Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ZSE ne raste niti kad rastu druge burze, jednostavno ulagači nemaju volje ulagati uz ovakve burzovne rizike po ovim cijenama….čeka se očito da se cijene dionica korigiraju bar 10-15% da bi tržište postalo opet atraktivnije za ulagače…kad će se ta korekcija odigrati ne znam, ali što bude duže trebalo, toliko će duže trajati ovo mrtvilo na tzv. ZSE burzi

Zašto samo 10-15% pa bolje da padne 99% hehehe

Inače zadnjih cca 10 godina 🙂 …. da je bar nama malo ove američke katastrofe od zadnjih 10 godina 😎

CROBEX -56% 👌
Dow + 99%
Dax +85%
Cac +10%
NASDAX bolje ni ne gledati… +273%
[/quote]

Baš razmišljam kak je nas u ATPL sreća pomazila u zadnje 2 godine dok su svi blue čipovi popadali ko kruške a da ne spominjem todomor dionice .. da sam kojim slućajem ulagao u te naše ” super ” tvornice nofca ..sad bi bil u pušioni do bola …
I da nisam bil sa svime u atpl i imal sreću zbog IB ovog dizanja …pital bi se fakat koji k.radim u ovom smeću od burze od 2009 godine i svjetke krize ..fakat kad pogledaš ovo gore i postotke njihovog oporavka i ovaj smećarluk ..dođe ti otić u irsku ..alegorijski naravno …kaljuža je ovo .glib teški .
neki dan mi frend veli …ja sam kupil onaj HT …kolko to sad vredi …opće ne gleda burzu .zna da nekaj ima ..al okej dobival je dividendu pa to potrošil ..sad i dalje ima 65 dionica kupljenih na 265 …a smećari firmu koja generira dobitke sve godine zatukli na ovaj ..jad i čemer…ma ogavno …

Nazalost smo jako zaostali…od zadnje krize i puno vise….nazalost necemo nikada biti drzava bomboncic…sva sreca na globalizaciji pa svoje znanje i vjestine uvijek mozes vani prodat

oni sto imamo je kvaliteta nerada i zivljenja u jednom…a obo sto nemamo su soldi po stanovniku i standard

ps. danas na Otvorenom radiju nitko nezna sto je burza, sramota

Je da. Neuk narod…. sto ces.

Valjda će im jednom doći iz dupeta u glavu.

U sat i pol trgovanja na mojih pet papira u redovnom režimu trgovine nije bilo niti jedne transakcije.
Crobex u plusu, promet takav da ga je većina nas i sama mogla ostvariti.
Ne dobro.

sa ovom našom burzom i indexom kao u braku ,nikako da se digne,nema zadovoljstva, dok se vani češće diže i spušta kao rampa na pruzi pa oni željni uzbuđenja odoše kod njih kao žena kod susjeda.


ZSE ne raste niti kad rastu druge burze, jednostavno ulagači nemaju volje ulagati uz ovakve burzovne rizike po ovim cijenama….čeka se očito da se cijene dionica korigiraju bar 10-15% da bi tržište postalo opet atraktivnije za ulagače…kad će se ta korekcija odigrati ne znam, ali što bude duže trebalo, toliko će duže trajati ovo mrtvilo na tzv. ZSE burzi

post je dobio samo 18%,ali je živa istina. današnji komičan promet potvrđuje njegovu istinitost.


Nazalost smo jako zaostali…od zadnje krize i puno vise….nazalost necemo nikada biti drzava bomboncic…sva sreca na globalizaciji pa svoje znanje i vjestine uvijek mozes vani prodat

oni sto imamo je kvaliteta nerada i zivljenja u jednom…a obo sto nemamo su soldi po stanovniku i standard

ps. danas na Otvorenom radiju nitko nezna sto je burza, sramota

Meni zao sto znam sta je burza,pogotovo nasa. 😀



Nazalost smo jako zaostali…od zadnje krize i puno vise….nazalost necemo nikada biti drzava bomboncic…sva sreca na globalizaciji pa svoje znanje i vjestine uvijek mozes vani prodat

oni sto imamo je kvaliteta nerada i zivljenja u jednom…a obo sto nemamo su soldi po stanovniku i standard

ps. danas na Otvorenom radiju nitko nezna sto je burza, sramota

Meni zao sto znam sta je burza,pogotovo nasa. 😀
[/quote]

sve je to po vl. izboru,sloboda izbora je zakon.
gotovo uvijek ima odličnih prilika,bilo ih je u prošlosti ali i od početka godine.
http://www.poslovni.hr/forum/tema/the-best-of-prilike-svih-vremena-na-zse-neiskoristeno-neprezaljeno-42072?page=last
ako se teme dionica koje su rasle odvrte unazad može se i počitati koji su to bili argumenti koji su dobili svoju potvrdu.
u nedostatku “akcije” po prevladavajućem mišljenju možda bi baš to mogao biti dobar zalog kvalitete budućih odluka.
možda i giješim ,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



ZSE ne raste niti kad rastu druge burze, jednostavno ulagači nemaju volje ulagati uz ovakve burzovne rizike po ovim cijenama….čeka se očito da se cijene dionica korigiraju bar 10-15% da bi tržište postalo opet atraktivnije za ulagače…kad će se ta korekcija odigrati ne znam, ali što bude duže trebalo, toliko će duže trajati ovo mrtvilo na tzv. ZSE burzi

post je dobio samo 18%,ali je živa istina. današnji komičan promet potvrđuje njegovu istinitost.
[/quote]

Da mirovinci ne odrzavaju koliko toliko otislo bi ovo na 1000 bodova koliko jucer.
Novac se akumulira masovno i kad prodje nagodba iskrcat ce se barem u blue chips jednim dijelom.
Prije toga nece jer ako bi sad uletjeli, a nagodba podje po zlu opet bi se nasli na tapeti, a to ne zele.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

mirovinci ništa specijalno ne kupuju niti održavaju, a i tamo gdje se pojave više štete nego koristi naprave. ako pročitate obavijesti na zse od prve 4 tri su da trezor kupuje.

who dares, wins

Čitavih 300 tisuća kuna prometa jutros.
Da nije strašljivo bilo bi smiješno.
I to se zove tržište kapitala.

85% dosadašnjeg (slabog) prometa ZSE otpada na HT. Tragikomična burza.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close