Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


je li moguće zahvaljujući ivici todoriću da nam propadne cijela država

Država da propadne zbog Todorića?

Propada ona zbog mnogih drugih!
Nije ni čudo kad su nam Vlada, Sabor, Gradovi, Općine, Županije i državne institucije puni intelektualaca i “stručnjaka” porijeklom iz susjedne države i Dalmacije na svim ključnim pozicijama i to sve iz krajeva poznatih po kulturi, poduzetništvu, industriji, znanosti, po napretku, kulturi, radišnosti i poštenju.
Hrvati rođeni u Hrvatskoj bježe u svijet, a mi postajemo bosna u svoj svojoj kvaliteti.
Pa pogledajte taj cvijet suvremene hrvatske intelektualne realnosti: Mamić, Hasanbegović, Brkić, Marić, Bandić, Kerum, Sanader, Kalmeta …
Nevjerojatno da Zagreb, Rijeka, Split, Osijek i Pula kao razvijena gradska središta nisu iznjedrila kvalitetne, obrazovane, vrijedne ljude, ljude koji su pristojni i odgojeni u građanskom duhu ?
Ne, takvi nemaju prođu, ne laktare se, ne gaze preko mrtvih, takvi obično šute i rade šta im se kaže.
Jaran gura jarana, zemo zemljaka, vlaj vlaja.
Kod nas je na snazi nevjerojatna negativna selekcija.

Zapravo bi već sada trebalo Republiku Hrvatsku preimenovati u Republika Bosanska.
Irska postaje Hrvatska.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

I što sad sa blokadom trgovanja ?

Hoće li HANFA konačno presjeći i reći DOSTA JE……ne moze se pustiti trgovanje dok god nije jasno što i kako dalje sa nagodbom…….a s obzirom na premijerovo obraćanje, jasno je da on ni sam ne zna kako dalje…..



je li moguće zahvaljujući ivici todoriću da nam propadne cijela država

Država da propadne zbog Todorića?

Propada ona zbog mnogih drugih!
Nije ni čudo kad su nam Vlada, Sabor, Gradovi, Općine, Županije i državne institucije puni intelektualaca i "stručnjaka" porijeklom iz susjedne države i Dalmacije na svim ključnim pozicijama i to sve iz krajeva poznatih po kulturi, poduzetništvu, industriji, znanosti, po napretku, kulturi, radišnosti i poštenju.
Hrvati rođeni u Hrvatskoj bježe u svijet, a mi postajemo bosna u svoj svojoj kvaliteti.
Pa pogledajte taj cvijet suvremene hrvatske intelektualne realnosti: Mamić, Hasanbegović, Brkić, Marić, Bandić, Kerum, Sanader, Kalmeta …
Nevjerojatno da Zagreb, Rijeka, Split, Osijek i Pula kao razvijena gradska središta nisu iznjedrila kvalitetne, obrazovane, vrijedne ljude, ljude koji su pristojni i odgojeni u građanskom duhu ?
Ne, takvi nemaju prođu, ne laktare se, ne gaze preko mrtvih, takvi obično šute i rade šta im se kaže.
Jaran gura jarana, zemo zemljaka, vlaj vlaja.
Kod nas je na snazi nevjerojatna negativna selekcija.

Zapravo bi već sada trebalo Republiku Hrvatsku preimenovati u Republika Bosanska.
Irska postaje Hrvatska.

[/quote]

Herceg Bosno srce ponosno!
Sto smo htjeli to smo dobili.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kolega @ jubito samo točnosti radi da vas u nešto uputim. prije zadnjeg rata je 70% stanovništva rh po nekoj osnovi vuklo korijene iz bih. naravno da su to bili duži procesi. što će reći da i u susjednoj nam državi ima pametnih i poštenih kao i onih koji to nisu. u ovoj zadnjoj situaciji na valu primitivnog nacionalizma na vlast su došli krezubi propaliteti. još gore je bilo 1941. kad je jedna mizerna manjina napravila ono što je napravila.

who dares, wins


kolega @ jubito samo točnosti radi da vas u nešto uputim. prije zadnjeg rata je 70% stanovništva rh po nekoj osnovi vuklo korijene iz bih. naravno da su to bili duži procesi. što će reći da i u susjednoj nam državi ima pametnih i poštenih kao i onih koji to nisu. u ovoj zadnjoj situaciji na valu primitivnog nacionalizma na vlast su došli krezubi propaliteti. još gore je bilo 1941. kad je jedna mizerna manjina napravila ono što je napravila.

