Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao što sam već u nekoliko navrata i napisao….prije 9-og mjeseca ne očekujem nikakve spektakle…
Možda selektivan rast ili zbog dobrog FI ili zbog rasta vozarina (brodari)….ostatak tek na jesen…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Ne kužim…a zašto bi bio zavistan?
Po čemu ti to rasuđuješ?
Kakve ja veze imam sa zavišću i sa tobom?
Samo sam dao opservaciju na promet na burzi…a ti ako ćeš zaradit 100 stanova super…i onako usput…kakav to stan košta 65000 eur i di je to…ja sam recimo toliko platio garažu za auto prošle godine…
Sretno i samo ti zarađuj…
A svima koji su ti zavisni ….fuj to….

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Kolega, netko ti uvalio garažu….ha?
Nema stanova po 65.000 Eura? Pa malih stavova do cca 40 m2 ima po toj cijeni u Zagrebu koliko poželiš…tu ne mislim na ove razvikane kvartove. Tu mislim na sve kvartove Novog Zagreba, Špansko, Malešnica sa zapada, te Sesvete, Dubrava, Poljanice s istoka….premali izbor ili si kao neki navodni snob koji bi želio više nego kaj će ti život ikad omogućiti….

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)


To vas ovakve najviše boli. Kad netko zarađuje, zavist je čudo. Reci ti meni šta je 65 000 eur u dvije godine? Ništa. A da niej agrokora gdje bi nam bio kraj.

I još nešto zavisni čovječe, sjeti se kakvi su prometi bili 2016. pa i 2017. do svibnja… sjeti se samo DDJH i skoka sa 20 na 60 kn, ATPL sa 100 na 600, THNK sa 200 na 800 itd. itd. Tko ti je kriv što pojma nemaš.


Najbolji su oni koji se sami hvale…a kog to zanima


Kao što sam već u nekoliko navrata i napisao….prije 9-og mjeseca ne očekujem nikakve spektakle…
Možda selektivan rast ili zbog dobrog FI ili zbog rasta vozarina (brodari)….ostatak tek na jesen…

Tako nešto su i moja očekivanja. Ja bih to pomaknuo čak i kasnije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


To vas ovakve najviše boli. Kad netko zarađuje, zavist je čudo. Reci ti meni šta je 65 000 eur u dvije godine? Ništa. A da niej agrokora gdje bi nam bio kraj.

I još nešto zavisni čovječe, sjeti se kakvi su prometi bili 2016. pa i 2017. do svibnja… sjeti se samo DDJH i skoka sa 20 na 60 kn, ATPL sa 100 na 600, THNK sa 200 na 800 itd. itd. Tko ti je kriv što pojma nemaš.

sitnodrukersko prenemaganje na maksimumu. dno dna


Kolega, netko ti uvalio garažu….ha?
Nema stanova po 65.000 Eura? Pa malih stavova do cca 40 m2 ima po toj cijeni u Zagrebu koliko poželiš…tu ne mislim na ove razvikane kvartove. Tu mislim na sve kvartove Novog Zagreba, Špansko, Malešnica sa zapada, te Sesvete, Dubrava, Poljanice s istoka….premali izbor ili si kao neki navodni snob koji bi želio više nego kaj će ti život ikad omogućiti….
Ima u Rijeci. Koliko hoćeš.

Jovo jovice, ima ovdje takvih depresivčina, samo pišem da se itekako moglo zaraditi. To što su ovakvi prometi sada ne znači da su bili ranije. Kao što rekoh očito ili navlačiš ili si nesposoban zaraditi pare na burzi jer prilika je bilo na bacanje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



To vas ovakve najviše boli. Kad netko zarađuje, zavist je čudo. Reci ti meni šta je 65 000 eur u dvije godine? Ništa. A da niej agrokora gdje bi nam bio kraj.

I još nešto zavisni čovječe, sjeti se kakvi su prometi bili 2016. pa i 2017. do svibnja… sjeti se samo DDJH i skoka sa 20 na 60 kn, ATPL sa 100 na 600, THNK sa 200 na 800 itd. itd. Tko ti je kriv što pojma nemaš.


Najbolji su oni koji se sami hvale…a kog to zanima
[/quote]Zanima, čak bih rekao prema nekim komentarima ovdje da je to i u zoni rariteta zaraditi tolike novce. Ali znam da ima jačih igrača od mene od kolega forumaša.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



To vas ovakve najviše boli. Kad netko zarađuje, zavist je čudo. Reci ti meni šta je 65 000 eur u dvije godine? Ništa. A da niej agrokora gdje bi nam bio kraj.

I još nešto zavisni čovječe, sjeti se kakvi su prometi bili 2016. pa i 2017. do svibnja… sjeti se samo DDJH i skoka sa 20 na 60 kn, ATPL sa 100 na 600, THNK sa 200 na 800 itd. itd. Tko ti je kriv što pojma nemaš.


Najbolji su oni koji se sami hvale…a kog to zanima
[/quote]A koga zanimaju depresivni ispadi Hase, sad se i jovica našao prozvan jer kao nemoguće je zaraditi na našoj burzi. Itekako je moguće. POnavljam di ste bili ATPL 100 – 600 kn, THNK 200-800, DDJH 20-60?? Nigdje očito.. ili ste zaglavili u agriću.. ko vam je kriv.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Sa portala jedne polit. stranke, a tice se i malih investitora :
Sto predložiti da se ne bi ponovno dogodili novi Linići :

1. Predložiti izmjene i dopune Zakona o Hanfi i to:

– vratiti se na organizaciju Hanfe prije Linića i napustiti ovu
organizaciju po principu podjele plijena
– ojačati odgovornost uprave Hanfe za zaštitu korisnika
financijskih usluga
– Hanfa treba 2 puta godišnje izvještavti Sabor

2. Predložiti izmjene i dopune Zakona o preuzimanju dioničkih
društava

– vratiti tzv. pragove preuzimanja za svakih 10% dionica s
pravom glasa nakon stečenih 25% dionica,
– dakle na stanje prije Linića

3. Predložiti izmjene i dopune Zakona o vijeću za financijsku
stabilnost i to:

– definirati odgovornost članova vijeća za financijsku
stabilnost
– uvesti polugodišnje izvještavanje Sabora

Status Quo: Roll Over Lay Down

građevina k’o Titanic – pukla po pola i prema dnu

Jedino što vrijedi ostalo – par turističkih bisera, koji jos nisu precijenjeni……

Ostalo osim fondovske mašinerije sve ili predstečaj ili stečaj…..

New Report

Close