Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da će napretka itekako biti i da ćemo to vidjeti na ZSE vrlo brzo!

Rejting će uskoro biti podignut, kreće Pelješki most, bum u željeznici, nagodba Agrokora je jako blizu…

Danas se nadoknađuje jučerašnji minus…!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Je. Jutros pogled na monitor, ima se što vidjeti. Više papira u posebnom režimu, nego u redovnom trgovanju.
Bid iza treće crte.
NSE jučer u crvenom, Briti jutros u crvenom, samo mi očekujemo svekoliki napredak.


Valjda je svima jasno da je ovo s Ramljakom potpuno nebitno?!
Vlada je sigurna, a on je dao ostavku zbog osobnih razloga (javnost ga napada – opravdano).
Sad će odabrati drugog i ide se dalje.
Tko je jeftino kupio zbog ovog bezrazložnog pada, čestitke!

Naravno da je Ramljak nebitan.
Problem je zakon po kojemu Ramljak ne može otići.
Problem je i Plenković koji se hvalio kako je zaslužan što se Agrokor sredio.
Da bi jučer rekao da ništa nije znao, da u izvještajima nije vidio troškove savjetnika.
To kao ne treba stajati u izvještaju.
A da. Pa nije kriv kao ni Marić jer nije ON izrađivao te izvještaje.
Ovo sve je tak neozbiljno da sam ostao bez riječi…….

Ps.
A Vi ste kupili?
Pa nas uvjeravate da nećete moći prodati po još nižoj cijeni.

Pa nismo mi Plenković da pušimo Ramljak-Marić-Dalić fore.



je li moguće zahvaljujući ivici todoriću da nam propadne cijela država

Država da propadne zbog Todorića?

Propada ona zbog mnogih drugih!
Nije ni čudo kad su nam Vlada, Sabor, Gradovi, Općine, Županije i državne institucije puni intelektualaca i "stručnjaka" porijeklom iz susjedne države i Dalmacije na svim ključnim pozicijama i to sve iz krajeva poznatih po kulturi, poduzetništvu, industriji, znanosti, po napretku, kulturi, radišnosti i poštenju.
Hrvati rođeni u Hrvatskoj bježe u svijet, a mi postajemo bosna u svoj svojoj kvaliteti.
Pa pogledajte taj cvijet suvremene hrvatske intelektualne realnosti: Mamić, Hasanbegović, Brkić, Marić, Bandić, Kerum, Sanader, Kalmeta …
Nevjerojatno da Zagreb, Rijeka, Split, Osijek i Pula kao razvijena gradska središta nisu iznjedrila kvalitetne, obrazovane, vrijedne ljude, ljude koji su pristojni i odgojeni u građanskom duhu ?
Ne, takvi nemaju prođu, ne laktare se, ne gaze preko mrtvih, takvi obično šute i rade šta im se kaže.
Jaran gura jarana, zemo zemljaka, vlaj vlaja.
Kod nas je na snazi nevjerojatna negativna selekcija.

Zapravo bi već sada trebalo Republiku Hrvatsku preimenovati u Republika Bosanska.
Irska postaje Hrvatska.

[/quote]

Apsolutno se slažem kolega. Nažalost zbog te mafije nema meni više života u Zagrebu.
Najgore što takvi ni ne trguju na burzi jer toliko nas pokradu da im to nije potrebno.

alo Hanfa imamo dovoljno informacija o Todexu pokreći trgovanje
ostadosmo bez love a dolaze izvještaji većinom doduše loši
ali će se kupovati dosta niže
ajmo lovu na sunce
otvaraj


alo Hanfa imamo dovoljno informacija o Todexu pokreći trgovanje
ostadosmo bez love a dolaze izvještaji većinom doduše loši
ali će se kupovati dosta niže
ajmo lovu na sunce
otvaraj

Ma kakvo otvaranje.
Pa tek sad Todex ulazi u razdoblje najveće neizvjesnosti.
Zapravo, treba držati blokirano ne do nagodbe već možda kraće, ili dulje, ali svakako do pravomoćne sudske presude u vezi jamstava. Tada će i nagodba biti zacrtana, ili čak i ako je ne bude to se dioničara više ne tiče. Jer bi rušenjem jamstava operativne firme bile de facto izuzete iz Lex Agrokora. Jamstva su ono što ih uopće čini dijelom koncerna. Barem neke od firmi poput Leda.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Velim vam lijepo, nikakve prijave Hanfi i sl. To je .rek.
Otići u policijsku postaju ili PNUSKOK, tamo gdje imaju Odjel za gospodarski kriminalitet, podastrijeti papire o nelegalnosti jamstava i tražiti hapšenje onih koji su ih potpisali, naredili potpisivanje, onih koji su ih primili i onih koji su ih sada priznali. Naprosto momentalna hapšenja. Za ta i ta kaznena djela. Bez velikih papirnatih državnoodvjetničkih i regulatornih analiza. Od njih nema ništa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ako su jamstva doista nelegalna, kao što se tvrdi, a to ne mogu pravno procijeniti jer nisam stručnjak, onda se tu ne radi o ničem nego o običnom kriminalitetu i na toj razini se to treba rješavati. A ne na razini nagodbe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@serislav
ma da li ti živiš na marsU ili u hrvatskoJ kakve prijave
kome što to vrijedi
kriminalce prijaviti još većima
ali da su blokirani zadani nalozi i novac to je sprdnnjja na balkanskoj osnovi
onaj tko ima dionice neka čeka i neka se ne trguje dok se ne saZNA sve
ali blokirati nofce to se mora prijaviti onome Junckeru da malo da kontakta Plenkoviću i to oslobodi

Koliko vidim iz objavljenog nerevidiranog konsolidiranog godišnjeg izvješća, ode i Tehnika u go_na. :((
Žalosno!

halfte trinken, halfte Šarcu geben


@serislav
ma da li ti živiš na marsU ili u hrvatskoJ kakve prijave
kome što to vrijedi
kriminalce prijaviti još većima
ali da su blokirani zadani nalozi i novac to je sprdnnjja na balkanskoj osnovi
onaj tko ima dionice neka čeka i neka se ne trguje dok se ne saZNA sve
ali blokirati nofce to se mora prijaviti onome Junckeru da malo da kontakta Plenkoviću i to oslobodi

O.K. Blokirali ste mi dionice.Ionako su u posebnom režimu i nisam ih ni namjeravao prodati do raspleta.
Ali blokirali ste mi i posljednji keš za trejd na Ledu i BElju.Oduzeli ste mi sredstva za rad.Da li me se kažnjava što sam želio kupovati Todex.Hvata me muka da će me možda osuditi kao kriminalca jer sam kupovao Todex na najnižim razinama i da ću možda moratim platiti kaznu.Sramota!

New Report

Close