Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Apropos Hasinog upisa:
Ima jedan stari odlicni clanak od A. Tomica u kojem primjecuje da se ovi iz silicijske doline bas i ne otimaju za HNS-ove uhljeb managere iz Slavonskog broda.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

cini mi se da samo forumaši trguju na burzi. toliko su jadni prometi. fondovi još uvijek štrajkaju?


cini mi se da samo forumaši trguju na burzi. toliko su jadni prometi. fondovi još uvijek štrajkaju?

ja sve manje gledam što se događa jer mi je muka od ovog burekarenja, danas sam jednom bacio pogled na tu bijedu od zse i prošla me volja opet otvarati gledalicu

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pljačka dioničara agrokorovih kompanija otjerala ulagače

Fondovi cekaju nagodbu.
Nece kupovati nista dotle da im se ne spocitne ako opet popuse lovu od penzija.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ja se nadam da će ZSE raspustiti i ugasiti jer ovo više nema nikakvog smisla.
onda za par godina dati strancima da osnuju novu burzu i zabrane zapošljavanje domaćeg kadra.


Fondovi cekaju nagodbu.
Nece kupovati nista dotle da im se ne spocitne ako opet popuse lovu od penzija.

ako se bude čekao todex onda bolje odma ključ u bravu.

who dares, wins



Fondovi cekaju nagodbu.
Nece kupovati nista dotle da im se ne spocitne ako opet popuse lovu od penzija.

ako se bude čekao todex onda bolje odma ključ u bravu.
[/quote]

Kako je krenulo, dok se riješi todex ovdje neće ostati nitko osim par burekđija.

Ignore: KressoM, delux

biti će dobrih izvješća ali to neće lansirati indeks a niti povećati promet.pozicije su zauzete u dobrim firmama koje isplaćuju dividendu i tu će se ista pokupiti i tako će se preživjeti do boljih vremena.zvijeri će kružiti oko krda i probati ga natjerat u bijeg kako bi pokupili najslabije i najranjivije ali to će biti sve slabiji ulovi.


ja se nadam da će ZSE raspustiti i ugasiti jer ovo više nema nikakvog smisla.
onda za par godina dati strancima da osnuju novu burzu i zabrane zapošljavanje domaćeg kadra.

prije godinu i pol ukinuli su i ono malo certifikata što je bilo, a da dovedu nešto novo, ma tko će to


biti će dobrih izvješća ali to neće lansirati indeks a niti povećati promet.pozicije su zauzete u dobrim firmama koje isplaćuju dividendu i tu će se ista pokupiti i tako će se preživjeti do boljih vremena.zvijeri će kružiti oko krda i probati ga natjerat u bijeg kako bi pokupili najslabije i najranjivije ali to će biti sve slabiji ulovi.

trgovanje na ht ide u prilog izrečenom a što se tiče trenutka kada će konop na katapultu puknut?
večina će biti iznenađena kao i uvijek,biti će to tada kada “nebi smjelo” po večini.
zakoni su to pirode…
dobro da je tako a i pravedno jer je po vl izboru.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

građevina mora dignuti place za 50 do 100%. treba reći već jednom istinu. popu pop a bobu bob. dosta je nesposobnih uprava

New Report

Close