Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prema posljednjem OZ-u ne moze se ovrsiti nekretnina za iznos manji od 20.000 kn. Iznad 20k kn je nacelo razmjernosti.

@serislav, pa jel to normalno? Znaci oni pametni sta ne placaju, a drugi blesavi?
Ok, ljudi nemaju, ali to bi se trebalo vodti na nekom racunu, pa prilikom nasljeđivanja ili prodaje stana logicno je da ide naplata… jedino sta ce onda kamate i sve biti visestruko vece od stana. Tesko je to rjesiti, ali zasto onda da bilo tko placa pricuvu, najbolje svi nek prestanu pa jbga… kako bude


Ljudi bježe jer imamo najgore zakone na svijetu u pogledu bilo čega. Eto npr. zakon o porezu na dobit pri trgovanju dionicama. Nevjerovatno je da gubitke iz predhodne godine ne možete prenijeti u ovu godinu.
Apsurd je da iako mi je portfelj u odnosu na prošlu godinu 15% u minusu ipak imam za platiti oko 4100 kuna poreza sa prirezom od 13% na realiziranu dobit. A čak i ta dionica na kojoj sam ostvario dobit mi je trenutno u minusu a cijeli portfelj manji za 15% iako nisam ni kune izvukao sa tržišta u prošloj godini.
Uhljebi se na sve moguće načine dosjete kako izvući kune od građana.

Dobro dok se ne sjete svima odrezati X% na imovinu da popune rupe i nahrane nesposobne uhljebe

Danas opet ronimo u keširanju za Agrokor Bend?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Danas opet ronimo u keširanju za Agrokor Bend?

prodavati dionice koje imaju pokriće u imovini da bi se kupilo dionice tvrtki kćeri agrokora kojima su dionice pokrivena negativnom vrijednošću imovine?? hvala, ali ne hvala!


Gledam Dnevnik nakon dugo vremena.
Kažu da svaka peta osoba u Hrvatskoj živi u gladi.
Strašno !!!!!
Svih sram bilo !

sreća da ne vlada Zoki od SDPeja
rekla bi njegova žena
pa neka se najedu
zašto gladuju



Danas opet ronimo u keširanju za Agrokor Bend?

prodavati dionice koje imaju pokriće u imovini da bi se kupilo dionice tvrtki kćeri agrokora kojima su dionice pokrivena negativnom vrijednošću imovine?? hvala, ali ne hvala!
[/quote]
Ako se Todex pusti sa lanca sve ostalo će u minus.Nama koji smo stavili naloge na kupnji blokirali su ne samo dionice nego i novci.Meni zadnja keš lova blokirana na kupnji Leda i Belja.Debili.
Ova blokada dionica bi trebala biti ne na jedan dan već malo duže.Zašto ne i nagodbe do konačnog prijedloga nagodbe.


@serislav, pa jel to normalno? Znaci oni pametni sta ne placaju, a drugi blesavi?
Ok, ljudi nemaju, ali to bi se trebalo vodti na nekom racunu, pa prilikom nasljeđivanja ili prodaje stana logicno je da ide naplata… jedino sta ce onda kamate i sve biti visestruko vece od stana. Tesko je to rjesiti, ali zasto onda da bilo tko placa pricuvu, najbolje svi nek prestanu pa jbga… kako bude

krenulo je pomalo dopiz.ilo ljudima
https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/4-kantuna/clanak/id/498297/potpisao-je-objavu-zakoni-se-na-njega-vise-ne-odnose-no-sada-mu-prijete-zatvorom




Danas opet ronimo u keširanju za Agrokor Bend?

prodavati dionice koje imaju pokriće u imovini da bi se kupilo dionice tvrtki kćeri agrokora kojima su dionice pokrivena negativnom vrijednošću imovine?? hvala, ali ne hvala!
[/quote]
Ako se Todex pusti sa lanca sve ostalo će u minus.Nama koji smo stavili naloge na kupnji blokirali su ne samo dionice nego i novci.Meni zadnja keš lova blokirana na kupnji Leda i Belja.Debili.
Ova blokada dionica bi trebala biti ne na jedan dan već malo duže.Zašto ne i nagodbe do konačnog prijedloga nagodbe.
[/quote]
prije su se nalozi
mogli povlačiti za vrijeme blokade
ovo je dosta opasno onda imati zadane naloge
tko zna do kada će ovo potrajati i kada će premijer
odjaviti Ramljaka jer u HZMO znaju biti gužve pa
možda Plenković još stoji u redu
a moga je odma i Martinine papire ponijeti

Što reći, prava Burza u prvih 45 minuta trgovanja.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Gledam Dnevnik nakon dugo vremena.
Kažu da svaka peta osoba u Hrvatskoj živi u gladi.
Strašno !!!!!
Svih sram bilo !

sreća da ne vlada Zoki od SDPeja
rekla bi njegova žena
pa neka se najedu
zašto gladuju
[/quote]

Sreća da je na vlasti Kolinda i “desničari”.

Kome se ne sviđa u Hrvatskoj može otići.

Do sada najbolji savjet u zadnjih 50 godina.

THE END

KAOS NA BURZI! Obustavljeno trgovanje dionicama Agrokorovih kompanija

New Report

Close