Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedna nula Bare………………..10 650 – kom 2

ma on je drito pijesak u moje oko…….

Scio me nihil scire


plavi: ” plavi: ” Evo, netko je u jednoj transakciji kupio 91 komad INGRE. To je ca. 3,5 milja kuna u jednoj transakciji.+2,8 % [smiley2] ” Odmah se polakomili ljudi, sada preko 37 000 na kupnji ima već 29 komada, od 37 500 ima 11 komada. ” Sve bolje i bolje sada je na kupnji preko 37 500 već 28 komada. Preko milje. [smiley2]

I za kraj na INGRI još jedan blok prošao od 59 komada.
Neko li ga skuplja dobro hm…samo danas je kupio dionica za ca. 5,8 milijuna kuna..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tko je ono bio sumnjao u INGRU?
A na BZJK kolega “smetalo” napokon predao uteg i započinje nova runda na ringišpilu. Putnici čuvajte se da ne ostanete zadnji s utegom.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

[smiley7]

zavist, zavist..

samo gledajte FI kolega kada dodje..

sto bi rekli na ptkm, budu vam zubi skrgutali..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Tko je ono bio sumnjao u INGRU?
A na BZJK kolega “smetalo” napokon predao uteg i započinje nova runda na ringišpilu. Putnici čuvajte se da ne ostanete zadnji s utegom.

neće ovaj put nitko ostati s utegom, to je više nego očito na božjakovini jer je kupac očito samo jedan ili dvojica.

Ah, još jedan prekrasan dan.
Samo mi IGH pogodila fjaka[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ah, još jedan prekrasan dan.
Samo mi IGH pogodila fjaka[smiley2]

Drugi tjedan smo preko 12k, kaj cete više, polako a sigurno..[smiley2]

Rekordni Dow Jones

Napokon je Dow Jones probio i tu magičnu granicu od 14.000 bodova. Kraj trgovanja u četvrtak protekao je pogleda prikovanih za veliki ekran, završivši erupcijom oduševljenja.

NEW YORK – Cijeli dan trgovanja jednim se okom gledao semafor, a drugim nastavak izvještaja predsjednika Federal Reserves Bank Bena Bernankea pred kongresnim odborom na Capitol Hillu.

Kako su cijeli dan dolazila dobra financijska izvješća, jedino se čekalo da Bernanke u svom svjedočenju bude što optimističniji. To se nije baš dogodilo, jer je izrazio strah da će problemi na tržištu hipotekarnih kredita i smanjenje kreditnog rejtinga dovesti do gubitaka od 100 milijardi dolara.

Ipak, uvjerenje da je inflacija pod kontrolom bilo je dovoljno investitorima da se svojski potrude i pomognu da Dow Jones nastavi dizati letvicu.

Dow je završio dana na 14.000,41, s rastom od 82 boda ili 6% u odnosu na srijedu. S&P500 indeks narastao je 0,4 posto, oborivši vlastiti rekord završivši na 1.553,08, a Nasdaq je narastao najviše, 0,8% do svoje najviše razine u zadnjih 6 godina. (jutarnji list)

a i EU jutros sva u zelenom
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ignore: KressoM, delux

a indeksi dalekog istoka idu gore po 1-2% [smiley2]…to je rast kakav se meni sviđa [smiley2]
američanski indeksi na ATH
europljanski indeksi na ATH
a zašto mi nismo na ATH?

Atlantic Grupa najavljuje inicijalnu javnu ponudu dionica

Zagreb, 19. srpnja 2007. – Dana 19.07.2007. Glavna skupština društva Atlantic Grupe d.d. donijela je Odluku o povećanju temeljnog kapitala izdavanjem novih dionica u svrhu inicijalne javne ponude. Javnom ponudom dionica Atlantic Grupe d.d. bit će obuhvaćeno 31,01 posto dionica kompanije, a njihov plasman planira se za jesen 2007.

Datum prodaje dionica Atlantic Grupe d.d. u postupku inicijalne javne ponude kao i raspon cijene za iste, bit će utvrđen i objavljen u javnom pozivu na upis i uplatu dionica. Raspon cijene dionica bit će formiran odlukom Nadzornog odbora na prijedlog Uprave Atlantic Grupe.

Atlantic Grupa planira ciljanu alokaciju redovitih dionica u javnoj ponudi u odnosu 75:25, pri čemu je udio od 75 posto predviđen za institucionalne investitore, a 25 posto za građanstvo. Svi postojeći dioničari Atlantic Grupe s vlasničkim udjelom većim od 1 posto obvezuju se na lock up period – razdoblje u kojem neće ni na koji način raspolagati svojim dionicama, u trajanju od 18 mjeseci od provedene inicijalne javne ponude.

Kapital prikupljen uspješnom provedbom postupka inicijalne javne ponude novoizdanih dionica, koristit će se za ulaganje u daljnji razvoj i rast Atlantic Grupe.

http://www.zse.hr

biće gužve ove jeseni

Heaven or Las Vegas

kupnja svakim danom sve jaća…došli su mirovnjaci…[smiley2]
korekcija završava!

New Report

Close