktiva. Nek odhebu od tih kriterija i nek sve stave u redovni režim! Brod luđaka.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Novi ATL ZSE

po trenutnim kriterijima za slijedeće razdoblje ostaju 4 dionice u redovitom režimu .

Do kraja godine ostat će 10 dionica u redovnom trgovanju, ovo je tragikomedija

Ignore: KressoM, delux

Da i to će se onda zvati crobex10…..

kad ‘naši’ potpisuju i preuzimaju sve što im se dade na stol
bez da se uzme u obzir specifikum lokalnog tržišta
ništa ti netko silom ne može nametnuti inače ne bi trebalo ništa ni potpisivati, ne?

a kupnja Ljubljanske burze mi je vrh, što su time htjeli?

New Report

Close