Krezubi propaliteti su ti na vlast došli 1945. Točnosti radi da ja tebe uputim.

slijedi nam precesija

Nisau saborski zastupnici dobili slobodan tjedan bez veze, zna se razlog vrlo dobro, vlada više nema večinu, i sve ovo što se sad dešava to se je znao uzak krug ljudi, ništa nije slučajno, Čeka nas zanimljivo razdoblje št se tiče tržišta kapitala s dodatnim impuslom iz stranih tržišta koja su u korekciji s rekosrdnih razina. Ako ništa drugo neće biti monotono i s malim prometima…

Ma već sutra će vjerojatno imenovati novog povjerenika i nikom ništa, sve ide dalje.
Tako da nije ovo ništa posebno, smjena Ramljaka se morala dogoditi s obzirom na okolnosti oko naknada savjetnicima i odabira istih.
Nitko nije nezamjenjiv tako da sad možda dobijemo i boljeg povjerenika koji će to brže riješiti.


I što sad sa blokadom trgovanja ?

Hoće li HANFA konačno presjeći i reći DOSTA JE……ne moze se pustiti trgovanje dok god nije jasno što i kako dalje sa nagodbom…….a s obzirom na premijerovo obraćanje, jasno je da on ni sam ne zna kako dalje…..


Imamo dosta podataka za nastavak trgovanja Todexa..Sve isto kao i jučer.Imat ćemo nagodbu ili je nećemo imati.
Tu dileme nema.Trejdati se mora.



kolega @ jubito samo točnosti radi da vas u nešto uputim. prije zadnjeg rata je 70% stanovništva rh po nekoj osnovi vuklo korijene iz bih. naravno da su to bili duži procesi. što će reći da i u susjednoj nam državi ima pametnih i poštenih kao i onih koji to nisu. u ovoj zadnjoj situaciji na valu primitivnog nacionalizma na vlast su došli krezubi propaliteti. još gore je bilo 1941. kad je jedna mizerna manjina napravila ono što je napravila.

Krezubi propaliteti su ti na vlast došli 1945. Točnosti radi da ja tebe uputim.
[/quote]
npr. koča popović je završio fakultet 1936. i td. onda je ljevica bila in među građanskom inteligencijom. naravno da su se kasnije razočarali ali to što su oni sagradili ovi danas ne mogu ni okrečiti. kupari su ti živi primjer. nisu u stanju ni prodati 25 godina što su onda ljudi sagradili.

who dares, wins



I što sad sa blokadom trgovanja ?

Hoće li HANFA konačno presjeći i reći DOSTA JE……ne moze se pustiti trgovanje dok god nije jasno što i kako dalje sa nagodbom…….a s obzirom na premijerovo obraćanje, jasno je da on ni sam ne zna kako dalje…..


Imamo dosta podataka za nastavak trgovanja Todexa..Sve isto kao i jučer.Imat ćemo nagodbu ili je nećemo imati.
Tu dileme nema.Trejdati se mora.
[/quote]

Lajkam!!!
Najsmjesnije ce biti kad Ramo odradi jos koji tjedan i na kraju svi zaborave da je uopce dao neopozivu ostavku.;-);-)
A Plenki bi se sad mogao strateski sakriti u misju rupu i tad vec lagano pricekati nagodbu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ovo tržište ne samo da miruje, već je počeo I pad. Vjerovatno nema napretka u skoroj budućnosti s obzirom na probleme .
Izgleda da sam imao pravo, vidimo se za 10 godina. :)))))))))))))))

Potpis

Vrijeme je da se Todex deblokira.Imamo više informacija o Agrokoru nego o svim ostalim društvima
zajedno.Dakle,bilo bi logičnije da se jedino trži sa Todexom,a da svi ostali da budu u blokadi.

New Report

Close