Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a pad vlade nećeš gledati niti bi to išta pokrenuo na bolje, štoviše sve bi se urušilo do temelja uz paralizu političkih institucija države jer i ova vlada je jedva sklepana, a nova ne bi bila mjesecima složena jer nitko ne želi ni sa kime

Ne vidim u čemu bi bila šteta?
Ionako je sve blokirano i pod kontrolom.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ma kakav plan vlade?Želite reći da će HNS možda odreći fotelja do koje su prevarom došli!?Ha,ha….Ovo im je zadnja prilika da se uhljebe žene i ljubavnice,ako je još netko uopće preostao,uozbiljite se.
Ili ćete opet o Plenkovićevom obrazu,ha,ha….


Opet Crobex danas potonuo ko da sutra neće svanut…stvarno smo smiješna burza ako se zo uopće tako može i nazvati…
Moodys nam diže rejting za koji dan, al koga briga….

A zašto bi nam ga dignuo?
Pa ni nakon godine dana Agrokor nije bliže rjèšenju osim što se dodatno zadužio za 400 milja eura i zahebo hrvatske dioničare i dobavljače.
Vlada dala ogromna jamstva za bridogradnju, Petrokemija,Đuro, građevinari se raspadaju.
Onaj stručnjak je uništio zdravstvo.

Ljudi bježe glavom bez obzira.

U sve više firmi ljudi traže veće plaće ili prijete štrajkom.

A INA.
Tek savjetnika biraju.
Pošto je to od predprošlog Božića očekujem da prvo izaberu savjetnike za INU a tek onda za Agrokor.

Ako INA propadne 20.000 ljudi će na cestu.

Činimi se malo pretjerana reakcija burze na ono što je bilo očekivano


Govorili ste svi vi da nema šanse da Ramljak padne, a bome se mnoge stvari okreću.

Moguće da i vlada padne.

je li moguće zahvaljujući ivici todoriću da nam propadne cijela država

Pogledam crobex, pada ko sjekira. Reko, da nije neka korekcija vani snažna. Kad ono, nije. Pa što bi onda moglo bit, pitam se, što su sad izmislili, neki terorizam sigurno? ali nije ni to.

Kad pročitam ovdje, pa nema više Ramljaka, dao čovjek ostavku!

Ode jedan stečajni, dolazi drugi stečajni, danas čak i zbog takvih stvari pada burza. 😀

Problem je sto je agrokorski nacin poslovanja propao, a bolji nismo osmislili.
Agrokor: to je prica o nama, onakvima kakvi jesmo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Valjda je svima jasno da je ovo s Ramljakom potpuno nebitno?!
Vlada je sigurna, a on je dao ostavku zbog osobnih razloga (javnost ga napada – opravdano).
Sad će odabrati drugog i ide se dalje.
Tko je jeftino kupio zbog ovog bezrazložnog pada, čestitke!


Problem je sto je agrokorski nacin poslovanja propao, a bolji nismo osmislili.
Agrokor: to je prica o nama, onakvima kakvi jesmo.

NE priča o nama, priča o nesposobnom todoriću i svima koji su upleteni u to,, ako se smatraš da si u tome onda OK



Problem je sto je agrokorski nacin poslovanja propao, a bolji nismo osmislili.
Agrokor: to je prica o nama, onakvima kakvi jesmo.

NE priča o nama, priča o nesposobnom todoriću i svima koji su upleteni u to,, ako se smatraš da si u tome onda OK
[/quote]

Ne mozes ne biti u tome.
Todoric, Hrvatska, korupcija, nepotizam, njesra, to smo svi mi.
U vecoj ili manjoj mjeri.
I nisam toliko ohol da bih tvrdio da nije tako.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

NE priča o nama, priča o nesposobnom todoriću i svima koji su upleteni u to,, ako se smatraš da si u tome onda OK

Bravo kolega!!
Pa nismo mi htjeli preuzeti sve firme u Hrvatskoj i da sve bude u naše i da nitko drugi ne postoji osim njega (Todorića)!

Niti zadužili sve firme u koncernu iznad kapitala i to 50% tuđeg!!!
A upravo to je on učinio i izvukao novac na teret ostalih vlasnika (dioničara)!

I sad bi još trebali ispaštati i dalje zbog njega i sličnih?!?!

Ne hvala, idemo dalje, a ovo neka bude pouka svim institucijama koje su zakazale!
Njih bi trebalo teretiti za štetu a ne Todorića jer su mu to dopustili.
Pa ne bi više nikome palo na pamet dopustiti takvu pljačku i sve na “legalno”!


NE priča o nama, priča o nesposobnom todoriću i svima koji su upleteni u to,, ako se smatraš da si u tome onda OK

Bravo kolega!!
Pa nismo mi htjeli preuzeti sve firme u Hrvatskoj i da sve bude u naše i da nitko drugi ne postoji osim njega (Todorića)!

Niti zadužili sve firme u koncernu iznad kapitala i to 50% tuđeg!!!
A upravo to je on učinio i izvukao novac na teret ostalih vlasnika (dioničara)!

I sad bi još trebali ispaštati i dalje zbog njega i sličnih?!?!

Ne hvala, idemo dalje, a ovo neka bude pouka svim institucijama koje su zakazale!
Njih bi trebalo teretiti za štetu a ne Todorića jer su mu to dopustili.
Pa ne bi više nikome palo na pamet dopustiti takvu pljačku i sve na "legalno"!

[/quote]

Naravno, kolega.
Apsolutno se slazem.
Samo je taj Todoric, isto kao i oni koji su ga stvorili, produkt svih nas, u siroj prici, nase sutnje i necinjenja, naseg nedostatka gradjanske svijesti.
Eskulpirati sam sebe na nacin da se kaze: zeznuo je Todoric, ovaj, onaj itd. a ja sam ispravan jer ja nisam u tome direktno sudjelovao je promasaj.
Svi smo krivi. Netko vise, a netko manje.
Jer dok to ne osvijestimo, da treba djelovati, a ne sutjeti, opet ce biti isto.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close